Rendezés:

Összes találat: 6 db
Törökbálinton további eladó lakások közül is válogathatsz.
Összes eladó lakás Törökbálinton
Eladó Törökbálinti tégla lakás hirdetés (17913395)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kertkapcsolatos, lakás Törökbálint kedvelt RÉSZÉN! A Családi Ingatlan kínálatából eladó Törökbálinton, az Újtelep csendes, jó...
67 000 000 HUF
1 367 346 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Törökbálinti tégla lakás hirdetés (36759945)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 106 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Saját kertes, kényelmes otthon, TÖRÖKBÁLINTON! 104 M² saját udvar + nappali+3 szoba +erkély! A Családi Ingatlan megvételre ...
118 000 000 HUF
1 113 207 Ft / m2
drágább lett
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Törökbálinti tégla lakás hirdetés (44343727)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Törökbálinti otthon, ami nem kér KOMPROMISSZUMOT Van az a pont, amikor már nem csak egy lakást keresel, hanem egy helyet, ahol...
118 000 000 HUF
1 372 093 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Törökbálinti tégla lakás hirdetés (71984483)
86 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 170 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Fedezze fel ezt a kivételes lehetőséget Törökbálinton, Pest vármegye egyik legkeresettebb településén! Az ingatlan, amelyet mos...
98 000 000 HUF
576 470 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Törökbálinti tégla lakás hirdetés (74358797)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 146 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Törökbálint kedvelt, csendes, zöldövezeti részén kínáljuk eladásra ezt a netto 92nm (brutto 146 nm), nappali+ 3 szobás társashá...
118 000 000 HUF
808 219 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Törökbálinti egyéb lakás hirdetés (54356457)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 111 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Törökbálinton, eladó, egy 86 m² hasznos lakóterű, első emeleti, nappali+ 3 szobás kiváló állapotú lakás. A 3 lakásos társashá...
118 000 000 HUF
1 063 063 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
A megadott feltételekkel 6 hirdetést találtunk, ezért a kereséshez kapcsolódó további ingatlanokból kerestünk Neked olyanokat, amik érdekelhetnek.
Eladó Budaörsi tégla lakás hirdetés (37337973)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Napfény Otthon, luxus körülmények között! Vendégház prémium kategóriában! Jó hír az érintetteknek, a jól ismert, közel negyv...
40 000 000 HUF
888 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Diósdi egyéb lakás hirdetés (36363433)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Diósd közkedvelt részén eladó ez a takaros lakás saját kerttel! A lakás két lakásos családi ház alsó szintjén található. Oszt...
65 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Diósdi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (76179343)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Diósd szívében, frekventált, és békés környezetben elhelyezkedő különleges panorámával rendelkező 3 szobás otthont kínálok megv...
65 000 000 HUF
1 181 818 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Diósdi panel lakás hirdetés (87368248)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kiváló elhelyezkedésű, 53 m²-es panellakás eladó 3%-os Otthon Start hitel igénybe vehető! Kiváló infrastruktúrával rendelkez...
65 500 000 HUF
1 235 849 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Diósdi egyéb lakás hirdetés (74499673)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kétszobás lakás DIÓSDON Eladásra kínálok Diósdon, a Bartók Béla úton egy jó beosztású, nappali + egy hálós, erkélyes, i. emele...
65 500 000 HUF
1 235 849 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budaörsi panel lakás hirdetés (88417493)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Budaörsön ltp-n közkedvelt 35 nm es 1, 5 szobás nagyon jó elrendezésű tehermentes felújított öröklakás eladó. Esetleg csere s...
68 500 000 HUF
1 957 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budaörsi panel lakás hirdetés (37277837)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Ragyogó környezetben Budapest közvetlen, ámde legkedveltebb szomszédjában kerül piacra egy kétszobás, nagyszerű lakás. Budaörs...
69 900 000 HUF
1 456 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budaörsi panel lakás hirdetés (32431794)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kényelmes lakás napfényes, tágas szobákkal Budaörsön kínálunk megvételre a tulajdonos kizárólagos megbízásából egy barátságos,...
69 990 000 HUF
1 399 800 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budaörsi panel lakás hirdetés (75449657)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
*** Panorámás, napfényes otthon Budaörs egyik legkedveltebb részén *** Budaörs közkedvelt lakótelepi részén eladó egy 10 emele...
73 900 000 HUF
1 449 019 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Diósdi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (36534439)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
75 000 000 HUF
1 153 846 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budaörsi panel lakás hirdetés (42547818)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
1. emeleti felújított lakás, kiváló infrastruktúra! Budaörsön, az Auchan háta mögött kínáljuk eladásra ezt a 51 nm-es, 1 + 2 fé...
76 900 000 HUF
1 507 843 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Diósdi egyéb lakás hirdetés (36537743)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kiváló befektetési lehetőség – új építésű, erkélyes lakás, Diósd kedvelt részén! Diósd közkedvelt, városközponthoz közeli rés...
77 500 000 HUF
1 550 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Diósdi egyéb lakás hirdetés (31977979)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
79 500 000 HUF
1 500 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budaörsi panel lakás hirdetés (34717734)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Megvételre kínálunk egy 60 m2-es, csendes, parkra néző, sorompóval védett kerti gépkocsi beállóval rendelkező, első emeleti lak...
81 990 000 HUF
1 366 500 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való sürgősen eladó lakást Törökbálinton?

Hasznos tudnivalók

Sűrgősen eladó lakást keresel Törökbálinton? Akkor ezen az oldalon tuti jó helyen jársz, mert itt listázódnak a sűrgősen új tulajdonosra váró lakások. Ha úgy gondolod, hogy nem jó oldalon jársz, akkor visszamehetsz a megveszLAK főoldalára, ahonnan kiindulva tudsz választani a menüből. Esetleg egyből megnézheted az eladó ingatlanok aloldalt, ahol az összes eladó ingatlant megtalálod, vagy az eladó Törökbálinti ingatlanokat listázó oldalt. Ha tudod, hogy milyen ársávban keresel ingatlant, akkor állítsd be a keresőben a minimum és a maximum árat. A legtöbb első otthon keresőnél fontos szempont, hogy hány szobás az ingatlan, ezért javasoljuk, hogy ezt a feltételt is állítsd be a keresőben.
Neked ajánlott keresések: sürgősen eladó házak,   sürgősen eladó nyaralók,   sürgősen eladó olcsó lakások Budapesten

Mire figyelj sürgősen eladó ingatlan vásárlásakor?

Sok családi okok miatt sürgősen eladó ház, lakás vagy nyaraló esetében az eladás hátterében élethelyzet-változás áll: válás, öröklés, költözés, munkahelyváltás vagy több generáció szétköltözése. Ezekben az esetekben az eladó számára gyakran fontosabb a gyors megállapodás, mint a hosszadalmas értékesítési folyamat, ami a vevőnek kedvezőbb tárgyalási lehetőséget jelenthet.