Rendezés:

Összes találat: 3 db
Jászalsószentgyörgyön további eladó házak közül is válogathatsz.
Összes eladó ház Jászalsószentgyörgyön
Eladó Jászalsószentgyörgyi családi ház hirdetés (85323452)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Jászalsószentgyörgy egyik legszebb utcájában kínálok megvételre egy hangulatos módos-gazda házat. Műértők és az autentikus épít...
11 900 000 HUF
136 781 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászalsószentgyörgyi családi ház hirdetés (32489375)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: 1051 m2
Szobaszám: 4
***** Jászalsószentgyörgy településen eladó felújítandó családi ház. ****** ***** Remek lehetőség, hiszen 2 gyermekes CSOK-ra ...
11 900 000 HUF
146 913 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Jászalsószentgyörgyi családi ház hirdetés (43813766)
87 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 515 m2
Szobaszám: 3
Jászalsószentgyörgy közepén az Óvoda úton eladó egy hagyományos parasztház gáz ‼️fűtéssel 515 m2-es telken. Könnyen akadály-men...
9 500 000 HUF
146 153 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
A megadott feltételekkel 3 hirdetést találtunk, ezért a kereséshez kapcsolódó további ingatlanokból kerestünk Neked olyanokat, amik érdekelhetnek.
Eladó Jánoshidai családi ház hirdetés (43947944)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: 1116 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
Felújítandó családi ház nagy telekkeL - kiváló befektetés vagy otthonteremtés! Jász-Nagykun-Szolnok vármegye egyik csendes, ba...
5 800 000 HUF
86 567 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jánoshidai családi ház hirdetés (29834234)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: 876 m2
Szobaszám: 2
Jánoshidán (belterületen) a horgásztavak szomszédságában eladó 2 szobás felújítandó családi ház melléképületekkel, tárolókkal! ...
6 900 000 HUF
102 985 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Jánoshidai családi ház hirdetés (43297413)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 124 m2
Telekterület: 360 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Jánoshida csendes, barátságos utcájában kínálunk eladásra egy 104 m²-es, 3 szobás + nappalis családi házat, 360 m²-es telken. A...
11 900 000 HUF
95 967 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászladányi családi ház hirdetés (43318347)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
Szerkezetkész tetőteres családi ház Jászladányban a Remecz Máté utcában eladó HÁZ: 90 nm hasznos alapterületű -Szerkezetkész á...
4 900 000 HUF
54 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászladányi családi ház hirdetés (45615553)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Egészséges, száraz, felújítandó, “kocka” vályog ház várja Jászladányban Ha olcsó felújítási alapot keres Szolnokhoz és Jászber...
5 500 000 HUF
91 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jánoshidai családi ház hirdetés (32298899)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: 1116 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
5 800 000 HUF
86 567 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászladányi családi ház hirdetés (38877378)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: 1514 m2
Szobaszám: 2
Eladó családi ház Jászladány csendes utcájában - teljes berendezéssel! Eladásra kínálunk Jászladányon, Jász-Nagykun-Szolnok v...
7 900 000 HUF
88 764 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászladányi családi ház hirdetés (78784981)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: 1411 m2
Szobaszám: 2
Jászladány vasútállomáshoz közeli részén 2 szobás, 53 nm-es összkomfortos családi ház eladó. . 1411 Nm-es telken számos melléké...
8 000 000 HUF
150 943 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászladányi családi ház hirdetés (47874271)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 171 m2
Telekterület: 908 m2
Szobaszám: 4
1960-As években épült családi ház - forgalmas, központi környék - 4 szoba - nappali - mellékhelység - 32 a villamoshálózat - fa...
8 000 000 HUF
46 783 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Alattyáni családi ház hirdetés (89342574)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 250 m2
Szobaszám: 4
A  Jászberényi CasaNetWork Ingatlaniroda megvételre kínál Alattyán községben egy nettó 104 nm-es, felújítandó családi házat! A...
8 500 000 HUF
70 833 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászladányi családi ház hirdetés (74745785)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Jászladány főutcáján elhelyezkedő, felújítás alatt álló, egyterűsített műanyag nyílászárós ház eladó kis zárt udvarral. A fel...
8 750 000 HUF
116 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászladányi családi ház hirdetés (94444244)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Jászladányban eladó egy 3 szobás gáz parapetes lakóingatlan konyhabútorral. Alkalmas 2 gyermekes csok+ hitelre vagy 3%-os osp...
10 990 000 HUF
134 024 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Alattyáni családi ház hirdetés (24433743)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 3
A  Jászberényi CasaNetWork ingatlaniroda megvételre kínál, Alattyán községben, egy tégla építésű családi házat! Alattyán csend...
11 000 000 HUF
174 603 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászladányi családi ház hirdetés (99449577)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Csok+ kompatibilis 3 szobás tégla családi ház eladó JÁSZLADÁNYBAN ➤➤➤Az ingatlan adottságai kiemelkednek a kategóriája kínálat...
11 200 000 HUF
133 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Újszászi családi ház hirdetés (32743468)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: 1050 m2
Szobaszám: n/a
Újszászon, a Béke körúton eladásra kínálok egy 67 nm-es, 3 szobás, felújítandó családi házat. Jellemzői: -67 nm-es vegyes (v...
11 900 000 HUF
177 611 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jánoshidai családi ház hirdetés (13648166)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: 1116 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
5 800 000 HUF
86 567 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászkiséri családi ház hirdetés (28579438)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: 533 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó egy igazi otthon melegét árasztó családi ház Jászkisér nyugodt, kertvárosi részén, mindössze 40 km-re Szolnok városától. ...
7 500 000 HUF
79 787 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való sürgősen eladó házat Jászalsószentgyörgyön?

Hasznos tudnivalók

Sűrgősen eladó házat keresel Jászalsószentgyörgyön? Akkor ezen az oldalon tuti jó helyen jársz, mert itt listázódnak a sűrgősen új tulajdonosra váró házak. Ha úgy gondolod, hogy nem jó oldalon jársz, akkor visszamehetsz a megveszLAK főoldalára, ahonnan kiindulva tudsz választani a menüből. Esetleg egyből megnézheted az eladó ingatlanok aloldalt, ahol az összes eladó ingatlant megtalálod, vagy az eladó Jászalsószentgyörgyi ingatlanokat listázó oldalt. Ha tudod, hogy milyen ársávban keresel ingatlant, akkor állítsd be a keresőben a minimum és a maximum árat. A legtöbb első otthon keresőnél fontos szempont, hogy hány szobás az ingatlan, ezért javasoljuk, hogy ezt a feltételt is állítsd be a keresőben.
Neked ajánlott keresések: sürgősen eladó lakások,   sürgősen eladó nyaralók,   sürgősen eladó olcsó lakások Budapesten

Mire figyelj sürgősen eladó ingatlan vásárlásakor?

Sok családi okok miatt sürgősen eladó ház, lakás vagy nyaraló esetében az eladás hátterében élethelyzet-változás áll: válás, öröklés, költözés, munkahelyváltás vagy több generáció szétköltözése. Ezekben az esetekben az eladó számára gyakran fontosabb a gyors megállapodás, mint a hosszadalmas értékesítési folyamat, ami a vevőnek kedvezőbb tárgyalási lehetőséget jelenthet.