Rendezés:

Összes találat: 3 db
Budakeszin további eladó lakások közül is válogathatsz.
Összes eladó lakás Budakeszin
Eladó Budakeszi egyéb lakás hirdetés (19673429)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó, Budakeszi frekventált részén, egy 37 nm-es új építésű garzonlakás. A lakást Budakeszi egyik legszebb, legkeresettebb z...
59 900 000 HUF
1 618 918 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budakeszi egyéb lakás hirdetés (67443438)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó 67 m²-es, 3 szobás lakás kiváló lokációval Budakeszin. Budakeszi egyik legjobban megközelíthető, központi részén, a Fő ...
62 075 312 HUF
926 497 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budakeszi egyéb lakás hirdetés (46734349)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budakeszi frekventált részén eladó egy 65nm-es belső 2 szintes tégla építésű lakás! A tégla építésű lakás egy 20 lakásos társ...
63 900 000 HUF
983 076 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
A megadott feltételekkel 3 hirdetést találtunk, ezért a kereséshez kapcsolódó további ingatlanokból kerestünk Neked olyanokat, amik érdekelhetnek.
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (18388846)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 21 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest egyik legkedveltebb részén, a XII. kerületben, a Márvány utcában eladó egy 21 m²-es, földszinti, udvarra néző, kifejez...
37 900 000 HUF
1 804 761 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (31837155)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 20 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó egy gyönyörű, frissen felújított mini garzon a festői Budapest 12. kerületében, a csendes Németvölgyi úton, egy impozáns ...
45 000 000 HUF
2 250 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (49449946)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Árcsökkenés BUDÁN! ! ! ! Budapest XII. kerület, Kiss János altábornagy utca 27nm-es, 2. emeleti, teljeskörűen felújított lakás ...
49 000 000 HUF
1 814 814 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (54283837)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó ingatlan Budapest 12. kerület, Városmajor utcában, a Déli Pályaudvar felőli oldalon, utcafronti bejárattal rendelkező üzl...
49 900 000 HUF
907 272 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (69435533)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó felújított, galériás garzon a XII. kerületben, a Márvány utcában! Budapest egyik legkedveltebb részén, a XII. kerületben,...
53 900 000 HUF
1 633 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi egyéb lakás hirdetés (43479357)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 8 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
The House Hunters megbízásában eladásra kínálunk Patináns, 2 éve teljes körűen felújított épületben elhelyezkedő, galériás inga...
24 900 000 HUF
3 112 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (75977127)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Önkormányzati Lakás bérleti Joga! Eladó Budapest Belvárosában, az v. kerületben a Bank negyedben egy önkormányzati Laká...
27 000 000 HUF
843 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (73938497)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó szuterénlakások a XI. kerületben – Dombóvári út elején. Budapest XI. kerületének frekventált részén, a Dombóvári úton kí...
27 200 000 HUF
591 304 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (69775174)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 16 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Miért pont ezt vegye meg? -Kisebb összegű befektetéssel Budapesti ingatlan tulajdonosa lesz, kifejezetten jó környéken, -pa...
28 900 000 HUF
1 806 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (47669363)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 9 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Fiatalok figyelem! Budapest belvárosában, az 5. kerületben vált eladóvá egy manapság nagyon divatos és közkedvelt minilakás. a...
31 900 000 HUF
3 544 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi egyéb lakás hirdetés (46255332)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 14 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó a Bocskai úton egy 14 m²-es, felújított, 5. emeleti, liftes társasházban található kis lakás, amely remek elhelyezkedésén...
32 900 000 HUF
2 350 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (72339336)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Egy különleges lehetőséget kínálunk Önnek Budapest 11. kerületének szívében. Az ingatlan főbb jellemzői: - 32nm - 1 szoba - G...
34 000 000 HUF
1 062 500 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (77756392)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
A 9. kerület legkeresettebb részén, a frissen megújult Bakáts tér közvetlen szomszédságában eladó egy teljeskörűen felújított, ...
37 900 000 HUF
924 390 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (99445996)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 21 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
37 900 000 HUF
1 804 761 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (46239394)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladásra kínálunk egy kivételes lehetőséget Kelenföld szívében, egy jó fényviszonyokkal rendelkező lakást. Ez az ingatlan kivál...
39 000 000 HUF
1 114 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (98549713)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest 2. kerületi teljesen felújítandó kislakás ELADÓ Lokáció: Budapest 2. kerület Újlak városrészben, közlekedési, infras...
39 000 000 HUF
1 392 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (37457983)
4 hónapja a megveszLAK-on