Sürgősen eladó ingatlanok Budaörs (25 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 25 db
Budaörsön további eladó ingatlanok közül is válogathatsz.
Összes eladó ingatlan Budaörsön
Eladó Budaörsi családi ház hirdetés (25853338)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 290 m2
Telekterület: 249 m2
Szobaszám: 4
Eladó egy igazán különleges lakóépület érvényes építési engedéllyel! Ez a hirdetés azoknak szól, akik egy kivételes lehetőség...
73 500 000 HUF
253 448 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budaörsi panel lakás hirdetés (32431794)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kényelmes lakás napfényes, tágas szobákkal Budaörsön kínálunk megvételre a tulajdonos kizárólagos megbízásából egy barátságos,...
69 990 000 HUF
1 399 800 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budaörsi tégla lakás hirdetés (46775424)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
BudaörsÚjbuda határán azonnal költözhető, kétszintes otthon befektetésnek is kiváló! Eladó egy 76 m²-es, belső kétszintes, napp...
83 000 000 HUF
1 092 105 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budaörsi családi ház hirdetés (74392493)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 250 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
*****Kiváló 80nm-es fejlesztési lehetőség Budaörsön, családi házas övezetben! **** Szolgalmi útról megközelíthető, 65+15 nm-es...
47 900 000 HUF
598 750 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budaörsi panel lakás hirdetés (96233376)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Ragyogó környezetben Budapest közvetlen, ámde legkedveltebb szomszédjában kerül piacra egy kétszobás, nagyszerű lakás. Budaörs...
69 900 000 HUF
1 456 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budaörsi panel lakás hirdetés (75449657)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
*** Panorámás, napfényes otthon Budaörs egyik legkedveltebb részén *** Budaörs közkedvelt lakótelepi részén eladó egy 10 emele...
73 900 000 HUF
1 449 019 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budaörsi házrész hirdetés (73327424)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 200 m2
Szobaszám: 3
Eladásra Kínálok Budaörsön Egy Közepes Állapotú, 70 Nm-Es, 3 Szobás, CSENDEs, Jó Elosztású Házat! Rendkívül frekventált, de m...
71 900 000 HUF
1 027 142 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budaörsi tégla lakás hirdetés (37337973)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Napfény Otthon, luxus körülmények között! Vendégház prémium kategóriában! Jó hír az érintetteknek, a jól ismert, közel negyv...
40 000 000 HUF
888 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budaörsi panel lakás hirdetés (45885535)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
69 900 000 HUF
1 456 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budaörsi panel lakás hirdetés (37277837)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
69 900 000 HUF
1 456 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budaörsi sorház hirdetés (92313259)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 197 m2
Telekterület: 300 m2
Szobaszám: 3
Budaörs egyik legkarakteresebb pontján, a kertvárosi részénl kínálunk megvételre egy valódi ritkaságot: egy 1913-ban épült, hel...
73 500 000 HUF
373 096 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budaörsi panel lakás hirdetés (42547818)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
1. emeleti felújított lakás, kiváló infrastruktúra! Budaörsön, az Auchan háta mögött kínáljuk eladásra ezt a 51 nm-es, 1 + 2 fé...
76 900 000 HUF
1 507 843 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budaörsi sorház hirdetés (44369447)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Budaörs városközpontban: 36 m2, 1 szobás lakás sorházban. KIVÁLÓ lehetőség azok számára, akik központi elhelyezkedést é...
44 900 000 HUF
1 247 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budaörsi hétvégi ház hirdetés (31447314)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 24 m2
Telekterület: 766 m2
Szobaszám: + 1 fél
Befektetők figyelem! A Frankhegy tetején a Gyöngyház utcánál eladó egy 766 m2-es, lejtős, D-K-i tájolású, erdő melletti telek...
15 500 000 HUF
645 833 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budaörsi sorház hirdetés (96797493)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 150 m2
Szobaszám: 2
Budaörs központjában, a település hangulatos, sváb házas részén kínálunk megvételre egy 70 nm-es, saját kertrésszel rendelkező ...
49 500 000 HUF
660 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budaörsi családi ház hirdetés (93471739)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 24 m2
Telekterület: 766 m2
Szobaszám: + 1 fél
Befektetők figyelem! A Frankhegy tetején a Gyöngyvirág utcánál eladó egy 766 m2-es, lejtős, DKi tájolású, erdő melletti telek...
15 500 000 HUF
645 833 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budaörsi hétvégi ház hirdetés (38372532)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 2699 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Budaörs kedvelt, csendes, természet közeli részén, a Frank hegy lábánál elhelyezkedő, csodás panorámával az Odvas-hegyre és a K...
69 000 000 HUF
1 380 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budaörsi családi ház hirdetés (53856663)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 112 m2
Szobaszám: 3
Ez a hirdetés különösen fiatal felnőttek számára készült, akik modern, exkluzív otthont keresnek Budaörs szívében. Képzeld el, ...
68 500 000 HUF
1 245 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budaörsi panel lakás hirdetés (34717734)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Megvételre kínálunk egy 60 m2-es, csendes, parkra néző, sorompóval védett kerti gépkocsi beállóval rendelkező, első emeleti lak...
81 990 000 HUF
1 366 500 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budaörsi panel lakás hirdetés (88417493)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Budaörsön ltp-n közkedvelt 35 nm es 1, 5 szobás nagyon jó elrendezésű tehermentes felújított öröklakás eladó. Esetleg csere s...
68 500 000 HUF
1 957 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való sürgősen eladó ingatlant Budaörsön?
← Előző oldal1 / 2 Következő oldal →

Hasznos tudnivalók

Sűrgősen eladó ingatlant keresel Budaörsön? Akkor ezen az oldalon tuti jó helyen jársz, mert itt listázódnak a sűrgősen új tulajdonosra váró ingatlanok (házak, lakások, nyaralók, telkek stb.) Ha már tudod, hogy milyen típusú sürgősen eladó ingatlant keresel Budaörsön, akkor válassz kategóriát a keresőben. Ha úgy gondolod, hogy nem jó oldalon jársz, akkor visszamehetsz a megveszLAK főoldalára, ahonnan kiindulva tudsz választani a menüből. Esetleg egyből megnézheted az eladó ingatlanok aloldalt, ahol az összes eladó ingatlant megtalálod, vagy az eladó Budaörsi ingatlanokat listázó oldalt. Ha tudod, hogy milyen ársávban keresel ingatlant, akkor állítsd be a keresőben a minimum és a maximum árat. A legtöbb első otthon keresőnél fontos szempont, hogy hány szobás az ingatlan, ezért javasoljuk, hogy ezt a feltételt is állítsd be a keresőben.
Neked ajánlott keresések: sürgősen eladó házak,   sürgősen eladó lakások,   sürgősen eladó nyaralók,   sürgősen eladó olcsó lakások Budapesten

Mire figyelj sürgősen eladó ingatlan vásárlásakor?

Sok családi okok miatt sürgősen eladó ház, lakás vagy nyaraló esetében az eladás hátterében élethelyzet-változás áll: válás, öröklés, költözés, munkahelyváltás vagy több generáció szétköltözése. Ezekben az esetekben az eladó számára gyakran fontosabb a gyors megállapodás, mint a hosszadalmas értékesítési folyamat, ami a vevőnek kedvezőbb tárgyalási lehetőséget jelenthet.