Rendezés:

Összes találat: 1 db
Visegrádon további eladó lakások közül is válogathatsz.
Összes eladó lakás Visegrádon
Eladó Visegrádi egyéb lakás hirdetés (36893639)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Dunai panoráma, nyugalom és Visegrád varázsa egyetlen otthonban! Eladó Visegrádon egy 53 nm-es, nappali + 1 szobás lakás, 12 ...
49 900 000 HUF
941 509 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
A megadott feltételekkel 1 hirdetést találtunk, ezért a kereséshez kapcsolódó további ingatlanokból kerestünk Neked olyanokat, amik érdekelhetnek.
Eladó Szobi tégla lakás hirdetés (64728696)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Befektetők figyelem! Eladó egy 2 +1 fél szobás sorlakás Szob Duna-parthoz közeli részén. Az ingatlan teljes körű felújításra sz...
16 000 000 HUF
355 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kismarosi tégla lakás hirdetés (64884889)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kismaros csendes, zöldövezeti részén eladóak frissen kialakított, modern apartmanlakások egy többlakásos sorházi épületben! V...
41 000 000 HUF
1 205 882 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kismarosi tégla lakás hirdetés (44332354)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Új építésű apartmanok eladók kismaroson – erdőközeli ÉLETÉRZÉS Várható átadás: 2026. Augusztus vége Kismaros – csendes, zöldöv...
44 000 000 HUF
1 294 117 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kismarosi tégla lakás hirdetés (97512725)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
45 000 000 HUF
1 285 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Berkenyei tégla lakás hirdetés (82467428)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Berkenyén eladó egy 22 lakásos, befejezés előtt álló társasház-projekt. a közelében vasúti megálló is található, Berkenye infra...
478 800 HUF
13 680 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci tégla lakás hirdetés (59395639)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó Vácon, Deákvár frekventált részén lévő, beépítésre váró tetőtér! A víz és szennyvíz kiállást már felvitték, az áramot m...
18 500 000 HUF
201 086 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci egyéb lakás hirdetés (41933245)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 13 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladásra kínálunk Vác Alsóvároson egy utcai bejáratos üzlethelyiséget. Az üzlet frekventált helyen van, alapterülete 13 nm, j...
19 990 000 HUF
1 537 692 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci tégla lakás hirdetés (35721763)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó földszinti lakás Vác egyik legkedveltebb részén, a Burgundián! 35 Nm-es, felújítandó földszinti sorházi lakás ideális v...
27 500 000 HUF
785 714 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci tégla lakás hirdetés (62197756)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Kertkapcsolatos lakás eladó Vác–Deákváron! Csendes környezet - Saját telekrész - Alacsony rezsi Vác–Deákvár kedvelt részén, ...
29 900 000 HUF
996 666 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci tégla lakás hirdetés (23353956)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Vácon központi helyen, négylakásos társasház földszintjén eladó 32 nm-es téglalakás. Nappali, konyha-étkező kialakítású, ille...
31 900 000 HUF
996 875 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci tégla lakás hirdetés (43573226)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Vác belvárosában eladó egy 33 nm-es, közös udvaros lakás, amely ideális választás lehet akár első lakásnak, akár befektetésnek....
32 000 000 HUF
969 696 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci tégla lakás hirdetés (88676948)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Vácon központi helyen, négylakásos társasház földszintjén eladó 35 nm-es téglalakás. Nappali, konyha-étkező elrendezésű, ille...
34 900 000 HUF
997 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei tégla lakás hirdetés (43443473)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Szentendrén eladó egy földszintes TÉGLALAKÁS! KÖRNYEZET, ELHELYEZKEDÉS A lakás Szentendre csendes, nyugodt részén található,...
34 900 000 HUF
1 125 806 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci tégla lakás hirdetés (98472973)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
VÁC-BELVÁROS-LAKÁS-KERT-GARÁZS Kiváló lehetőség Vác egyik közkedvelt városrészében, a földszinten elhelyezkedő 35 m2-es téglal...
35 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci tégla lakás hirdetés (37137257)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Igazi lehetőség Vác szívében – tégla lakás kiváló közlekedéssel! Eladásra kínálunk egy remek adottságokkal rendelkező 32 m2-e...
35 000 000 HUF
1 093 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetmonostori tégla lakás hirdetés (58583663)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Rusztikus elegancia, természetbe simuló otthonok a Szentendrei-szigeten – 4 egyedi lakás egy hangulatos apartmanházban, 400 mét...
36 900 000 HUF
785 106 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci tégla lakás hirdetés (67775385)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó társasházi lakás Vác, történelmi belvárosában! Vác szívében, a város történelmi központjában kínálunk eladásra egy 70 nég...
40 180 000 HUF
574 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci tégla lakás hirdetés (48657597)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladásra kínálunk egy sorházi lakást Kisvác kedvelt részén! Az ingatlan praktikus elrendezésű, tágas előszobával, külön konyh...
41 000 000 HUF
1 025 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci tégla lakás hirdetés (88323593)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Vác alsóvárosi részén eladó egy felújítandó, 2. emeleti, 39 nm-es, erkélyes lakás. a lakás északnyugati fekvésű, ennek köszönhe...
42 000 000 HUF
1 076 923 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való sürgősen eladó lakást Visegrádon?

Hasznos tudnivalók

Sűrgősen eladó lakást keresel Visegrádon? Akkor ezen az oldalon tuti jó helyen jársz, mert itt listázódnak a sűrgősen új tulajdonosra váró lakások. Ha úgy gondolod, hogy nem jó oldalon jársz, akkor visszamehetsz a megveszLAK főoldalára, ahonnan kiindulva tudsz választani a menüből. Esetleg egyből megnézheted az eladó ingatlanok aloldalt, ahol az összes eladó ingatlant megtalálod, vagy az eladó Visegrádi ingatlanokat listázó oldalt. Ha tudod, hogy milyen ársávban keresel ingatlant, akkor állítsd be a keresőben a minimum és a maximum árat. A legtöbb első otthon keresőnél fontos szempont, hogy hány szobás az ingatlan, ezért javasoljuk, hogy ezt a feltételt is állítsd be a keresőben.
Neked ajánlott keresések: sürgősen eladó házak,   sürgősen eladó nyaralók,   sürgősen eladó olcsó lakások Budapesten

Mire figyelj sürgősen eladó ingatlan vásárlásakor?

Sok családi okok miatt sürgősen eladó ház, lakás vagy nyaraló esetében az eladás hátterében élethelyzet-változás áll: válás, öröklés, költözés, munkahelyváltás vagy több generáció szétköltözése. Ezekben az esetekben az eladó számára gyakran fontosabb a gyors megállapodás, mint a hosszadalmas értékesítési folyamat, ami a vevőnek kedvezőbb tárgyalási lehetőséget jelenthet.

A sürgősség ugyanakkor nem jelent automatikusan problémás ingatlant. Sok esetben teljesen rendezett jogi és műszaki állapotú otthonok kerülnek így a piacra. Ennek ellenére fontos, hogy a gyors döntés ne menjen a körültekintés rovására: érdemes friss tulajdoni lapot lekérni, ellenőrizni az esetleges terheket, valamint előre tisztázni, mikor és milyen feltételekkel történik a birtokbaadás.