Rendezés:

Összes találat: 1 db
Szerepen további eladó házak közül is válogathatsz.
Összes eladó ház Szerepen
Eladó Szerepi családi ház hirdetés (91679523)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1532 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
A Betty Home Ingatlan Iroda eladásra kínál Hajdú. Bihar Vármegyében Szerepen, egy 90m2-es tágas családi házat. Az ingatlan be...
15 500 000 HUF
172 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
A megadott feltételekkel 1 hirdetést találtunk, ezért a kereséshez kapcsolódó további ingatlanokból kerestünk Neked olyanokat, amik érdekelhetnek.
Eladó Sárrétudvari családi ház hirdetés (73394376)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: 1065 m2
Szobaszám: 2
Vidéki kis házikó kalandvágyóknak! Ha valaha is arról álmodtál, hogy a város zaját madárcsicsergésre vagy tehén bőgésre cserél...
8 500 000 HUF
137 096 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sárrétudvari családi ház hirdetés (43224424)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: 1065 m2
Szobaszám: 2
8 500 000 HUF
137 096 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bárándi családi ház hirdetés (77933663)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1200 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok egy 80 nm-es, összkomfortos családi házat, amely egy 1200 nm-es, tágas telken helyezkedik el, nyugodt, csendes...
14 500 000 HUF
181 250 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Bihardancsházai családi ház hirdetés (69394345)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: 1899 m2
Szobaszám: 2
Egy lehetőség, ami türelemmel értékké válik! Talán éppen Ön az, aki ebben a házban meglátja a jövőt! Berettyóújfalutól mindössz...
8 000 000 HUF
129 032 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Püspökladányi családi ház hirdetés (44844959)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 800 m2
Szobaszám: 2
Püspökladány, Szénatér utca 15/1 alatti ingatlan eladó. a telek 486 m2, ezen áll egy engedély nélkül felépített 2 szoba, konyhá...
8 900 000 HUF
161 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Füzesgyarmati családi ház hirdetés (75592496)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 1019 m2
Szobaszám: 2
Eladó parasztház csendes környéken! Füzesgyarmat, Békés vármegye. Ár: 9 000 000 Ft. Alapterület: 82, 1 m2. Szobák száma: 2. Tel...
9 000 000 HUF
109 756 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bihardancsházai családi ház hirdetés (37327385)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 1910 m2
Szobaszám: 2
Eladó ingatlan Bihardancsházán nyugodt, vidéki életre vágyóknak. Bihardancsházán kínálok megvételre egy 82 m² alapterületű cs...
9 500 000 HUF
115 853 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Füzesgyarmati családi ház hirdetés (93944736)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: 1036 m2
Szobaszám: 2
Eladó családi ház Füzesgyarmaton! Füzesgyarmat Békés vármegye É-i részén, a megyeszékhelytől, Békéscsabától 60 km-re É-ra talá...
11 900 000 HUF
188 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Füzesgyarmati családi ház hirdetés (44366883)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: 1017 m2
Szobaszám: 2
Eladó Családi Ház Békés vármegyében, Füzesgyarmaton. Ár: 12 700 000 Ft. Telek: 1017 m2. Alapterület: 69 m2. Szobák száma: 2. El...
12 700 000 HUF
184 057 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Füzesgyarmati családi ház hirdetés (33367779)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: 914 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Új tulajdonosát keresi Békés vármegyében, Füzesgyarmaton egy 1980-ban beton alapra, téglából épült családi ház. a 77, 6 nm-es i...
13 000 000 HUF
168 831 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Füzesgyarmati egyéb ház hirdetés (37833785)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: 1119 m2
Szobaszám: 4
Vidéki otthont keres? Jó hírem van, megtalálta! Füzesgyarmaton kínálok eladásra egy hangulatos 105 m2-es tágas családi házat,...
13 490 000 HUF
128 476 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Püspökladányi családi ház hirdetés (94531593)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 2
Püspökladány központjában 2 szobás felújítandó családi ház eladóvá vált.  100 m2 alapterületű az ingatlan, kettő szoba, ebédlő...
13 900 000 HUF
139 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Püspökladányi családi ház hirdetés (73795537)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: 542 m2
Szobaszám: 3
Püspökladány csendes, nyugodt helyén 542 nm-es telken lévő régi típusú 58 nm-es vályog ház eladó! Az ingatlan állapotát tekin...
14 000 000 HUF
241 379 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Füzesgyarmati családi ház hirdetés (49425673)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 108 m2
Telekterület: 2521 m2
Szobaszám: 2
Új tulajdonosát keresi Békés Vármegyében Füzesgyarmaton egy Szépítésre vágyó 108, 7 nm-es Családi ház, 2521nm-es telekkel. Az i...
14 000 000 HUF
129 629 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Püspökladányi családi ház hirdetés (48265262)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1512 m2
Szobaszám: 2
A Betty Home Ingatlan iroda eladásra kínál Püspökladány kertvárosi részén, egy beton alapon vályog falazattal épült, 2 szobás, ...
14 500 000 HUF
181 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ecsegfalvai családi ház hirdetés (44436234)
87 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 1512 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Ecsegfalván, Békés vármegyében eladó ingatlan! A telek mérete 1512 nm, az épületé 50 nm, ami igény szerint felújítandó/bontand...
2 000 000 HUF
40 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bihartordai családi ház hirdetés (19372749)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 667 m2
Szobaszám: 3
Eladó egy felújítandó ház Bihartorda központjában? Kiváló lehetőség! Bihartorda központi részén eladó egy 60 m? -Es, erősen f...
4 700 000 HUF
78 333 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Bihardancsházai családi ház hirdetés (31447794)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: 1899 m2
Szobaszám: 2
ÁRCSÖKKENÉS! ! ! Egy lehetőség, ami türelemmel értékké válik! Talán éppen Ön az, aki ebben a házban meglátja a jövőt! Berettyó...
8 000 000 HUF
129 032 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tetétleni családi ház hirdetés (83784333)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: 3516 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Hajdú-Bihar vármegye, Tetétlen településen, eladásra kínálok egy 76 nm alapterületű két szobás családi házat. Az ingatlan aszfa...
8 900 000 HUF
117 105 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való sürgősen eladó házat Szerepen?

