Rendezés:

Összes találat: 2 db
Biatorbágyon további eladó lakások közül is válogathatsz.
Összes eladó lakás Biatorbágyon
Eladó Biatorbágyi egyéb lakás hirdetés (77323753)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Biatorbágy központi részén, a Viadukttól csupán 500 méterre, kínálunk megvételre egy 2019-ben átalakításra került, újszerű házr...
51 900 000 HUF
979 245 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Biatorbágyi tégla lakás hirdetés (43337731)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Ingatlan HELYSZÍNE ******************** *** Budapest - Biatorbágy /tópark lakópark *** Az ingatlan 61négyzetméter alapterülett...
83 600 000 HUF
1 370 491 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
A megadott feltételekkel 2 hirdetést találtunk, ezért a kereséshez kapcsolódó további ingatlanokból kerestünk Neked olyanokat, amik érdekelhetnek.
Eladó Budaörsi tégla lakás hirdetés (37337973)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Napfény Otthon, luxus körülmények között! Vendégház prémium kategóriában! Jó hír az érintetteknek, a jól ismert, közel negyv...
40 000 000 HUF
888 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budakeszi egyéb lakás hirdetés (19673429)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó, Budakeszi frekventált részén, egy 37 nm-es új építésű garzonlakás. A lakást Budakeszi egyik legszebb, legkeresettebb z...
59 900 000 HUF
1 618 918 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budakeszi egyéb lakás hirdetés (67443438)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó 67 m²-es, 3 szobás lakás kiváló lokációval Budakeszin. Budakeszi egyik legjobban megközelíthető, központi részén, a Fő ...
62 075 312 HUF
926 497 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budakeszi egyéb lakás hirdetés (46734349)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budakeszi frekventált részén eladó egy 65nm-es belső 2 szintes tégla építésű lakás! A tégla építésű lakás egy 20 lakásos társ...
63 900 000 HUF
983 076 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Törökbálinti tégla lakás hirdetés (17913395)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kertkapcsolatos, lakás Törökbálint kedvelt RÉSZÉN! A Családi Ingatlan kínálatából eladó Törökbálinton, az Újtelep csendes, jó...
67 000 000 HUF
1 367 346 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budaörsi panel lakás hirdetés (88417493)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Budaörsön ltp-n közkedvelt 35 nm es 1, 5 szobás nagyon jó elrendezésű tehermentes felújított öröklakás eladó. Esetleg csere s...
68 500 000 HUF
1 957 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budaörsi panel lakás hirdetés (37277837)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Ragyogó környezetben Budapest közvetlen, ámde legkedveltebb szomszédjában kerül piacra egy kétszobás, nagyszerű lakás. Budaörs...
69 900 000 HUF
1 456 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budaörsi panel lakás hirdetés (32431794)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kényelmes lakás napfényes, tágas szobákkal Budaörsön kínálunk megvételre a tulajdonos kizárólagos megbízásából egy barátságos,...
69 990 000 HUF
1 399 800 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Herceghalomi tégla lakás hirdetés (63759434)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladó Herceghalom kellemes utcájában, ligetes környezetben, egy 2. emeleti, 83 m2-es, 3 hálószobás + amerikai konyhás-nappalis,...
73 000 000 HUF
879 518 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budaörsi panel lakás hirdetés (75449657)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
*** Panorámás, napfényes otthon Budaörs egyik legkedveltebb részén *** Budaörs közkedvelt lakótelepi részén eladó egy 10 emele...
73 900 000 HUF
1 449 019 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budakeszi tégla lakás hirdetés (32437956)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Egy régi parasztház jellegű épületrészben, amely a múlt karakterét és a jövő lehetőségét egyesíti a 77 m² lakótér + 18 m² fedet...
75 000 000 HUF
974 025 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budaörsi panel lakás hirdetés (42547818)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
1. emeleti felújított lakás, kiváló infrastruktúra! Budaörsön, az Auchan háta mögött kínáljuk eladásra ezt a 51 nm-es, 1 + 2 fé...
76 900 000 HUF
1 507 843 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budaörsi panel lakás hirdetés (34717734)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Megvételre kínálunk egy 60 m2-es, csendes, parkra néző, sorompóval védett kerti gépkocsi beállóval rendelkező, első emeleti lak...
81 990 000 HUF
1 366 500 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budaörsi tégla lakás hirdetés (46775424)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
BudaörsÚjbuda határán azonnal költözhető, kétszintes otthon befektetésnek is kiváló! Eladó egy 76 m²-es, belső kétszintes, napp...
83 000 000 HUF
1 092 105 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Perbáli tégla lakás hirdetés (97349426)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Perbál Újmajor részén eladó családi ház! Kivételes lehetőség Perbál Újmajorban – Ideális otthon vagy befektetés! Eladó Perb...
23 000 000 HUF
403 508 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (73938497)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó szuterénlakások a XI. kerületben – Dombóvári út elején. Budapest XI. kerületének frekventált részén, a Dombóvári úton kí...
27 200 000 HUF
591 304 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi egyéb lakás hirdetés (46255332)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 14 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó a Bocskai úton egy 14 m²-es, felújított, 5. emeleti, liftes társasházban található kis lakás, amely remek elhelyezkedésén...
32 900 000 HUF
2 350 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (72339336)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Egy különleges lehetőséget kínálunk Önnek Budapest 11. kerületének szívében. Az ingatlan főbb jellemzői: - 32nm - 1 szoba - G...
34 000 000 HUF
1 062 500 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való sürgősen eladó lakást Biatorbágyon?

Hasznos tudnivalók

Sűrgősen eladó lakást keresel Biatorbágyon? Akkor ezen az oldalon tuti jó helyen jársz, mert itt listázódnak a sűrgősen új tulajdonosra váró lakások. Ha úgy gondolod, hogy nem jó oldalon jársz, akkor visszamehetsz a megveszLAK főoldalára, ahonnan kiindulva tudsz választani a menüből. Esetleg egyből megnézheted az eladó ingatlanok aloldalt, ahol az összes eladó ingatlant megtalálod, vagy az eladó Biatorbágyi ingatlanokat listázó oldalt. Ha tudod, hogy milyen ársávban keresel ingatlant, akkor állítsd be a keresőben a minimum és a maximum árat. A legtöbb első otthon keresőnél fontos szempont, hogy hány szobás az ingatlan, ezért javasoljuk, hogy ezt a feltételt is állítsd be a keresőben.
Neked ajánlott keresések: sürgősen eladó házak,   sürgősen eladó nyaralók,   sürgősen eladó olcsó lakások Budapesten

Mire figyelj sürgősen eladó ingatlan vásárlásakor?

Sok családi okok miatt sürgősen eladó ház, lakás vagy nyaraló esetében az eladás hátterében élethelyzet-változás áll: válás, öröklés, költözés, munkahelyváltás vagy több generáció szétköltözése. Ezekben az esetekben az eladó számára gyakran fontosabb a gyors megállapodás, mint a hosszadalmas értékesítési folyamat, ami a vevőnek kedvezőbb tárgyalási lehetőséget jelenthet.

A sürgősség ugyanakkor nem jelent automatikusan problémás ingatlant. Sok esetben teljesen rendezett jogi és műszaki állapotú otthonok kerülnek így a piacra. Ennek ellenére fontos, hogy a gyors döntés ne menjen a körültekintés rovására: érdemes friss tulajdoni lapot lekérni, ellenőrizni az esetleges terheket, valamint előre tisztázni, mikor és milyen feltételekkel történik a birtokbaadás.