Rendezés:

Összes találat: 1 db
Sárpilisen további eladó házak közül is válogathatsz.
Összes eladó ház Sárpilisen
Eladó Sárpilisi családi ház hirdetés (23545944)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 1417 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálok egy családi házat Sárpilis főutcáján, Szekszárd közelében, mindössze 14 km-re, jól megközelíthető, vidéki körn...
14 500 000 HUF
213 235 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
A megadott feltételekkel 1 hirdetést találtunk, ezért a kereséshez kapcsolódó további ingatlanokból kerestünk Neked olyanokat, amik érdekelhetnek.
Eladó Decsi családi ház hirdetés (98814362)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 461 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladásra kínálok Decs főutcáján 90 m2-es lakóházat 461 m2-es telekkel. a körbekerített vegyes falazatú lakóház felújítása elkez...
9 900 000 HUF
110 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bátaszéki családi ház hirdetés (24979226)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 820 m2
Szobaszám: 4
Bátaszéken egy csendes utcában felújítandó családi ház, szinte telek áron Eladó. Az ingatlan közel a központhoz helyezkedik el. Könnyen megközelíthető. a házban van négy szoba, kamra, konyha. a telek 820m2, ami gazdálkodásra kitűnően alkalmas.
8 000 000 HUF
100 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Alsónánai családi ház hirdetés (61297862)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: 1078 m2
Szobaszám: 3
Fiatalok figyelem! Ha egy igazán különleges lehetőséget keresel, ahol megvalósíthatod álmaid otthonát, akkor ez a felújítandó h...
8 990 000 HUF
113 797 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bátaszéki családi ház hirdetés (57434747)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: 330 m2
Szobaszám: 3
Bátaszéken eladásra kínálok, egy 62, 8 m2-es családi házat. Az ingatlanban kialakításra került 3 szoba, konyha, kis főzőfülke v...
9 500 000 HUF
153 225 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pörbölyi családi ház hirdetés (53524439)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: 1438 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Pörbölyön – nyugodt környezetben! Pörböly csendes, rendezett utcájában kínálunk eladásra egy 1947-ben épült...
9 900 000 HUF
112 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bátaszéki családi ház hirdetés (73343846)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 499 m2
Szobaszám: 4
Alkalmi ár! 4 Szobás családi ház 11 MILLIÓÉRT! Ne maradj le! Eladó egy felújítandó 100 nm-es, napfényes családi ház kiváló he...
11 000 000 HUF
110 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mórágyi családi ház hirdetés (78819632)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1147 m2
Szobaszám: 3
Árcsökkenés! ! ! Mórágyon csendes környezetben átlagos állapotú családi ház eladó. A házban konyha-étkező, fürdő WC-vel, 3 sz...
13 000 000 HUF
130 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Őcsényi családi ház hirdetés (33946578)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: 1051 m2
Szobaszám: 2
Tolna vármegye, Őcsény központjától nem messze eladó 1051 nm területen 77 nm nagyságú, vegyes falazatú, családi ház. Belsőleges...
14 500 000 HUF
188 311 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Bátai családi ház hirdetés (85415364)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 126 m2
Telekterület: 793 m2
Szobaszám: 3
Tolna megye, Báta fő utcáján eladó 793 nm területen lévő két szintes tégla alapozású, vegyes falazatú, fa födémes, felújítandó ...
5 100 000 HUF
40 476 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bátai családi ház hirdetés (87873659)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 966 m2
Szobaszám: 2
Bátán, csendes környezetben felújítandó családi ház eladó! Eladó Báta hangulatos településén egy felújítandó, de jó adottságo...
5 500 000 HUF
84 615 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Bátaszéki családi ház hirdetés (59734397)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: 330 m2
Szobaszám: 3
9 500 000 HUF
153 225 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bátaszéki családi ház hirdetés (46373344)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 499 m2
Szobaszám: 4
11 000 000 HUF
110 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi egyéb ház hirdetés (34445324)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Szekszárd történelmi belvárosában 58 m2 méretű présház, 98 m2 alapterületű pincével ELHELYEZKEDÉS: - Szekszárd belvárosa...
12 500 000 HUF
215 517 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi családi ház hirdetés (99734636)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: 685 m2
Szobaszám: 1
Tolna vármegye, Szekszárd Palánkon eladó sorház szélső háza. a 41 nm-es tégla ház 685 nm területen fekszik. Benne 1 szoba, kony...
12 500 000 HUF
304 878 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Őcsényi családi ház hirdetés (69726979)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: 1051 m2
Szobaszám: 2
14 500 000 HUF
188 311 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szeremlei családi ház hirdetés (93439443)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: 1172 m2
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun vármegye szívében, a hangulatos Szeremle községben eladóvá vált egy 48nm-es vegyesépítésű kisház. Az ingatlan belső...
3 400 000 HUF
70 833 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kakasdi családi ház hirdetés (72725446)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 840 m2
Szobaszám: 2
„Fiatalodó utcában” áll ez a jobb sorsra érdemes, vegyes falazatú családi ház, az Ön döntése, hogy ad-e még egy esélyt a számár...
4 500 000 HUF
64 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érsekcsanádi családi ház hirdetés (23193844)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 579 m2
Szobaszám: 2
Bajától 10km-re Érsekcsanádon a Hunyadi János utcában eladó egy 579nm-es telek rajta egy bontandó ingatlannal. Telken belül ví...
6 500 000 HUF
108 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sükösdi családi ház hirdetés (44429945)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1415 m2
Szobaszám: 4
Sükösdön központi helyen 100 m2-es felújítandó családi ház 1415 m2 telekkel eladó. a ház vegyes falazatú, száraz, a falak jó ál...
7 500 000 HUF
75 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való sürgősen eladó házat Sárpilisen?

Hasznos tudnivalók

Sűrgősen eladó házat keresel Sárpilisen? Akkor ezen az oldalon tuti jó helyen jársz, mert itt listázódnak a sűrgősen új tulajdonosra váró házak. Ha úgy gondolod, hogy nem jó oldalon jársz, akkor visszamehetsz a megveszLAK főoldalára, ahonnan kiindulva tudsz választani a menüből. Esetleg egyből megnézheted az eladó ingatlanok aloldalt, ahol az összes eladó ingatlant megtalálod, vagy az eladó Sárpilisi ingatlanokat listázó oldalt. Ha tudod, hogy milyen ársávban keresel ingatlant, akkor állítsd be a keresőben a minimum és a maximum árat. A legtöbb első otthon keresőnél fontos szempont, hogy hány szobás az ingatlan, ezért javasoljuk, hogy ezt a feltételt is állítsd be a keresőben.