Rendezés:

Összes találat: 2 db
Pilisszentivánon további eladó ingatlanok közül is válogathatsz.
Összes eladó ingatlan Pilisszentivánon
Eladó Pilisszentiváni családi ház hirdetés (64435454)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 514 m2
Szobaszám: 3
Otthonos családi ház Pilisszentiván központi, mégis csendes részén – két bejárattal, melléképületekkel, kerttel! Ha egy jól ala...
58 000 000 HUF
805 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisszentiváni családi ház hirdetés (44635751)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 514 m2
Szobaszám: 3
Pilisszentivánon eladó egy 3 szobás, 2 fürdőszobás, két bejárattal rendelkező családi ház. a ház az 1950-es években épült kismé...
58 000 000 HUF
805 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
A megadott feltételekkel 2 hirdetést találtunk, ezért a kereséshez kapcsolódó további ingatlanokból kerestünk Neked olyanokat, amik érdekelhetnek.
Eladó Pilisvörösvári egyéb lakás hirdetés (74787165)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 108 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Már leköthetők! Megfizethető árú új építésű ikerház felek, Pilisvörösvár központi részén 2026 év végi átadással/birtokbavétel...
99 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Solymári tégla lakás hirdetés (94322286)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Gyöngyszem! - Eladó Újépítésű teraszos lakás Solymár központjában – Kizárólag a Családi Ingatlan iroda Kínálatában! Eladó Sol...
39 560 000 HUF
1 412 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Solymári tégla lakás hirdetés (47378876)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Csak Készpénzes vevők részére! Eladó, Solymár, lakás, újépítésű, hőszivattyú, kis rezsi, csend, központ, közlekedés, iskola(V...
47 650 000 HUF
1 489 062 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisvörösvári családi ház hirdetés (28879273)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 393 m2
Szobaszám: 2
Pilisvörösváron, közel a vasútállomáshoz eladó egy teljesen felújítandó, 50 nm alapterületű téglaház 393 nm-es, hangulatos kert...
48 000 000 HUF
960 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisszentkereszti családi ház hirdetés (27633193)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Pilisszentkereszten 73 nm-es lakóházzá minősíthető ház  eladó. Az ingatlanhoz telek nem tartozik. Jelenleg a villany került...
11 800 000 HUF
161 643 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budajenői családi ház hirdetés (59347368)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 90 m2
Szobaszám: 3
Budajenő 19. Században épült védett pincesorán 80 nm-es jó állapotú, rendezett környezetben, kiváló adottságokkal rendelkező, p...
12 900 000 HUF
161 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Piliscsévi családi ház hirdetés (35372245)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: 119 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk egy két szintes ingatlant a piliscsévi pincefalu egyik legszebb részén. Ha megunta a város zaját, a rossz lev...
13 900 000 HUF
210 606 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Piliscsévi sorház hirdetés (37634372)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: 150 m2
Szobaszám: 1
Eladó házrész Piliscsév szívében! Piliscséven, a falu központjában kínálunk megvételre egy egy szobás, konyhás, fürdőszobás (...
18 900 000 HUF
700 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisszentkereszti hétvégi ház hirdetés (37847915)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 1
Eladó egy kis házikó beépíthető tetőtérrel és tágas, lekeríthető telekkel Pilisszentkereszt Dobogókő felőli részén. a telek rés...
19 900 000 HUF
497 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisszántói hétvégi ház hirdetés (34479525)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 20 m2
Telekterület: 493 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Panoráma, csend és szabadság - pilisszántón, a saját hétvégi MENEDÉKE Pilisszántó kedvelt hétvégi házas övezetében kínálunk meg...
21 500 000 HUF
1 075 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Piliscsévi családi ház hirdetés (87353994)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 520 m2
Szobaszám: 1
Megvételre kínálok Piliscséven egy családi házat. A 520 nm-es telek a falu egyik zsákutcájában fekszik, így átmenő forgalom ni...
29 900 000 HUF
747 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisszántói hétvégi ház hirdetés (24724239)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 895 m2
Szobaszám: 3
Pilisszántó elején, hegyoldalban 895 nm zártkertben, nagyon szép panorámával eladó egy 36 nm-es téliesített faház " gazdasági é...
33 000 000 HUF
825 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Piliscsévi ikerház hirdetés (19563214)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
Piliscsév legszebb panorámás részén, pincefaluban eladó egy 50 nm es, saját helyrajzi számmal rendelkező ikerházfél. A telek 1...
34 900 000 HUF
698 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisszántói családi ház hirdetés (43376399)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Kizárólag irodánk kínálatában! Pilisszántó Placskó településrészén, eladó egy 30 nm alapterületű tégla építésű ház. a tetőtér...
35 000 000 HUF
1 166 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisszántói családi ház hirdetés (48453973)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: 830 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
Pilisszántó csendes, természetközeli részén, a Placskó településrészen kínálunk megvételre egy bájos, tégla építésű hétvégi ház...
35 000 000 HUF
1 166 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Piliscsévi családi ház hirdetés (55494697)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: 1170 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Piliscséven! Eladó egy tágas, téglaépítésű családi ház Piliscsév településen, Komárom-Esztergom megyében. a ...
38 900 000 HUF
511 842 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisszántói családi ház hirdetés (83544675)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 1336 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
Téliesített faház festői kilátással a PILISRE Kellemes faházat kínálunk Pilisszántó faluban, a zártkerti részen, gyönyörű körn...
39 900 000 HUF
997 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Piliscsabai családi ház hirdetés (37848754)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 336 m2
Szobaszám: 3
Lakás + üzlethelyiség Piliscsaba városközpont közelében. 336 Nm-es telken felújítás alatt álló br. 120 Nm-es lakás és üzlethe...
44 000 000 HUF
366 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való sürgősen eladó ingatlant Pilisszentivánon?

Hasznos tudnivalók

Sűrgősen eladó ingatlant keresel Pilisszentivánon? Akkor ezen az oldalon tuti jó helyen jársz, mert itt listázódnak a sűrgősen új tulajdonosra váró ingatlanok (házak, lakások, nyaralók, telkek stb.) Ha már tudod, hogy milyen típusú sürgősen eladó ingatlant keresel Pilisszentivánon, akkor válassz kategóriát a keresőben. Ha úgy gondolod, hogy nem jó oldalon jársz, akkor visszamehetsz a megveszLAK főoldalára, ahonnan kiindulva tudsz választani a menüből. Esetleg egyből megnézheted az eladó ingatlanok aloldalt, ahol az összes eladó ingatlant megtalálod, vagy az eladó Pilisszentiváni ingatlanokat listázó oldalt. Ha tudod, hogy milyen ársávban keresel ingatlant, akkor állítsd be a keresőben a minimum és a maximum árat. A legtöbb első otthon keresőnél fontos szempont, hogy hány szobás az ingatlan, ezért javasoljuk, hogy ezt a feltételt is állítsd be a keresőben.
Neked ajánlott keresések: sürgősen eladó házak,   sürgősen eladó lakások,   sürgősen eladó nyaralók,   sürgősen eladó olcsó lakások Budapesten

Mire figyelj sürgősen eladó ingatlan vásárlásakor?

Sok családi okok miatt sürgősen eladó ház, lakás vagy nyaraló esetében az eladás hátterében élethelyzet-változás áll: válás, öröklés, költözés, munkahelyváltás vagy több generáció szétköltözése. Ezekben az esetekben az eladó számára gyakran fontosabb a gyors megállapodás, mint a hosszadalmas értékesítési folyamat, ami a vevőnek kedvezőbb tárgyalási lehetőséget jelenthet.