Sürgősen eladó házak Budapest XVIII. kerület (144 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Sürgősen eladó házak Budapest XVIII. kerület

Rendezés:

Összes találat: 144 db
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (34747748)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 111 m2
Telekterület: 487 m2
Szobaszám: 4
Kivételes lehetőség az Üllői úton 2 generációs családi ház, akár társasház építésére is alkalmas telekkel! Eladó egy sokoldal...
72 000 000 HUF
648 648 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (88747551)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 534 m2
Szobaszám: 2
XVIII. kerület Erzsébettelepen, eladó, 1920 környékén épült családi ház. Az ingatlan 68 nm-en terül el, az 1960-as években volt...
69 900 000 HUF
1 027 941 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (42833446)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: 206 m2
Szobaszám: 3
A 18. kerületben vált eladóvá ez a 96 nm-es, téglaépítésű, családi ház, mely 3 szobával rendelkezik. Jelenleg kettő szoba egymá...
59 990 000 HUF
624 895 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (94643744)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 450 m2
Szobaszám: 4
Eladásra kínálok az Üllői út (18. kerület, Bethlen utcánál lévő) önálló felújítandó családi házat. 2 Bejárattal rendelkezik, a...
72 000 000 HUF
600 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (67462973)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: 206 m2
Szobaszám: 3
59 990 000 HUF
624 895 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (75424654)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: 90 m2
Szobaszám: 2
Megvételre kínálunk egy 51 nm-es kétszobás házat a XVIII. kerület egyik legkedveltebb részén. a két, kényelmes méretű szobán kí...
65 000 000 HUF
1 274 509 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (52388619)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 534 m2
Szobaszám: 2
69 900 000 HUF
1 027 941 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (13889396)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 512 m2
Szobaszám: 3
Ez az ingatlan tökéletes választás lehet azok számára, akik szeretnének egy saját otthont formálni maguknak, vagy befektetőknek...
72 000 000 HUF
1 107 692 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi házrész hirdetés (67633699)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: 540 m2
Szobaszám: 3
Kertvárosi nyugalom saját bejáratú házrész a 18. kerület egyik legbiztonságosabb utcájában Eladó 62 nm-es, 2, 5 szobás, étkező...
59 900 000 HUF
868 115 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (25984194)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 512 m2
Szobaszám: 3
Ez az ingatlan tökéletes választás lehet azok számára, akik szeretnének egy saját otthont formálni maguknak, vagy befektetőkne...
72 000 000 HUF
1 107 692 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (73324372)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 111 m2
Telekterület: 487 m2
Szobaszám: 4
72 000 000 HUF
648 648 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi ikerház hirdetés (77375445)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 200 m2
Szobaszám: 4
Eladó családi ház zöldövezetben Pestszentlőrincen Erzsébettelepen. Csendes, kertvárosi környezetben kínálunk eladásra egy két...
74 500 000 HUF
677 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi ikerház hirdetés (43872325)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 709 m2
Szobaszám: 2
Befektetők figyelem! Eladó a 18. kerület közkedvelt részén, a Gilice tér közvetlen közelében, 40nm-es családi ház 709 nm-es t...
49 900 000 HUF
1 247 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (94396479)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 534 m2
Szobaszám: 2
69 900 000 HUF
1 027 941 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (64343733)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 512 m2
Szobaszám: 3
72 000 000 HUF
1 107 692 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (28447449)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: 250 m2
Szobaszám: 3
Budapest XVIII. kerületének népszerű részén, Bókaytelepen kínáljuk eladásra ezt a 83 nm-es, 3 szobás családi házat. Az ingatlan...
73 990 000 HUF
891 445 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (56892982)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 512 m2
Szobaszám: 3
72 000 000 HUF
1 107 692 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi ikerház hirdetés (53744362)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 200 m2
Szobaszám: 4
74 500 000 HUF
677 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi ikerház hirdetés (57622973)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 709 m2
Szobaszám: 2
49 900 000 HUF
1 247 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi házrész hirdetés (48419243)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: 540 m2
Szobaszám: 3
Csendes kertvárosi részben, kiemelten biztonságos utcában HÁZRÉSZ 18. kerület, Szemere-telepen 62 nm-es, 2. 5 Szobás, étkező k...
59 900 000 HUF
868 115 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való sürgősen eladó házat Budapest XVIII. kerületben?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal