Rendezés:

Összes találat: 1 db
Petőfibányán további eladó házak közül is válogathatsz.
Összes eladó ház Petőfibányán
Eladó Petőfibányai családi ház hirdetés (34422889)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 148 m2
Telekterület: 443 m2
Szobaszám: 4
✨ Azonnal költözhető, felújított családi ház petőfibányán! ✨ Információk: a tulajdonos által közölt, ismertetett adatok alapján...
56 200 000 HUF
379 729 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
A megadott feltételekkel 1 hirdetést találtunk, ezért a kereséshez kapcsolódó további ingatlanokból kerestünk Neked olyanokat, amik érdekelhetnek.
Eladó Apci családi ház hirdetés (99168334)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: 600 m2
Szobaszám: 1
Sürgős eladás jó áron! Heves vármegye, Apc településén eladásra kínálok egy 64 nm-es, tehermentes, vegyes építésű családi házat...
12 800 000 HUF
261 224 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Apci családi ház hirdetés (55512449)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: 3472 m2
Szobaszám: 3
Bármely korosztály számára ajánlott! Heves vármegye, Apc településén eladó egy 79 nm-es, komfortos, tehermentes, vegyes építésű...
14 000 000 HUF
177 215 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Apci családi ház hirdetés (44897341)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: 1084 m2
Szobaszám: 1
A Mátrához közel, Apc településén eladásra kínálok egy 58 nm-es, 1 szobás, tehermentes, szilikátból épült családi házat! Az ing...
14 990 000 HUF
258 448 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Apci családi ház hirdetés (19243437)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1460 m2
Szobaszám: 3
Apc központi elhelyezkedésű részén kínálok megvételre egy 66 m2-es, vegyes falazatú (vályog+kő+tégla) családi házat, amely jó a...
15 900 000 HUF
176 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Rózsaszentmártoni családi ház hirdetés (82525482)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: 1195 m2
Szobaszám: 2
Eladó családiház Rózsaszentmártonban! Eladásra kínálom kizárólag a Gyémánt Ingatlaniroda portfóliójából Rózsaszentmártonban ta...
16 000 000 HUF
238 805 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Rózsaszentmártoni családi ház hirdetés (28973475)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1195 m2
Szobaszám: 2
Heves vármegye Pest vármegyéhez közeli részén, Rózsaszentmártonban eladó egy 70 nm-es, téglaépítésű parasztház. Hatvan és Gyön...
17 000 000 HUF
242 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Apci családi ház hirdetés (81442356)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 397 m2
Szobaszám: 2
Eladó kádár kocka apcon! KIZÁRÓLAG irodánk KÍNÁLATÁBAN! Eladásra kínálok Apc településen 1970 környékén téglából épült csalá...
17 990 000 HUF
179 900 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Apci családi ház hirdetés (79443468)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: 790 m2
Szobaszám: 3
Eladó Heves megyében, Apc községben (Budapesttől 70 km-re) egy 790 m2-es telken elhelyezkedő, 87m2-es 3 szobás jó állapotú csal...
19 900 000 HUF
228 735 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Rózsaszentmártoni családi ház hirdetés (65469779)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 547 m2
Szobaszám: 3
Eladó Rózsaszentmárton csendes, nyugodt szélén egy 547 nm-es telken álló, 70 nm-es, szerkezetkész családi ház, amely ideális vá...
19 900 000 HUF
248 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zagyvaszántói családi ház hirdetés (32333464)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 1441 m2
Szobaszám: 2
Zagyvaszántó településen kínálok eladásra egy jó helyen lévő felújításra váró nettó 55 m2-es, salakbetonból épült családi házat...
23 000 000 HUF
418 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zagyvaszántói családi ház hirdetés (64923844)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 950 m2
Szobaszám: 2
Eladó családi ház Zagyvaszántón – Téglaépítésű, tágas udvarral, pincével! Budapesttől kb. 50 Percre, Hatvantól 10 percre talál...
24 000 000 HUF
320 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Lőrinci családi ház hirdetés (47352813)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: 1499 m2
Szobaszám: 2
Hatvant Salgótarjánnal összekötő autóút közelében Lőrinciben, kis csendes utcában egy 62 nm-s téglából és szilikátból épült csa...
24 500 000 HUF
395 161 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Lőrinci családi ház hirdetés (52639548)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1499 m2
Szobaszám: 2
1499m2-es telken található a 70m2-es tégla építésű családi ház, ami 1973-ban épült -Lőrinciben közel a tömegközlekedéshez, csen...
24 500 000 HUF
306 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Lőrinci családi ház hirdetés (22259323)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: 1410 m2
Szobaszám: 3
Budapesttől mindössze 1 óra autóútra, Lőrinci egyik nyugodt utcájában eladó egy 76 nm-es, tehermentes családi ház 1410 nm-es ös...
26 900 000 HUF
312 790 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Lőrinci családi ház hirdetés (29764832)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 973 m2
Szobaszám: 2
Képzeld el, hogy megtaláltad álmaid első otthonát! Ez a használt lakóingatlan Lőrinci szívében, a Bajcsy-Zsilinszky utcában vár...
29 000 000 HUF
446 153 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Apci családi ház hirdetés (43344226)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: 620 m2
Szobaszám: 2
Bármely korosztály számára ajánlott! Heves vármegye, Apc településén eladásra kínálok egy 71 nm-es, összkomfortos, tehermentes,...
32 900 000 HUF
463 380 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Apci családi ház hirdetés (87987573)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: 3815 m2
Szobaszám: 2
Eladó Heves megyéhez tartozó Apcon a Mátra lábánál, 3815 nm-es telken 73 nm-es 2 szobás, belül teljeskörűen felújított, igényes...
34 500 000 HUF
472 602 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Apci családi ház hirdetés (26411396)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 116 m2
Telekterület: 855 m2
Szobaszám: 4
Fedezd fel álmaid otthonát Apcon! Ez a téglaépítésű ház 116 négyzetméteren terül el, és 855 négyzetméteres telekkel rendelkezik...
35 000 000 HUF
301 724 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Lőrinci családi ház hirdetés (91836338)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: 115 m2
Szobaszám: 3
Lőrinciben, forgalmas főút mellett kínálunk megvételre egy különleges adottságokkal rendelkező ingatlant, amely két különálló c...
38 500 000 HUF
574 626 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való sürgősen eladó házat Petőfibányán?

Hasznos tudnivalók

Sűrgősen eladó házat keresel Petőfibányán? Akkor ezen az oldalon tuti jó helyen jársz, mert itt listázódnak a sűrgősen új tulajdonosra váró házak. Ha úgy gondolod, hogy nem jó oldalon jársz, akkor visszamehetsz a megveszLAK főoldalára, ahonnan kiindulva tudsz választani a menüből. Esetleg egyből megnézheted az eladó ingatlanok aloldalt, ahol az összes eladó ingatlant megtalálod, vagy az eladó Petőfibányai ingatlanokat listázó oldalt. Ha tudod, hogy milyen ársávban keresel ingatlant, akkor állítsd be a keresőben a minimum és a maximum árat. A legtöbb első otthon keresőnél fontos szempont, hogy hány szobás az ingatlan, ezért javasoljuk, hogy ezt a feltételt is állítsd be a keresőben.