Sürgősen eladó ingatlanok Budapest XX. kerület (108 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Sürgősen eladó ingatlanok Budapest XX. kerület

Rendezés:

Összes találat: 108 db
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (33792694)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Csak a Balla Ingatlaniroda kínálatában, megvételre kínálok egy felújított 31 nm-es, 1 szobás lakást egy kétszintes rendezett el...
32 900 000 HUF
1 061 290 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi családi ház hirdetés (94324992)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: 30 m2
Szobaszám: 1
Eladásra kínálunk Budapesten a 20. kerületben csendes környezetben eladó egy 1 szobás ház osztatlan közös tulajdonú telken. Az...
34 900 000 HUF
1 090 625 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (99423323)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest XX. kerületében, rendezett, jól megközelíthető környezetben kínálunk megvételre egy 26 m²-es, saját előterasszal rende...
35 000 000 HUF
1 346 153 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (85254737)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 16 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
XX. kerületben a Határ úthoz közel eső helyen kis kuckó ELADÓ! Társasházi lakás! 16Nm-es, 1 szobás, jó állapotú ingatlan. ...
25 500 000 HUF
1 593 750 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi házrész hirdetés (97373287)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 1
Eladó lakás rendezett társasházban azonnal költözhető! a hétlakásos, rendezett udvarral rendelkező társasház 5-ös számú lakása ...
29 999 999 HUF
937 499 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (44434992)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 24 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest XX. kerületében, Pesterzsébet csendes, nyugodt részén, a Pacsirtatelepeneladó egy 1. emeleti garzonlakás, egy kis léts...
29 000 000 HUF
1 208 333 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (94659764)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest XX. kerületében a Török Flóris utcában, felújított és azonnal költözhető, valóságban 52 nm-es, belső két szintes lakás...
34 900 000 HUF
1 342 307 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi családi ház hirdetés (17539936)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 135 m2
Telekterület: 343 m2
Szobaszám: 4
Befektetőknek szóló ajánlat, jelenleg nem beköltözhető HÁZ! Pesterzsébet központjának közelében, 343 nm-es telken álló kétszint...
32 000 000 HUF
237 037 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (57453575)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó egy 46 négyzetméteres, teljesen felújított belső terekkel rendelkező, tégla építésű lakás, mely a város szívében, a közpo...
39 999 999 HUF
869 565 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (24514446)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 18 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Budapesten, a XX. kerületben egy 26 m²-es, földszinti garzonlakás egy 10 lakásos, csendes társasházbÚjdonság! Kattints a ...
29 900 000 HUF
1 661 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (27274957)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Csendes, zárt lakótelepen lévő, felújított állapotú TÉGLALAKÁS A lakás műszaki állapota jó, a villamosvezetékek és a vízvezeté...
32 900 000 HUF
1 134 482 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (29274734)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújított és zöld kertre néző másfél szobás lakás bomba áron, 14 nm-eslekerített terasszal, felújított tetővel, kis lélekszámú...
36 900 000 HUF
1 118 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (64366247)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 18 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
29 900 000 HUF
1 661 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (52342448)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 18 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
29 900 000 HUF
1 661 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (65335795)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Felújítandó lakás eladó a XX. kerületben, a Határ úton! Eladó a Határ út egyik jól megközelíthető részén egy 38 nm-es, társas...
29 500 000 HUF
776 315 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (23528439)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 18 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
29 900 000 HUF
1 661 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi ikerház hirdetés (75479418)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: 88 m2
Szobaszám: 2
XX. kerületben Pacsirtatelepen, eladó egy 88 nm-es kizárólagos telekterülettel rendelkező 34 nm-es, két külön nyíló szobás, ker...
39 900 000 HUF
1 173 529 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (62246933)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Felújítandó lakás eladó a XX. kerületben, a Határ úton! Eladó a Határ út egyik jól megközelíthető részén egy 44 nm-es, társas...
29 500 000 HUF
670 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi egyéb ház hirdetés (93559874)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 79 m2
Szobaszám: n/a
Kiváló lehetőség sorházi lakás ÉPÍTÉSÉRE Budapest XX. kerületének frekventált részén kínálom megvételre ezt a 79 m2 alapterüle...
35 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (39913317)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
39 999 999 HUF
869 565 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való sürgősen eladó ingatlant Budapest XX. kerületben?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal