Sürgősen eladó lakások Budapest XVI. kerület (21 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Sürgősen eladó lakások Budapest XVI. kerület

Rendezés:

Összes találat: 21 db
Budapest XVI. kerületben további eladó lakások közül is válogathatsz.
Összes eladó lakás Budapest XVI. kerületben
Tulajdonostól!
Eladó Budapest XVI. kerületi tégla lakás hirdetés (13427963)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó ez a 44 nm-es, két szobás, saját kis kertrésszel és zárható tárolóval rendelkező, csendes lakás. a kertrészben lehetőség ...
51 000 000 HUF
1 159 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi tégla lakás hirdetés (94266477)
15 órája a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Az ingatlan Budapest, XVI. kerület csendes részén szigetelt ház 3. emeletén található 34m2 1 szobás tégla ingatlan. Per és teh...
49 000 000 HUF
1 441 176 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XVI. kerületi tégla lakás hirdetés (34923396)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
• 1 + Fél Szobás Lakás • Szuper Helyen • Tárolóval • • Mátyásföld • Jó Infrastruktúra • Jó állapotú, rendkívül jó beosztású, ...
62 900 000 HUF
1 462 790 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi tégla lakás hirdetés (33385391)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
XVI. kerület csendes-parkos környezetében, kifogástalan ellátottság mellett, kis lakásszámú társasház magasföldszintjén kínálok...
62 490 000 HUF
1 487 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi tégla lakás hirdetés (37632526)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Napfényes, loggiás téglalakás rákosszentmihályon – zöld, családias KÖRNYEZETBEN Budapest XVI. kerületében, Rákosszentmihályon,...
63 490 000 HUF
1 220 961 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi tégla lakás hirdetés (29255862)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó tulajdonostól zöldövezeti környezetben egy 45 m2 tégla építésű lakás 1 plusz fél szobás, nagy konyhás, erkélye, jó közlekedés, bevásárlási lehetőség a közelben. Két egyetem is meg található az ingatlan közelében.
62 500 000 HUF
1 388 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi tégla lakás hirdetés (49722395)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
XVI. kerület kertvárosi részén, jó állapotú, kis lakásszámú társasház 3. emeletén kínálok eladásra, egy parkra néző-csendes, 52...
63 000 000 HUF
1 211 538 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi tégla lakás hirdetés (76945394)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
XVI. kerület Zsemlékes úton, 3 szintes, jó állapotú iroda/társasház földszintjén eladó egy irodának vagy lakásnak is tökéletese...
59 900 000 HUF
868 115 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi tégla lakás hirdetés (56939526)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest XVI. kerületében, Rákosszentmihályon, a Szent Korona lakótelepen kínálok megvételre egy 52 m²-es, 2 szobás, loggiás, k...
63 490 000 HUF
1 220 961 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi tégla lakás hirdetés (94538259)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
63 490 000 HUF
1 220 961 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi tégla lakás hirdetés (44855226)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
63 490 000 HUF
1 220 961 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi tégla lakás hirdetés (42427915)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest XVI. kerületében, Mátyásföldön, az Újszász utcában, 3%-os Otthon Start Lakáshitelre alkalmas, 44 m²-es, 2 szobás, maga...
63 500 000 HUF
1 443 181 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (33123772)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Mátyásföldön a Jókai lakótelepen csúszózsalus házban eladó egy Jó adottságú 33 nm-es kitűnő elrendezésű kis rezsijű kislakás. ...
49 999 000 HUF
1 515 121 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (77377946)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Mátyásföld, naplás tó mellett – gyönyörűen felújított, napfényes lakás ELADÓ ALAPADATOK Helyszín: Budapest xvi. , Mátyásföld,...
54 900 000 HUF
1 663 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi tégla lakás hirdetés (47659718)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Otthon start kompatibilis, Sashalmon– XVI. kerület, Pósa Lajos utca közelében, 42 m², 1+1 fél szoba, magasföldszint, felújított...
60 500 000 HUF
1 440 476 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (85947433)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Mátyásföldön, a Naplás tó mellett, a madárcsicsergős Petőfi kertre néző, gyönyörűen felújított, napfényes, 33 nm-es, 1. 5 Szobá...
54 900 000 HUF
1 663 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi tégla lakás hirdetés (27363427)
88 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 50 nm-es, kertkapcsolatos tégla lakás a 16. kerület kertvárosi részén. Az ingatlan előnye, hogy a ház előtt közvetlen k...
39 900 000 HUF
798 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (98477799)
89 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
54 900 000 HUF
1 663 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi tégla lakás hirdetés (46291694)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Csak nálam! Eladó lakás garázzsal, nagy tárolóval és saját kerttel a XVI. kerület csendes részén – Bercsényi utca A XVI. kerü...
63 000 000 HUF
1 465 116 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (95693295)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
54 900 000 HUF
1 663 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való sürgősen eladó lakást Budapest XVI. kerületben?
← Előző oldal1 / 2 Következő oldal →

Hasznos tudnivalók

Sűrgősen eladó lakást keresel Budapest XVI. kerületben? Akkor ezen az oldalon tuti jó helyen jársz, mert itt listázódnak a sűrgősen új tulajdonosra váró lakások. Ha úgy gondolod, hogy nem jó oldalon jársz, akkor visszamehetsz a megveszLAK főoldalára, ahonnan kiindulva tudsz választani a menüből. Esetleg egyből megnézheted az eladó ingatlanok aloldalt, ahol az összes eladó ingatlant megtalálod, vagy az eladó Budapest XVI. kerületi ingatlanokat listázó oldalt. Ha tudod, hogy milyen ársávban keresel ingatlant, akkor állítsd be a keresőben a minimum és a maximum árat. A legtöbb első otthon keresőnél fontos szempont, hogy hány szobás az ingatlan, ezért javasoljuk, hogy ezt a feltételt is állítsd be a keresőben.
Neked ajánlott keresések: sürgősen eladó házak,   sürgősen eladó nyaralók,   sürgősen eladó olcsó lakások Budapesten

Mire figyelj sürgősen eladó ingatlan vásárlásakor?

Sok családi okok miatt sürgősen eladó ház, lakás vagy nyaraló esetében az eladás hátterében élethelyzet-változás áll: válás, öröklés, költözés, munkahelyváltás vagy több generáció szétköltözése. Ezekben az esetekben az eladó számára gyakran fontosabb a gyors megállapodás, mint a hosszadalmas értékesítési folyamat, ami a vevőnek kedvezőbb tárgyalási lehetőséget jelenthet.