Rendezés:

Összes találat: 3 db
Várpalotán további eladó házak közül is válogathatsz.
Összes eladó ház Várpalotán
Eladó Várpalotai sorház hirdetés (43429893)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: 1 m2
Szobaszám: 1
Különleges hangulatú, sorházi otthon Várpalota szívéhez közel. Várpalota központhoz közeli, csendes utcájában kínálunk megvétel...
29 400 000 HUF
544 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Várpalotai ikerház hirdetés (56597933)
86 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 138 m2
Telekterület: 845 m2
Szobaszám: 5
Befektetők, figyelem! A lido home székesfehérvári irodája eladásra kínálja Várpalota közelében, Inota városrészen, csendes ny...
25 000 000 HUF
181 159 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Várpalotai családi ház hirdetés (99554656)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: 718 m2
Szobaszám: 3
Fedezze fel a lehetőségeket Várpalota csendes, de dinamikusan fejlődő részén, Kismezőn, ahol egy igazán különleges ingatlan vár...
38 000 000 HUF
395 833 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
A megadott feltételekkel 3 hirdetést találtunk, ezért a kereséshez kapcsolódó további ingatlanokból kerestünk Neked olyanokat, amik érdekelhetnek.
Eladó Isztiméri családi ház hirdetés (69254542)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 101 m2
Telekterület: 3820 m2
Szobaszám: 3
Isztiméren kínálunk eladásra, egy vegyesfalazatú (vályog+tégla) 3 szobás, átlagos állapotú házat. A ház főbb jellemzői: * 19...
26 900 000 HUF
266 336 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Iszkaszentgyörgyi családi ház hirdetés (46498649)
89 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1440 m2
Szobaszám: 3
Iszkaszentgyörgy közkedvelt, zártkerti részén eladó egy 1440 m²-es terület, gyönyörű panorámával és remek adottságokkal. Az ing...
9 000 000 HUF
112 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Berhidai családi ház hirdetés (44319336)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 1179 m2
Szobaszám: 3
Berhida csendes utcájában eladó 68 m²-es családi ház, amely ideális választás lehet kisebb családok vagy befektetők számára. ...
15 900 000 HUF
233 823 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tési családi ház hirdetés (43381357)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 2355 m2
Szobaszám: 1
Béke és nyugalom a bakony szívében, tésen! Eladó lakóövezeti telek, kis házikóval Tés csendes utcájában- kizárólag irodánk kíná...
18 000 000 HUF
300 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tési családi ház hirdetés (24492496)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 2000 m2
Szobaszám: 2
Családi ház eladó Tésen. 2000 m2 telek,85 m2 lakóépület + kamura pincével, padlással, füstölővel + gazdaság melléképületek. Veg...
19 240 000 HUF
226 352 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Iszkaszentgyörgyi családi ház hirdetés (82377794)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 2253 m2
Szobaszám: 1
Iszkaszentgyörgy Szőlőhegyen eladó 2253 m2 szőlő, gyümölcsös zártkerti ingatlan. 48 m2 gazdasági épület, amelyből 40 m2 lakható...
19 500 000 HUF
390 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fehérvárcsurgói családi ház hirdetés (58333421)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: 801 m2
Szobaszám: 2
Fehérvárcsurgón, a víztározó és a Gaja-völgy bejárata között található zártkerti ingatlant kínálom megvételre, mely elhelyezked...
19 800 000 HUF
550 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jenői családi ház hirdetés (73258542)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Jenőben eladó 2 szobás családi ház! Jenő központjában eladó vegyesfalazatú családi ház, 2200 nm-es telken. Fűtése villany ille...
20 500 000 HUF
512 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jenői családi ház hirdetés (39436845)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: 1765 m2
Szobaszám: 3
Kizárólag nálunk! A lido home székesfehérvári ingatlaniroda eladásra kínálja ezt a családi házat JENŐBEN. Az M7-es autópálya ...
21 000 000 HUF
368 421 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Berhidai családi ház hirdetés (44727137)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: 820 m2
Szobaszám: 2
Eladó családi ház Berhidán A 820 nm-es telken az ingatlana egy tágas udvaron található, a ház mellett épített több melléképület...
27 500 000 HUF
443 548 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Jenői családi ház hirdetés (49756584)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 101 m2
Telekterület: 5310 m2
Szobaszám: 3
Jenőben nappali+3 szobás felújítandó családi ház eladó! A ház fűtését gázkonvektor és cserépkályha biztosítja. Az épülethez ...
27 800 000 HUF
275 247 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bodajki családi ház hirdetés (46753234)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: 1700 m2
Szobaszám: 2
Vh-004601 Bodajkon, a Dózsa György utcában 69m2 hasznos alapterületű családi ház 1700m2-es telekkel eladó! A ház 1896-ban épü...
27 900 000 HUF
404 347 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fehérvárcsurgói családi ház hirdetés (46797713)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: 1263 m2
Szobaszám: 3
Eladó egy felújítandó vegyes falazatú családi ház, amely Székesfehérvártól 15 perc autóútra található Fehérvárcsurgón. Az ingat...
27 990 000 HUF
300 967 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Berhidai családi ház hirdetés (63834393)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 744 m2
Szobaszám: 3
Berhida központjához közel, külső felújtásra váró 100 nm-es családi ház eladó! Berhidán, családiházas övezetben, 100 nm-es, há...
28 500 000 HUF
259 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sárszentmihályi családi ház hirdetés (46937931)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 2197 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Vh-004729. Sárszentmihályon, a Fő úton 80m2-es, felújítandó családi ház 2197m2-es telekterülettel eladó! A ház az 1960-as éve...
29 500 000 HUF
368 750 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Bodajki családi ház hirdetés (79646547)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: 1136 m2
Szobaszám: 2
Bodajkon, a festői Bakony lábánál egy csendes utcában eladó egy felújítandó családi ház. Az ingatlan elhelyezkedése kiváló: a t...
30 000 000 HUF
434 782 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Berhidai családi ház hirdetés (66434453)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: 1421 m2
Szobaszám: 1
Berhidai felújítandó kis családi házat kínálunk eladásra. Az ingtatlan 1421 nm-es telken található br. 55 Nm-es családi házza...
31 000 000 HUF
553 571 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való sürgősen eladó házat Várpalotán?

Hasznos tudnivalók

Sűrgősen eladó házat keresel Várpalotán? Akkor ezen az oldalon tuti jó helyen jársz, mert itt listázódnak a sűrgősen új tulajdonosra váró házak. Ha úgy gondolod, hogy nem jó oldalon jársz, akkor visszamehetsz a megveszLAK főoldalára, ahonnan kiindulva tudsz választani a menüből. Esetleg egyből megnézheted az eladó ingatlanok aloldalt, ahol az összes eladó ingatlant megtalálod, vagy az eladó Várpalotai ingatlanokat listázó oldalt. Ha tudod, hogy milyen ársávban keresel ingatlant, akkor állítsd be a keresőben a minimum és a maximum árat. A legtöbb első otthon keresőnél fontos szempont, hogy hány szobás az ingatlan, ezért javasoljuk, hogy ezt a feltételt is állítsd be a keresőben.
Neked ajánlott keresések: sürgősen eladó lakások,   sürgősen eladó nyaralók,   sürgősen eladó olcsó lakások Budapesten

Mire figyelj sürgősen eladó ingatlan vásárlásakor?

Sok családi okok miatt sürgősen eladó ház, lakás vagy nyaraló esetében az eladás hátterében élethelyzet-változás áll: válás, öröklés, költözés, munkahelyváltás vagy több generáció szétköltözése. Ezekben az esetekben az eladó számára gyakran fontosabb a gyors megállapodás, mint a hosszadalmas értékesítési folyamat, ami a vevőnek kedvezőbb tárgyalási lehetőséget jelenthet.