Sürgősen eladó lakások Budapest XX. kerület (58 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Sürgősen eladó lakások Budapest XX. kerület

Rendezés:

Összes találat: 58 db
Budapest XX. kerületben további eladó lakások közül is válogathatsz.
Összes eladó lakás Budapest XX. kerületben
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (39953346)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 18 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Budapesten, a XX. kerületben egy 26 m²-es, földszinti garzonlakás egy 10 lakásos, csendes társasházbÚjdonság! Kattints a ...
29 900 000 HUF
1 661 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (62493469)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Teljeskörűen felújított GARZONLAKÁS! XX. kerület csendes mellékutcájában kínálunk eladásra egy 26 nm-es, 1 szobás társasházi ...
29 900 000 HUF
1 150 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (34543936)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Átmenő forgalomtól mentes, csendes mellékutcában lévő, jó állapotú, tégla építésű társasházi LAKÁS Az ingatlan önálló helyrajz...
27 500 000 HUF
859 375 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (73476528)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapesten, a csendes és barátságos Pesterzsébet városrészben kínálunk eladásra egy 28négyzetméteres, két szobás lakást, amely ...
33 000 000 HUF
1 178 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (35985878)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 22 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
2024-Ben épült garzon eladó Budapest XX. kerületében teljes bútorzattal, tehermentes! Eladásra kínáljuk Budapest XX. kerületé...
26 200 000 HUF
1 190 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (83938592)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Pacsirtatelepen egy 28 nm-es, 1 szobás, 1. emeleti téglaépítésű társasházi lakás, zárt udvarban, autóbeállási lehetőségge...
32 800 000 HUF
1 171 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (24445259)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
32 800 000 HUF
1 171 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (39566987)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladásra kínálunk egy társas házi lakást Pesterzsébet központjában. A lakás 27 nm, egy légteres szoba, konyha, fürdőszoba és ...
25 000 000 HUF
925 925 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (63942341)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 18 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
29 900 000 HUF
1 661 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (43861626)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 18 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Budapesten, a XX. kerületben egy 26 m²-es, földszinti garzonlakás egy 10 lakásos, csendes társasházban saját kertrésszel....
29 900 000 HUF
1 661 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (63342274)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 18 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
29 900 000 HUF
1 661 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (24399483)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Felújítandó lakás eladó a XX. kerületben, a Határ úton! Eladó a Határ út egyik jól megközelíthető részén egy 44 nm-es, társashá...
29 500 000 HUF
670 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (38768779)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Felújítandó lakás eladó a XX. kerületben, a Határ úton! Eladó a Határ út egyik jól megközelíthető részén egy 38 nm-es, társashá...
29 500 000 HUF
776 315 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (33792694)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Csak a Balla Ingatlaniroda kínálatában, megvételre kínálok egy felújított 31 nm-es, 1 szobás lakást egy kétszintes rendezett el...
32 900 000 HUF
1 061 290 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (85254737)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 16 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
XX. kerületben a Határ úthoz közel eső helyen kis kuckó ELADÓ! Társasházi lakás! 16Nm-es, 1 szobás, jó állapotú ingatlan. ...
25 500 000 HUF
1 593 750 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (44434992)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 24 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest XX. kerületében, Pesterzsébet csendes, nyugodt részén, a Pacsirtatelepeneladó egy 1. emeleti garzonlakás, egy kis léts...
29 000 000 HUF
1 208 333 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (94659764)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest XX. kerületében a Török Flóris utcában, felújított és azonnal költözhető, valóságban 52 nm-es, belső két szintes lakás...
34 900 000 HUF
1 342 307 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (24514446)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 18 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
29 900 000 HUF
1 661 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (27274957)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Csendes, zárt lakótelepen lévő, felújított állapotú TÉGLALAKÁS A lakás műszaki állapota jó, a villamosvezetékek és a vízvezeté...
32 900 000 HUF
1 134 482 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (64366247)