Rendezés:

Összes találat: 1 db
Bácsborsódon további eladó ingatlanok közül is válogathatsz.
Összes eladó ingatlan Bácsborsódon
Eladó Bácsborsódi családi ház hirdetés (39646874)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: 1677 m2
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun Vármegyében Bácsborsódon felújítandó családi ház eladó. Az ingatlan 86nm, mely 1677nm telken helyezkedik el, és az ...
13 000 000 HUF
151 162 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
A megadott feltételekkel 1 hirdetést találtunk, ezért a kereséshez kapcsolódó további ingatlanokból kerestünk Neked olyanokat, amik érdekelhetnek.
Eladó Bácsbokodi családi ház hirdetés (69194335)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 2105 m2
Szobaszám: 4
Bács-Kiskun Vármegyében Bácsbokodon felújítandó családi ház eladóA 130 nm-es ingatlan az 1950. -Es években épült vegyes falazat...
8 500 000 HUF
65 384 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bácsbokodi családi ház hirdetés (27837524)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 114 m2
Telekterület: 1460 m2
Szobaszám: 4
Bácsbokodon a központhoz közel eladó 114 m2-es családi ház 1460 m2-es összközműves telekkel, garázzsal, melléképülettel. Kialak...
8 990 000 HUF
78 859 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bácsbokodi családi ház hirdetés (46128942)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 131 m2
Telekterület: 1550 m2
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun megye Bácsbokod, 131 nm-es családi ház eladó. a vegyes falazatú ingatlanban található három szoba, nappali, konyha,...
11 390 000 HUF
86 946 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Bácsbokodi családi ház hirdetés (13529193)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 450 m2
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun megye Bácsbokod központjában azonnal birtokba vehető, 91 nm-es családi ház eladó. A tégla falazatú ingatlanban talá...
12 900 000 HUF
141 758 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bácsbokodi családi ház hirdetés (43334767)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 112 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Bács- Kiskun vármegye Bácsbokod központjában 450 nm-es telken 112 nm-es kétszintes családi ház eladó. Földszintjén kialakításra...
12 900 000 HUF
115 178 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bácsbokodi családi ház hirdetés (35497377)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1250 m2
Szobaszám: 3
Eladó Bácsbokodon csendes, nyugodt utcában egy 90nm-es vegyes falazatú családi ház. Az ingatlanba kialakításra került konyha, ...
12 900 000 HUF
143 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Madarasi családi ház hirdetés (14873844)
84 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: 1806 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok Bács-Kiskun Vármegye Madaras településen egy erősen felújításra szoruló ingatlant 2. 300. 000 Ft-ért. Az töb...
2 300 000 HUF
36 507 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Madarasi családi ház hirdetés (49268525)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 148 m2
Telekterület: 1443 m2
Szobaszám: 3
Bács Kiskun vármegyében Madaras központjában eladásra kínálok 148 m2es családi házat. Az ingatlan 1443 m2es telken helyezkedik ...
5 490 000 HUF
37 094 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Katymári családi ház hirdetés (68914345)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 136 m2
Telekterület: 1400 m2
Szobaszám: 4
Bács-Kiskun Vármegyében Katymáron felújítandó családi ház eladóA 136 nm-es ingatlan az 1970-es években épült tégla falazattal é...
6 700 000 HUF
49 264 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Madarasi családi ház hirdetés (42499494)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 3968 m2
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun Vármegyében Madarason parasztház, gazdasági épületekkel eladó. a 90 nm-es vegyes falazatú ingatlan 3968 nm-es telke...
7 490 000 HUF
83 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Madarasi családi ház hirdetés (35419956)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 3968 m2
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun megye Madaras, 3968 nm-es telken, családi ház, gazdasági épületekkel eladó. a 91 nm-es vegyes falazatú ingatlanban ...
7 490 000 HUF
82 307 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Madarasi családi ház hirdetés (39727756)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 145 m2
Telekterület: 1453 m2
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun vármegyében, Madaras csendes részén tágas családi ház eladó Madaras nyugodt, vidéki környezetében kínálunk megvéte...
7 500 000 HUF
51 724 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Katymári családi ház hirdetés (58531544)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Bács- Kiskun vármegye Katymár településen 1907 nm-es telken 97 nm-es családi ház eladó. Kialakításra került benne 4 szoba, kony...
7 900 000 HUF
81 443 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Madarasi családi ház hirdetés (49334779)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: 1493 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálok Bács-Kiskun Vármegye Madaras településen egy jó állapotú családi házat 8. 500. 000. Forint irányáron. Az ing...
8 500 000 HUF
80 952 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Katymári családi ház hirdetés (34541346)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 145 m2
Telekterület: 2464 m2
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun megye Katymár, 145 nm-es, azonnal birtokba vehető családi ház eladó. a vegyes falazatú ingatlanban található három ...
8 600 000 HUF
59 310 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Madarasi családi ház hirdetés (75577773)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 1416 m2
Szobaszám: 4
Bács-Kiskun Vármegyében Madarason családi ház eladó. Az 1980-as években épült 91nm-es tégla falazatú ingatlan 1416 nm-es telken...
9 000 000 HUF
98 901 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Madarasi családi ház hirdetés (29388959)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: 624 m2
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun vármegyében, Madaras központi részén családi ház eladó! Madaras településének frekventált, mégis nyugodt részén k...
9 500 000 HUF
123 376 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Madarasi családi ház hirdetés (78429875)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 788 m2
Szobaszám: 3
Eladó tágas családi ház csendes környezetben Madarason. Bács-Kiskun vármegyében, Madaras nyugodt részén kínálunk megvételre e...
9 500 000 HUF
95 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Katymári családi ház hirdetés (74749419)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 132 m2
Telekterület: 1259 m2
Szobaszám: 4
Eladásra kínálok Bács-Kiskun Vármegyében Katymár településen egy bútorozott családi házat. Az ingatlan 132 m2. -Es és 1259 m2. ...
9 800 000 HUF
74 242 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való sürgősen eladó ingatlant Bácsborsódon?

Hasznos tudnivalók

Sűrgősen eladó ingatlant keresel Bácsborsódon? Akkor ezen az oldalon tuti jó helyen jársz, mert itt listázódnak a sűrgősen új tulajdonosra váró ingatlanok (házak, lakások, nyaralók, telkek stb.) Ha már tudod, hogy milyen típusú sürgősen eladó ingatlant keresel Bácsborsódon, akkor válassz kategóriát a keresőben. Ha úgy gondolod, hogy nem jó oldalon jársz, akkor visszamehetsz a megveszLAK főoldalára, ahonnan kiindulva tudsz választani a menüből. Esetleg egyből megnézheted az eladó ingatlanok aloldalt, ahol az összes eladó ingatlant megtalálod, vagy az eladó Bácsborsódi ingatlanokat listázó oldalt. Ha tudod, hogy milyen ársávban keresel ingatlant, akkor állítsd be a keresőben a minimum és a maximum árat. A legtöbb első otthon keresőnél fontos szempont, hogy hány szobás az ingatlan, ezért javasoljuk, hogy ezt a feltételt is állítsd be a keresőben.