Rendezés:

Összes találat: 1 db
Vágáshután további eladó házak közül is válogathatsz.
Összes eladó ház Vágáshután
Eladó Vágáshutai családi ház hirdetés (59751999)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 928 m2
Szobaszám: 2
Zemplén egyik kedvelt településén, Vágáshután eladásra kínálok egy 2 szobás családi házat. Elhelyezkedés szempontjából a telepü...
21 900 000 HUF
312 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
A megadott feltételekkel 1 hirdetést találtunk, ezért a kereséshez kapcsolódó további ingatlanokból kerestünk Neked olyanokat, amik érdekelhetnek.
Eladó Kovácsvágási családi ház hirdetés (27733277)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 300 m2
Szobaszám: 2
Kovácsvágás településen eladásra kínálok egy 70 nm-es 2 szobás családi házat.  Az ingatlan tetőfedése cserép. Nyílászárói fábó...
10 900 000 HUF
155 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kovácsvágási családi ház hirdetés (68398715)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 550 m2
Szobaszám: 2
Kovácsvágáson Zemplén hegységben eladó két szobás összkomfortos, 80 nm ingatlan hozzá tartozó udvarral 17. 900. 000 Ft áron. ...
17 900 000 HUF
223 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sátoraljaújhelyi családi ház hirdetés (41963341)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: 426 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Borsod megye Sátoraljaújhely, 79 nm-es családi ház 426 nm-es telken eladó. Sátoraljaújhelyen a Batsányi János utcában a szlovák...
3 490 000 HUF
44 177 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sátoraljaújhelyi családi ház hirdetés (88596737)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 21 m2
Telekterület: 1350 m2
Szobaszám: 1
Eladásra kínálok egy téglaépítésű gazdasági épületet Sátoraljaújhelyen, bevezetett árammal a házhoz egy 1350 m²-es, sík telek t...
5 300 000 HUF
252 380 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sátoraljaújhelyi családi ház hirdetés (45223147)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 300 m2
Telekterület: 728 m2
Szobaszám: n/a
Eladásra kínálok Sátoraljaújhelyen, egy nagyon jó hangulatú, két utcából megközelíthető telken elhelyezkedő családi házat. Sa...
12 000 000 HUF
40 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pálházai családi ház hirdetés (24674749)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 1230 m2
Szobaszám: 2
Pálházán, az ország legkisebb, de annál élhetőbb városában kínálunk eladásra egy kb. 1960-Ban épült, tégla falazatú, kádárkoc...
13 000 000 HUF
200 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sátoraljaújhelyi családi ház hirdetés (89372672)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 640 m2
Szobaszám: 2
Sátoraljaújhely településen eladó egy 2 szobás önálló udvaros családi ház. Az ingatlan 85 négyzetméteres alapterülettel rendelk...
15 000 000 HUF
176 470 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Alsóregmeci családi ház hirdetés (39661185)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 220 m2
Telekterület: 3714 m2
Szobaszám: 2
Alsóregmec központjában, Sátoraljaújhelytől mindössze 9 km távolságra, eladásra kínálunk egy számos lehetőséget nyújtóTradicion...
15 900 000 HUF
72 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sátoraljaújhelyi családi ház hirdetés (35579833)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 115 m2
Szobaszám: 2
Eladó különálló, összkomfortos családi ház Sátoraljaújhely belvárosában Sátoraljaújhely egyik legkeresettebb részén, a fő utcá...
16 500 000 HUF
206 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sátoraljaújhelyi családi ház hirdetés (49934642)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: 300 m2
Szobaszám: 2
Eladó felújítás alatt álló családi ház Sátoraljaújhelyen, külön udvarral! Sátoraljaújhelyen  Pennyhez közeli részen, zsákutcá...
16 500 000 HUF
189 655 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sátoraljaújhelyi családi ház hirdetés (23998234)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: n/a
Sátoraljaújhelyben eladó egy felújítandó családi ház. Elhelyezkedéséből adódóan vállalkozásra is alkalmas. Autó beállási lehetőség adott.  Amennyiben a hírdetésem felkeltette érdeklődését, keressen bizalommal.
16 900 000 HUF
211 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sátoraljaújhelyi házrész hirdetés (97856357)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó házrész Sátoraljaújhelyben a Kazinczy utcán, amely kiváló lehetőséget kínál új tulajdonosának. Az ingatlan 65 négyzetméte...
17 500 000 HUF
269 230 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sátoraljaújhelyi családi ház hirdetés (95447285)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok Sátoraljaújhelyen a  Kazinczy utcán, 70 nm-es, 2 szobával, fürdőszobával, külön WC-vel, étkezővel és konyhával...
18 000 000 HUF
257 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sátoraljaújhelyi házrész hirdetés (32574449)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 100 m2
Szobaszám: 2
Eladó Sátoraljaújhely településen egy kiváló állapotú házrész, mely ideális választás lehet fiatal pároknak vagy idősebbeknek, ...
20 900 000 HUF
522 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Alsóberecki családi ház hirdetés (24634342)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: 2093 m2
Szobaszám: 1
Alsóbereckiben eladásra kínálok egy vályogból épült, cseréptetős családi házat, amely egy 2093 négyzetméteres telken helyezkedi...
5 800 000 HUF
181 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vajdácskai családi ház hirdetés (28889938)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 2762 m2
Szobaszám: 2
Eladó Vajdácskán egy hangulatos családi ház, melynek irányára 11 900 000 Ft. Az ingatlan alapterülete 70 négyzetméter, míg a ho...
11 900 000 HUF
170 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vajdácskai családi ház hirdetés (65947581)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 143 m2
Telekterület: 1558 m2
Szobaszám: 4
Eladó kétszintes családi ház Vajdácskán – nagy telekkel, kiváló lehetőséggel! Vajdácska egyik csendes, barátságos utcájában k...
16 490 000 HUF
115 314 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Sárospataki családi ház hirdetés (35132287)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted