Rendezés:

Összes találat: 1 db
Budakalászon további eladó lakások közül is válogathatsz.
Összes eladó lakás Budakalászon
Eladó Budakalászi tégla lakás hirdetés (67834734)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budakalász egyik legkedveltebb részén, a Szent István-telepen kínálunk megvételre egy igazán különleges hangulatú, 60 m²-es, ké...
69 000 000 HUF
1 061 538 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
A megadott feltételekkel 1 hirdetést találtunk, ezért a kereséshez kapcsolódó további ingatlanokból kerestünk Neked olyanokat, amik érdekelhetnek.
Eladó Pomázi tégla lakás hirdetés (94576755)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Pomázon a központban jó állapotú, 2 szobás 44nm-es lakás. A pomázi lakás főbb paraméterei: •vegyes falazat 55-60 centis...
41 900 000 HUF
952 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pomázi egyéb lakás hirdetés (76966424)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Pomáz kedvelt részén, a Vörösmarty lakókertben eladó egy 38 nm-es tetőtéri lakás. A garzon nagyon jó elosztású, helyiségei: ...
54 900 000 HUF
1 444 736 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pomázi tégla lakás hirdetés (21576893)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó, költözhető lakás pomázon- elkészült legújabb azonnal birtokbavehető LAKÁSUNK! Pomáz új, zárt rendszerű lakóparkjában, ...
64 900 000 HUF
1 201 851 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Pomázi tégla lakás hirdetés (37524767)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó belső 2 szintes, panorámás lakás POMÁZON Eladó egy 2. emeleti, bruttó 73nm-es, nappali+ 2 hálószobás, galériás, a lépcső...
65 000 000 HUF
955 882 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisborosjenői tégla lakás hirdetés (95212272)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Malomdűlő Társasházi Lakások – Panorámás lakások a fenyőligetben. Ébredjen a természet ölelésében, karnyújtásnyira a fővárost...
67 900 000 HUF
1 414 583 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (37683363)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 3 fél
Cserére kínáljuk 3. kerületi önkormányzati lakásunkat lakható ingatlanra értékegyeztetéssel. Kolosy tér közelében, frekventált ...
10 000 000 HUF
100 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (74284429)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 18 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Ilyen áron lakóingatlant nem talál Budapesten! Eladó 15 m²-es, 1 szobás, szuterén lakás, amely egybenyitott lakótér és mini kon...
12 900 000 HUF
716 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (14844481)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 24 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
XIII. kerületben a Göncz Árpád városközpont közvetlen közelében, szuterén, közepes állapotú ingatlan rendezett téglaépítésű tás...
15 000 000 HUF
625 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (27267577)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 16 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
* * * Eladó minigarzon a XIII. kerület egyik frekventált részén! * * * Budapest XIII. kerületének belső részében, közel a Belv...
17 000 000 HUF
1 062 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (64586997)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 17 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest XIII. kerületében, Angyalföld csendes, parkos övezetében kínálunk megvételre egy praktikus elosztású, alagsori garzonl...
18 000 000 HUF
1 058 823 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (95188454)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó ingatlan - csillaghegy - III. kerület - közel a DUNÁHOZ! Budapest III. kerület, Csillaghegy részén ajánlom figyelmébe e...
23 625 000 HUF
502 659 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (34551324)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Sokoldalú lehetőség – lakás vagy üzlet egyben! Eladásra kínálunk egy 49 nm-es, jelenleg lakásként használt, felújítandó szute...
24 900 000 HUF
508 163 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (28328744)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 22 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó galériás garzon újpesten, a bródy imre gimnázium közelében! 🏡 Az Újpesti Bródy Imre Gimnázium közelében, 1 emele...
24 900 000 HUF
1 131 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi tégla lakás hirdetés (33498924)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 22 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Budapest XV. kerületében, Rákospalotán kínálok megvételre egy 2025-ben épült, újszerű állapotú, téglaépítésű ikerházrészt. a ko...
25 000 000 HUF
1 136 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (79411783)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Óbudán, az Óbudai Egyetem közelében, 26 nm-es, jól kiadható, felújított ingatlan eladó! Ajánlatunk elsősorban azok számára ideá...
26 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (33432749)
70 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
***Kompakt ingatlan kiváló lokációban, a XIII. kerület egyik legdinamikusabban fejlődő részén*** Eladó egy 27 m? Alapterületű,...
26 500 000 HUF
981 481 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (44773639)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Lakáscsere, az értékkülönbözetet kifizetjük. Xiii. kerületi zöldövezeti téglaházban, Rákos-patak közeli, napfényes, klímás, jó...
26 900 000 HUF
420 312 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (27746322)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 10 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Fedezze fel ezt a kivételes lehetőséget Budapest belvárosában, Újlipótváros szívében, ahol egy 1928-ban épült neobarokk ház kiv...
26 990 000 HUF
2 699 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (37741734)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 19 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kiadásra tervezveKifejezetten befektetőknek a XIII. kerületbenEbben a 19nm-es Lipótvárosi lakásban minden megtalálható, amire s...
27 000 000 HUF
1 421 052 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való sürgősen eladó lakást Budakalászon?

Hasznos tudnivalók

Sűrgősen eladó lakást keresel Budakalászon? Akkor ezen az oldalon tuti jó helyen jársz, mert itt listázódnak a sűrgősen új tulajdonosra váró lakások. Ha úgy gondolod, hogy nem jó oldalon jársz, akkor visszamehetsz a megveszLAK főoldalára, ahonnan kiindulva tudsz választani a menüből. Esetleg egyből megnézheted az eladó ingatlanok aloldalt, ahol az összes eladó ingatlant megtalálod, vagy az eladó Budakalászi ingatlanokat listázó oldalt. Ha tudod, hogy milyen ársávban keresel ingatlant, akkor állítsd be a keresőben a minimum és a maximum árat. A legtöbb első otthon keresőnél fontos szempont, hogy hány szobás az ingatlan, ezért javasoljuk, hogy ezt a feltételt is állítsd be a keresőben.
Neked ajánlott keresések: sürgősen eladó házak,   sürgősen eladó nyaralók,   sürgősen eladó olcsó lakások Budapesten

Mire figyelj sürgősen eladó ingatlan vásárlásakor?

Sok családi okok miatt sürgősen eladó ház, lakás vagy nyaraló esetében az eladás hátterében élethelyzet-változás áll: válás, öröklés, költözés, munkahelyváltás vagy több generáció szétköltözése. Ezekben az esetekben az eladó számára gyakran fontosabb a gyors megállapodás, mint a hosszadalmas értékesítési folyamat, ami a vevőnek kedvezőbb tárgyalási lehetőséget jelenthet.

A sürgősség ugyanakkor nem jelent automatikusan problémás ingatlant. Sok esetben teljesen rendezett jogi és műszaki állapotú otthonok kerülnek így a piacra. Ennek ellenére fontos, hogy a gyors döntés ne menjen a körültekintés rovására: érdemes friss tulajdoni lapot lekérni, ellenőrizni az esetleges terheket, valamint előre tisztázni, mikor és milyen feltételekkel történik a birtokbaadás.