Hasznos tudnivalók

Sűrgősen eladó házat keresel Szerepen? Akkor ezen az oldalon tuti jó helyen jársz, mert itt listázódnak a sűrgősen új tulajdonosra váró házak. Ha úgy gondolod, hogy nem jó oldalon jársz, akkor visszamehetsz a megveszLAK főoldalára, ahonnan kiindulva tudsz választani a menüből. Esetleg egyből megnézheted az eladó ingatlanok aloldalt, ahol az összes eladó ingatlant megtalálod, vagy az eladó Szerepi ingatlanokat listázó oldalt. Ha tudod, hogy milyen ársávban keresel ingatlant, akkor állítsd be a keresőben a minimum és a maximum árat. A legtöbb első otthon keresőnél fontos szempont, hogy hány szobás az ingatlan, ezért javasoljuk, hogy ezt a feltételt is állítsd be a keresőben.
Neked ajánlott keresések: sürgősen eladó lakások,   sürgősen eladó nyaralók,   sürgősen eladó olcsó lakások Budapesten

Mire figyelj sürgősen eladó ingatlan vásárlásakor?

Sok családi okok miatt sürgősen eladó ház, lakás vagy nyaraló esetében az eladás hátterében élethelyzet-változás áll: válás, öröklés, költözés, munkahelyváltás vagy több generáció szétköltözése. Ezekben az esetekben az eladó számára gyakran fontosabb a gyors megállapodás, mint a hosszadalmas értékesítési folyamat, ami a vevőnek kedvezőbb tárgyalási lehetőséget jelenthet.

A sürgősség ugyanakkor nem jelent automatikusan problémás ingatlant. Sok esetben teljesen rendezett jogi és műszaki állapotú otthonok kerülnek így a piacra. Ennek ellenére fontos, hogy a gyors döntés ne menjen a körültekintés rovására: érdemes friss tulajdoni lapot lekérni, ellenőrizni az esetleges terheket, valamint előre tisztázni, mikor és milyen feltételekkel történik a birtokbaadás.