Rendezés:

Összes találat: 2 db
Martonvásáron további eladó házak közül is válogathatsz.
Összes eladó ház Martonvásáron
Eladó Martonvásári családi ház hirdetés (44541257)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 708 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk Martonvásárban egy 708 m2 zártkerti 40 m2-es Viablokk szigetelt tégából felújított ingatlant. + Kb 20 m2-es 2...
20 000 000 HUF
500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Martonvásári sorház hirdetés (22751495)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: 200 m2
Szobaszám: 2
Kertes ingatlan, Budapest elérhető közelségében, megfizethető áron! Martonvásár Kismartoni részén, zöldövezeti, csendes körny...
36 900 000 HUF
647 368 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
A megadott feltételekkel 2 hirdetést találtunk, ezért a kereséshez kapcsolódó további ingatlanokból kerestünk Neked olyanokat, amik érdekelhetnek.
Eladó Tordasi családi ház hirdetés (93446257)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: 1028 m2
Szobaszám: 2
Budapesttől 30 km. -Re az M7-es lehajtójától nem messze Fejér megyében, a Martonvásári járásban tordason annak is a központjába...
29 900 000 HUF
474 603 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Százhalombattai egyéb ház hirdetés (52371433)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 387 m2
Telekterület: 2407 m2
Szobaszám: 12
Felhívjuk a figyelmet, hogy a hirdetésben megjelölt ár nem valós! Az ingatlan tulajdonosa 1/1 arányban Százhalombatta Város Ön...
1 000 HUF
2 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váli családi ház hirdetés (72763239)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 1676 m2
Szobaszám: 2
Eladó könnyűszerkezetes ház Válon, hatalmas telekkel – csendes, nyugodt környezetben! Vál egyik csendes, nyugodt részén eladó e...
25 000 000 HUF
333 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ráckeresztúri családi ház hirdetés (74942289)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: 989 m2
Szobaszám: 1
Budapest vonzáskörzetében, Ráckeresztúron eladó egy 30m2-es, 1 szobás családi ház 989m2-es, összközműves, rendezett telken. A...
25 900 000 HUF
863 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ráckeresztúri családi ház hirdetés (65964445)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 136 m2
Telekterület: 3468 m2
Szobaszám: 4
Ráckeresztúr ölelésében és központi részén található ez a vegyes falazatú, szép és hagyományos jellegű parasztház. Óriás 3468m2...
29 900 000 HUF
219 852 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ráckeresztúri családi ház hirdetés (48754584)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 135 m2
Telekterület: 1084 m2
Szobaszám: 3
Tornácos parasztház ráckeresztúron ELADÓ! Ráckeresztúr csendes, aszfaltos úttal borított részén eladásra kínálunk egy 1084 nm...
29 900 000 HUF
221 481 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetújfalui családi ház hirdetés (55826496)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: 760 m2
Szobaszám: 1
Zöld nyugalom, napraforgómezőre néző kilátással Szigetújfaluban, eladó! Ha olyan helyet keresel, ahol reggelente madárcsicser...
15 900 000 HUF
588 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetújfalui családi ház hirdetés (37824978)
85 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 1079 m2
Szobaszám: 2
Ha hosszú távú, biztonságos ingatlanbefektetésben gondolkodsz, érdemes megnézned ezt az ajánlatot Szigetújfalun. A település ...
19 000 000 HUF
253 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi házrész hirdetés (51244859)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: 178 m2
Szobaszám: 2
Érd, postástelepen, (Riminyáki úton, 2 szobás, felújítandó 48 nm-es házrész eladó! Az ingatlan osztatlan közös tulajdonrészű, f...
21 500 000 HUF
447 916 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ercsi családi ház hirdetés (44144374)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 555 m2
Szobaszám: 3
Eladó Ercsiben aszfaltos utcában, egy 1980-as években téglából épült egyszintes 70nm-es családi ház, 555nm-es saroktelken! Ame...
24 900 000 HUF
355 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ercsi családi ház hirdetés (99879591)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: 528 m2
Szobaszám: 4
Eladó Ercsiben egy 1980-ban téglából épült önálló családi ház, 528nm-es saroktelken. Az egyszintes ház 98nm-es, de tetőtér fe...
26 900 000 HUF
274 489 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Velencei ikerház hirdetés (76814223)
88 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 270 m2
Szobaszám: 2
Eladó nyaraló Velencén – 270 nm saját telekkel, közel a tóhoz és a vasútállomáshoz. Családi házas övezetben, 2 szoba, 40 nm, ko...
27 900 000 HUF
697 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Besnyői családi ház hirdetés (93372382)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: 2100 m2
Szobaszám: 2
Eladó családi ház Fejér Vármegyében a dinamikusan fejlődő csendes, nyugodt Besnyő településen. Az ingatlan elhelyezkedése előny...
29 500 000 HUF
483 606 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ercsi családi ház hirdetés (82239899)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 573 m2
Szobaszám: 3
Ercsibe eladó! Felújított 70 nm-es 2 szoba, nappali, étkezős, fürdőszobás családi ház 573 nm-es telekkel. Fűtés jelenleg elektr...
29 990 000 HUF
428 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ercsi családi ház hirdetés (86774749)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 646 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk Ercsiben egy 75 m²-es, összkomfortos, tégla építésű családi házat egy gondozott, 646 m²-es telken. Az ingatl...
30 900 000 HUF
412 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ercsi családi ház hirdetés (39336531)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: 646 m2
Szobaszám: 2
Saroktelken ajánlom ezt a családi házat Savanyúréten Ercsiben! - Kisebb 2 generációssá alakítható - belül szépen FELÚJÍTOTT -...
30 900 000 HUF
406 578 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pázmándi egyéb ház hirdetés (75634187)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: 1361 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Hely: Pázmánd, Bágyomi út, Főútról közvetlen hozzáférés Ár: 34, 90 millió Ft Alapterület: 30 m2 Lakható terület a beépített tet...
34 900 000 HUF
1 163 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetcsépi családi ház hirdetés (22976757)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: 820 m2
Szobaszám: 3
Ha egy nyugodt, vidéki hangulatú otthont keresel, ahol a csend és a természet közelsége a mindennapok része lehet, akkor ez a s...
35 000 000 HUF
380 434 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való sürgősen eladó házat Martonvásáron?