Rendezés:

Összes találat: 1 db
Mányban további eladó házak közül is válogathatsz.
Összes eladó ház Mányban
Eladó Mányi ikerház hirdetés (35797397)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 837 m2
Szobaszám: 2
Eladó felújítandó / újjáépítendő ikerház csodálatos panorámával! Megvételre kínálunk egy kb. 50 Nm alapterületű, külterületen...
16 000 000 HUF
320 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
A megadott feltételekkel 1 hirdetést találtunk, ezért a kereséshez kapcsolódó további ingatlanokból kerestünk Neked olyanokat, amik érdekelhetnek.
Eladó Bicskei családi ház hirdetés (78682545)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: 1305 m2
Szobaszám: 2
Zártkerti, panorámás házikó Bicskén! Bicske Galagonyás IV. Dűlőben eladóvá vált egy meseházikó! 30-40 Éve igényes mesterek ép...
15 000 000 HUF
405 405 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budajenői családi ház hirdetés (59347368)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 90 m2
Szobaszám: 3
Budajenő 19. Században épült védett pincesorán 80 nm-es jó állapotú, rendezett környezetben, kiváló adottságokkal rendelkező, p...
12 900 000 HUF
161 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Alcsútdobozi családi ház hirdetés (49853796)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: 1521 m2
Szobaszám: 1
Alcsútdoboz kedvelt, folyamatosan fejlődő Cser-hegyi részén kínálunk eladásra egy 1521 m²-es, körbekerített telket, melyen egy ...
14 900 000 HUF
438 235 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Piliscsévi családi ház hirdetés (35372245)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: 119 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk egy két szintes ingatlant a piliscsévi pincefalu egyik legszebb részén. Ha megunta a város zaját, a rossz lev...
13 900 000 HUF
210 606 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai családi ház hirdetés (42522947)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: 300 m2
Szobaszám: 2
Az Openhouse Tatabánya Ingatlaniroda kínálatában eladó a #172594 hivatkozási számú tatabányai családi ház. Eladó felújítás al...
14 500 000 HUF
295 918 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csolnoki családi ház hirdetés (73942847)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: 172 m2
Szobaszám: 1
Eladó kis ház kis kerttel Csolnokon! Csolnokon, a falu központjától néhány perc sétányira eladó egy 179 m2 területű telken fe...
14 900 000 HUF
451 515 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai családi ház hirdetés (39437847)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: 497 m2
Szobaszám: 1
***ÁRCSÖKKENÉS! ***Tatabánya Síkvölgyön, az Öreg Almásban hétvégi ház, gondozott kerttel ELADÓ! A Tatabánya pihenő övezetében ...
14 999 999 HUF
499 999 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai házrész hirdetés (31684238)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: 800 m2
Szobaszám: 3
Hétvégi ház Tatabányán, a Turul-emlékmű közelében Akár állandó lakhatásra! Tatabányán megvételre kínálok egy közel 50 m2-es zá...
15 500 000 HUF
329 787 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Leányvári sorház hirdetés (46743789)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Leányvár külterületén található 66 nm-es 2 szobás, felújítandó házrész eladó,  tulajdoni lap szerint lakóház! A Lux Ingatlanir...
16 000 000 HUF
242 424 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budakeszi családi ház hirdetés (45794282)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 191 m2
Telekterület: 766 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
Budakeszi legdinamikusabban fejlődő részén Darányiban, erdő közeli, kiváló infrastruktúrájú, nyugodt, csendes, családi házas kö...
229 HUF
1 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Vértesszőlősi családi ház hirdetés (33523887)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 324 m2
Szobaszám: 3
Vértesszőlős Baromállás részében eladó egy 3 szobás 50 m2-es ház. Az ingatlan 324 m2-es telken van, beton alapra épült, könnyű...
8 000 000 HUF
160 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Lovasberényi családi ház hirdetés (33543424)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 100 m2
Szobaszám: 2
Vh-004700 Lovasberényben, a Kossuth utcában 40m2-es, erősen felújítandó házrész, 100m2-es telekrésszel eladó! Ideális választ...
8 900 000 HUF
222 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tokodi családi ház hirdetés (73963612)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 655 m2
Szobaszám: 1
Tokodon, a Bajnai úton lehetőség azoknak, akik látnak fantáziát a nyers ingatlanokban! Tokod csendes, jól megközelíthető részé...
9 900 000 HUF
247 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisszentkereszti családi ház hirdetés (27633193)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Pilisszentkereszten 73 nm-es lakóházzá minősíthető ház  eladó. Az ingatlanhoz telek nem tartozik. Jelenleg a villany került...
11 800 000 HUF
161 643 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Lovasberényi családi ház hirdetés (68434743)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 604 m2
Szobaszám: 2
Az Openhouse Székesfehérvár Ingatlaniroda kínálatában eladó a #178236 hivatkozási számú lovasberényi családi ház. Lovasberény...
11 900 000 HUF
183 076 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Oroszlányi családi ház hirdetés (44467573)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: 1479 m2
Szobaszám: 1
Vannak, akik csak álmodoznak egy saját birtokról, és vannak, akik felismerik a lehetőséget ott is, ahol mások csak munkát látna...
13 000 000 HUF
406 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tardosi sorház hirdetés (58747929)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 183 m2
Szobaszám: 2
Eladó Tardos központi részén egy 55m2 nagyságú felújítandó/bontandó sorház. Az ingatlan 183 m2 nagyságú telken helyezkedik el...
13 900 000 HUF
252 727 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Lábatlani családi ház hirdetés (77892157)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladásra kínálok Lábatlanon egy 27 nm-es, vegyes falazatú, külön bejáratú házrészt közös udvarral, amihez 18 nm-es tároló/garáz...
13 990 000 HUF
518 148 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Esztergomi családi ház hirdetés (93721513)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: 1892 m2
Szobaszám: 2
Az Openhouse Tatabánya Ingatlaniroda kínálatában eladó a #178826 hivatkozási számú esztergomi családi ház. Eladó befektetési ...
14 500 000 HUF
216 417 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való sürgősen eladó házat Mányban?

Hasznos tudnivalók

Sűrgősen eladó házat keresel Mányban? Akkor ezen az oldalon tuti jó helyen jársz, mert itt listázódnak a sűrgősen új tulajdonosra váró házak. Ha úgy gondolod, hogy nem jó oldalon jársz, akkor visszamehetsz a megveszLAK főoldalára, ahonnan kiindulva tudsz választani a menüből. Esetleg egyből megnézheted az eladó ingatlanok aloldalt, ahol az összes eladó ingatlant megtalálod, vagy az eladó Mányi ingatlanokat listázó oldalt. Ha tudod, hogy milyen ársávban keresel ingatlant, akkor állítsd be a keresőben a minimum és a maximum árat. A legtöbb első otthon keresőnél fontos szempont, hogy hány szobás az ingatlan, ezért javasoljuk, hogy ezt a feltételt is állítsd be a keresőben.
Neked ajánlott keresések: sürgősen eladó lakások,   sürgősen eladó nyaralók,   sürgősen eladó olcsó lakások Budapesten

Mire figyelj sürgősen eladó ingatlan vásárlásakor?

Sok családi okok miatt sürgősen eladó ház, lakás vagy nyaraló esetében az eladás hátterében élethelyzet-változás áll: válás, öröklés, költözés, munkahelyváltás vagy több generáció szétköltözése. Ezekben az esetekben az eladó számára gyakran fontosabb a gyors megállapodás, mint a hosszadalmas értékesítési folyamat, ami a vevőnek kedvezőbb tárgyalási lehetőséget jelenthet.