Rendezés:

Összes találat: 3 db
Gödön további eladó lakások közül is válogathatsz.
Összes eladó lakás Gödön
Eladó Gödi tégla lakás hirdetés (89647186)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
A közkedvelt Kincsem park közelében elhelyezkedő 6 lakásos társasház egyik belső kétszintes polgári stílusú 90 nm-es lakása ela...
47 900 000 HUF
532 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gödi tégla lakás hirdetés (86518525)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Göd az északi agglomeráció ékköve, a Dunakanyar Kapuja, egy bűbájos kertváros a zsibongó Duna partján Budapesttől alig félórára...
46 000 000 HUF
707 692 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Gödi tégla lakás hirdetés (67336733)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Eladásra kínálok Göd-felsőn, egy részben felújított sorházi lakást, 50nm telekkel. Fedett autóbeálló is tartozik a lakáshoz, t...
49 900 000 HUF
623 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
A megadott feltételekkel 3 hirdetést találtunk, ezért a kereséshez kapcsolódó további ingatlanokból kerestünk Neked olyanokat, amik érdekelhetnek.
Eladó Szigetmonostori tégla lakás hirdetés (58583663)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Rusztikus elegancia, természetbe simuló otthonok a Szentendrei-szigeten – 4 egyedi lakás egy hangulatos apartmanházban, 400 mét...
36 900 000 HUF
785 106 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetmonostori tégla lakás hirdetés (46782941)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
47 900 000 HUF
798 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Leányfalui tégla lakás hirdetés (73343433)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 126 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Körültekintő Ingatlan 26LL9042 Megtekintés és bővebb információ: Elisher Nándor +36202449544 Leányfalu domboldalában családi ...
48 000 000 HUF
380 952 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetmonostori tégla lakás hirdetés (44669583)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
49 900 000 HUF
941 509 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti tégla lakás hirdetés (34273843)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 21 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
**Felújítandó, saját kertkapcsolatos lakás eladó Fót központi részén kiváló lehetőség első otthonnak vagy befektetésnek**Fót kö...
26 500 000 HUF
1 261 904 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi tégla lakás hirdetés (47863267)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Dunakeszi Gyártelepen a Kandó Kálmán sétányon, 2. emeleti, 2 szobás, erkélyes lakás haszonélvezeti joggal terhelten eladó. ( F...
29 000 000 HUF
580 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi tégla lakás hirdetés (98748461)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Készpénzes vásárlók, befektetők FIGYELEM! ! ! Dunakeszi kedvelt részén nettó 63m2-es kertkapcsolatos házrész keresi új tulajdon...
32 900 000 HUF
522 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei tégla lakás hirdetés (43443473)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Szentendrén eladó egy földszintes TÉGLALAKÁS! KÖRNYEZET, ELHELYEZKEDÉS A lakás Szentendre csendes, nyugodt részén található,...
34 900 000 HUF
1 125 806 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi tégla lakás hirdetés (83626682)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy teljes körű felújítás alatt lévő, modern kialakítású 2 szobás lakás Dunakeszi központjában! Zárt belső udvarban kín...
36 900 000 HUF
858 139 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi tégla lakás hirdetés (34953746)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Csak készpénzes VEVŐKNEK! Eladó felújított lakás Dunakeszi központi részén, a főút mentén! Dunakeszi frekventált, központi ...
36 900 000 HUF
802 173 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi tégla lakás hirdetés (92434559)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Dunakeszi központi részén eladó nettó 41 nm-es, felújított tégla lakás. Hőtartása nagyon jó, duplán rakott tégla falazattal r...
36 900 000 HUF
900 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi tégla lakás hirdetés (74351452)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Dunakeszin Kossuth Lajos utca közeli lakóparkban eladó tetőtéri 1, 5 szobás műterem besorolású, bruttó 40 m2-es világos, jó elo...
41 900 000 HUF
1 309 375 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi tégla lakás hirdetés (85231457)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó kellemes hangulatú, 1 + 1 félszobás tégla lakás nyugodt, zöldövezeti környezetben! A lakás egy 1962-ben épült, mindössz...
45 900 000 HUF
1 275 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi egyéb lakás hirdetés (73175534)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Dunakeszi frekventált részén, a Fő úton kínálok megvételre egy saját helyrajzi számmal rendelkező, 1/1 tulajdonban lévő, azonna...
46 900 000 HUF
1 563 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi panel lakás hirdetés (58468975)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladásra kínálunk Dunakeszi központjában egy 36 nm-es, 9. emeleti, panorámás lakást. A lakás kiváló elhelyezkedésének köszönh...
47 900 000 HUF
1 330 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci tégla lakás hirdetés (59395639)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó Vácon, Deákvár frekventált részén lévő, beépítésre váró tetőtér! A víz és szennyvíz kiállást már felvitték, az áramot m...
18 500 000 HUF
201 086 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci egyéb lakás hirdetés (41933245)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 13 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladásra kínálunk Vác Alsóvároson egy utcai bejáratos üzlethelyiséget. Az üzlet frekventált helyen van, alapterülete 13 nm, j...
19 990 000 HUF
1 537 692 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való sürgősen eladó lakást Gödön?

Hasznos tudnivalók

Sűrgősen eladó lakást keresel Gödön? Akkor ezen az oldalon tuti jó helyen jársz, mert itt listázódnak a sűrgősen új tulajdonosra váró lakások. Ha úgy gondolod, hogy nem jó oldalon jársz, akkor visszamehetsz a megveszLAK főoldalára, ahonnan kiindulva tudsz választani a menüből. Esetleg egyből megnézheted az eladó ingatlanok aloldalt, ahol az összes eladó ingatlant megtalálod, vagy az eladó Gödi ingatlanokat listázó oldalt. Ha tudod, hogy milyen ársávban keresel ingatlant, akkor állítsd be a keresőben a minimum és a maximum árat. A legtöbb első otthon keresőnél fontos szempont, hogy hány szobás az ingatlan, ezért javasoljuk, hogy ezt a feltételt is állítsd be a keresőben.
Neked ajánlott keresések: sürgősen eladó házak,   sürgősen eladó nyaralók,   sürgősen eladó olcsó lakások Budapesten

Mire figyelj sürgősen eladó ingatlan vásárlásakor?

Sok családi okok miatt sürgősen eladó ház, lakás vagy nyaraló esetében az eladás hátterében élethelyzet-változás áll: válás, öröklés, költözés, munkahelyváltás vagy több generáció szétköltözése. Ezekben az esetekben az eladó számára gyakran fontosabb a gyors megállapodás, mint a hosszadalmas értékesítési folyamat, ami a vevőnek kedvezőbb tárgyalási lehetőséget jelenthet.

A sürgősség ugyanakkor nem jelent automatikusan problémás ingatlant. Sok esetben teljesen rendezett jogi és műszaki állapotú otthonok kerülnek így a piacra. Ennek ellenére fontos, hogy a gyors döntés ne menjen a körültekintés rovására: érdemes friss tulajdoni lapot lekérni, ellenőrizni az esetleges terheket, valamint előre tisztázni, mikor és milyen feltételekkel történik a birtokbaadás.