Rendezés:

Összes találat: 11 db
Dunavarsányban további eladó házak közül is válogathatsz.
Összes eladó ház Dunavarsányban
Eladó Dunavarsányi családi ház hirdetés (63925571)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 719 m2
Szobaszám: 2
Azonnal birtokba vehető, felújítandó, 2 szobás ház, csendes utcában, 719 nm - es, összközműves TELEKKEL! Dunavarsány kedvelt ré...
50 000 000 HUF
833 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunavarsányi családi ház hirdetés (47339447)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: 719 m2
Szobaszám: 2
Bővíthető! Azonnal költözhető! Dunavarsány, Búza utcáról nyíló aszfaltozott utcában, 1986-ban épült, vegyes falazatú, egy szin...
44 900 000 HUF
568 354 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Dunavarsányi családi ház hirdetés (68217393)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 371 m2
Telekterület: 371 m2
Szobaszám: 3
Dunavarsányban, az 51-es Főúttól 3 kmre, ( majdnem közvetlen vízparton) a Dunaparton eladásra kínálok 371 nm2-es összközműves t...
44 900 000 HUF
121 024 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunavarsányi családi ház hirdetés (44439336)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: 1313 m2
Szobaszám: 4
Családi ház eladó Dunavarsányban, 1300 m²-es telken Dunavarsány kedvező elhelyezkedésű részén kínálunk megvételre egy kb. 58 M...
48 600 000 HUF
837 931 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunavarsányi családi ház hirdetés (26397363)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: 719 m2
Szobaszám: 3
Dunavarsány–Kisvarsányban jó állapotú családi ház eladó! Dunavarsány kedvelt részén, Kisvarsány városrészben, csendes utcában...
59 900 000 HUF
966 129 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunavarsányi családi ház hirdetés (34523845)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 125 m2
Telekterület: 719 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Kétgenerációs lehetőség Dunavarsány szívében – bruttó 125 m2-es különálló családi ház eladó, 720 m2-es telekkel. Dunavarsány ...
61 900 000 HUF
495 200 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunavarsányi családi ház hirdetés (77122326)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: 1313 m2
Szobaszám: 4
Eladó családi ház Dunavarsány csendes, nyugodt részén! Egy 1300 m²-es telken található ez az önálló, 58 m²-es, 3 és félszobás ...
48 600 000 HUF
837 931 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunavarsányi családi ház hirdetés (74659859)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: 1313 m2
Szobaszám: 4
Eladó családi ház Dunavarsány csendes, nyugodt részén! Egy 1300 m²-es telken található ez az önálló, 58 m²-es, 3 és félszobás c...
48 600 000 HUF
837 931 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunavarsányi családi ház hirdetés (64223291)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: 1083 m2
Szobaszám: 3
Dunavarsány központjától és az épülő vasútállomástól mindössze 10 percnyi sétára kínálunk megvételre egy családi házat 1083 m2-...
42 000 000 HUF
531 645 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunavarsányi családi ház hirdetés (82789977)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 720 m2
Szobaszám: 3
Dunavarsány Kisvarsányban eladó egy nettó 72 m2-es önálló vegyes falazatú családi ház 720 m2-es összközműves telekkel. Az inga...
49 990 000 HUF
694 305 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunavarsányi családi ház hirdetés (14432343)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 700 m2
Szobaszám: 2
Dunavarsány központjában eladó egy befejezésre váró ingatlan 700m2-es összközműves telken. Az első ház vegyes falazatú a hozzá ...
29 900 000 HUF
498 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
A megadott feltételekkel 11 hirdetést találtunk, ezért a kereséshez kapcsolódó további ingatlanokból kerestünk Neked olyanokat, amik érdekelhetnek.
Eladó Délegyházai családi ház hirdetés (46365159)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: 348 m2
Szobaszám: 3
Kihagyhatatlan lehetőség! Délegyháza nyugodt, csendes részén eladó egy 348 m2-es telken lévő 50 m2-es faház, mely rendelkezik v...
22 900 000 HUF
432 075 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Délegyházai családi ház hirdetés (32758465)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 128 m2
Telekterület: 995 m2
Szobaszám: 3
Megvételre kínálunk Délegyházán, központi elhelyezkedésű felújítandó családi házat 995 nm-es telekkel. a családi ház nettó alap...
39 900 000 HUF
311 718 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Délegyházai családi ház hirdetés (28839435)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: 995 m2
Szobaszám: 3
39 900 000 HUF
453 409 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Délegyházai családi ház hirdetés (99981382)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: 849 m2
Szobaszám: 3
Délegyházán, az Árpád utca egyik csendes részén eladó egy felújítandó, két szobás gyorsház, amely egy igazán tágas telekre épül...
40 000 000 HUF
1 111 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Délegyházai családi ház hirdetés (64447331)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Délegyházán tavaktól nem messze 45nm-es nyaraló eladó vízpart kilátással. Az ingatlan összközműves. Extra:-kamera, riasztó, sü...
43 900 000 HUF
975 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Délegyházai családi ház hirdetés (34397787)
87 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 406 m2
Szobaszám: 4
Délegyháza csendes, nyugodt részén kínálunk megvételre egy nettó 82 m2-es, kétszintes zártkerti családi házat, amely egy 406 m2...
55 900 000 HUF
681 707 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Délegyházai családi ház hirdetés (87972793)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 208 m2
Szobaszám: 4
Eladásra kínálunk egy páratlan lehetőséget Délegyháza, Pest megyében: egy vízparti nyaralót, mely 3 szintes és lenyűgöző panorá...
58 000 000 HUF
644 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi családi ház hirdetés (32381911)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: 297 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
Csepel, Budapest határán fekvő népszerű horgász paradicsomban, a kavicsos tó egyik SZIGETÉN, NYARALÓ ELADÓ! Horgászoknak, ak...
16 990 000 HUF
485 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigethalomi családi ház hirdetés (32414859)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: 256 m2
Szobaszám: 2
Eladó Szigethalom központi részén, egy 30 m²-es, 3 helyiségből álló, komfort nélküli téglaház. Jellege gazdasági épület. Fürdős...
20 000 000 HUF
666 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való sürgősen eladó házat Dunavarsányban?