Sürgősen eladó lakások Budapest XIV. kerület (190 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Sürgősen eladó lakások Budapest XIV. kerület

Rendezés:

Összes találat: 190 db
Budapest XIV. kerületben további eladó lakások közül is válogathatsz.
Összes eladó lakás Budapest XIV. kerületben
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (75473871)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest XIV. kerületében, a Lőcsei út szomszédságában, eladó egy 25m2-es, egyszobás, délnyugati tájolású, földszinti lakás. A...
38 900 000 HUF
1 556 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (59758814)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest közkedvelt, jól megközelíthető részén kínálunk megvételre egy 34 m²-es, első emeleti, téglaépítésű lakást, amely tökél...
52 000 000 HUF
1 529 411 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XIV. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (93438965)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Világos, parkra néző lakás kiváló közlekedéssel eladó! Eladó egy 41 m²-es, azonnal lakható lakás egy jó állapotú, 4 emeletes ...
59 000 000 HUF
1 439 024 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (64364597)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kertkapcsolatos garzon zugló csendes, zöldövezeti részén---5 perc a bosnyák tér, alacsony REZSI! Eladó Budapest XIV. kerületébe...
38 900 000 HUF
1 556 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (13393138)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 16 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó hangulatos mini garzon Zugló kertvárosi részén tökéletes első lakásnak vagy befektetésnek! Zugló egyik legkedveltebb, ker...
29 900 000 HUF
1 868 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (47422454)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Ékszerdoboz Zugló szívében – Erkélyes garzon saját parkolóval! Eladásra kínálunk egy fiatalos, 2019-ben kialakított, 25 m²-es...
42 000 000 HUF
1 680 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (54377733)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Budapest XIV. kerületében, Zuglóban, a vasútállomás közelében egy világos, jó állapotú 1 szobás lakás rendezett társasház...
52 900 000 HUF
1 392 105 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi egyéb lakás hirdetés (43453285)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
A Papp László Sportaréna szomszédságában, csendes, ősfás mellékutcában, megvételre kínáljuk ezt a 46 nm-es, nappali+ plusz háló...
57 900 000 HUF
1 258 695 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (42653449)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 9 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó újszerű, berendezett mini-garzon zuglóban! (1/1 Tulajdon) Budapest 14. kerületében (Alsórákos), a Kassai térhez közel kín...
29 900 000 HUF
3 322 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (49373493)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
1/2 Haszonélvezeti Joggal Eladó! Zugló kedvelt zöldövezeti lakótelepén keressük új tulajdonosát egy 2 szobás, ablakos konyhás...
42 000 000 HUF
913 043 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (29717467)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
38 900 000 HUF
1 556 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (73463516)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
38 900 000 HUF
1 556 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (15563482)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Bosnyák tér közelében kertkapcsolatos jó állapotú garzon LAKÁS! Közös udvaros, kulturált lakóközösségű társasházban kínáljuk ...
38 900 000 HUF
1 556 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (61476341)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Olyan lakást keresel, amibe tényleg csak beköltözni kell? Akkor nézd meg ezt a XIV. kerületi, Róna utcai garzont Törökőr részé...
54 992 275 HUF
1 666 432 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (84319351)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kertkapcsolatos garzon zugló csendes, zöldövezeti részén---5 perc a bosnyák tér, alacsony REZSI! Eladó Budapest XIV. kerületé...
38 900 000 HUF
1 556 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (27174653)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó lakás Zuglóban kiváló befektetés! Budapest XIV. kerületében, Zuglóban eladó egy 1. emeleti, 34 nm-es, 1 szobás lakás. ...
50 500 000 HUF
1 485 294 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (96455637)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest XIV. kerületében, a Lőcsei út szomszédságában, eladó egy 25 nm-es, egyszobás, délnyugati tájolású, földszinti lakás. ...
38 900 000 HUF
1 556 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (83424893)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
52 900 000 HUF
1 392 105 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (75483477)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 15 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó a 14. kerületben, a Stubnyai utcában egy állógalériás garzonlakás. Az alsó szint 9 nm, az állógaléria további 6 nm-rel nö...
29 900 000 HUF
1 993 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (77264713)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
XIV. Zugló központi részén, Bosnyák tértől pár perces sétára kínálunk megvételre egy földszintes, udvari bejáratos, 28 nm-es, k...
37 900 000 HUF
1 353 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való sürgősen eladó lakást Budapest XIV. kerületben?
← Előző oldal1 / 10 Következő oldal →

Hasznos tudnivalók

Sűrgősen eladó lakást keresel Budapest XIV. kerületben? Akkor ezen az oldalon tuti jó helyen jársz, mert itt listázódnak a sűrgősen új tulajdonosra váró lakások. Ha úgy gondolod, hogy nem jó oldalon jársz, akkor visszamehetsz a megveszLAK főoldalára, ahonnan kiindulva tudsz választani a menüből. Esetleg egyből megnézheted az eladó ingatlanok aloldalt, ahol az összes eladó ingatlant megtalálod, vagy az eladó Budapest XIV. kerületi ingatlanokat listázó oldalt. Ha tudod, hogy milyen ársávban keresel ingatlant, akkor állítsd be a keresőben a minimum és a maximum árat. A legtöbb első otthon keresőnél fontos szempont, hogy hány szobás az ingatlan, ezért javasoljuk, hogy ezt a feltételt is állítsd be a keresőben.
Neked ajánlott keresések: sürgősen eladó házak,   sürgősen eladó nyaralók,   sürgősen eladó olcsó lakások Budapesten

Mire figyelj sürgősen eladó ingatlan vásárlásakor?

Sok családi okok miatt sürgősen eladó ház, lakás vagy nyaraló esetében az eladás hátterében élethelyzet-változás áll: válás, öröklés, költözés, munkahelyváltás vagy több generáció szétköltözése. Ezekben az esetekben az eladó számára gyakran fontosabb a gyors megállapodás, mint a hosszadalmas értékesítési folyamat, ami a vevőnek kedvezőbb tárgyalási lehetőséget jelenthet.