Rendezés:

Összes találat: 3 db
Pilisszántón további eladó ingatlanok közül is válogathatsz.
Összes eladó ingatlan Pilisszántón
Eladó Pilisszántói hétvégi ház hirdetés (48892774)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 20 m2
Telekterület: 493 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Panoráma, csend és szabadság - pilisszántón, a saját hétvégi MENEDÉKE Pilisszántó kedvelt hétvégi házas övezetében kínálunk meg...
21 500 000 HUF
1 075 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisszántói hétvégi ház hirdetés (34479525)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 20 m2
Telekterület: 493 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
21 500 000 HUF
1 075 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Pilisszántói hétvégi ház hirdetés (24724239)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 895 m2
Szobaszám: 3
Pilisszántó elején, hegyoldalban 895 nm zártkertben, nagyon szép panorámával eladó egy 36 nm-es téliesített faház " gazdasági é...
33 000 000 HUF
825 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
A megadott feltételekkel 3 hirdetést találtunk, ezért a kereséshez kapcsolódó további ingatlanokból kerestünk Neked olyanokat, amik érdekelhetnek.
Eladó Pilisszentkereszti családi ház hirdetés (27633193)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Pilisszentkereszten 73 nm-es lakóházzá minősíthető ház  eladó. Az ingatlanhoz telek nem tartozik. Jelenleg a villany került...
11 800 000 HUF
161 643 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisszentkereszti hétvégi ház hirdetés (37847915)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 1
Eladó egy kis házikó beépíthető tetőtérrel és tágas, lekeríthető telekkel Pilisszentkereszt Dobogókő felőli részén. a telek rés...
19 900 000 HUF
497 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisvörösvári egyéb lakás hirdetés (74787165)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 108 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Már leköthetők! Megfizethető árú új építésű ikerház felek, Pilisvörösvár központi részén 2026 év végi átadással/birtokbavétel...
99 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Piliscsévi családi ház hirdetés (35372245)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: 119 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk egy két szintes ingatlant a piliscsévi pincefalu egyik legszebb részén. Ha megunta a város zaját, a rossz lev...
13 900 000 HUF
210 606 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Leányvári sorház hirdetés (46743789)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Leányvár külterületén található 66 nm-es 2 szobás, felújítandó házrész eladó,  tulajdoni lap szerint lakóház! A Lux Ingatlanir...
16 000 000 HUF
242 424 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Piliscsévi sorház hirdetés (37634372)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: 150 m2
Szobaszám: 1
Eladó házrész Piliscsév szívében! Piliscséven, a falu központjában kínálunk megvételre egy egy szobás, konyhás, fürdőszobás (...
18 900 000 HUF
700 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kesztölci családi ház hirdetés (57467468)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: 720 m2
Szobaszám: 3
Kesztölc, KÖZPONT! Eladásra kínálok Kesztölc központi részén egy vályogtéglából épült családi házat, 92 m2 hasznos lakótérrel...
21 500 000 HUF
233 695 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kesztölci egyéb ház hirdetés (73443595)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: 20 m2
Szobaszám: 1
Kesztölcön, páratlan természeti környezetben, csendes, erdővel körülölelt részen kínálunk eladásra egy hangulatos, kis présháza...
24 900 000 HUF
553 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kesztölci hétvégi ház hirdetés (29725949)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 26 m2
Szobaszám: 1
Eladó életvitelszerűen lakható pince-présház Kesztölcön! Kesztölcön, egy csendes utcában eladó egy életvitelszerű használatra...
24 900 000 HUF
498 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kesztölci családi ház hirdetés (54214465)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: 20 m2
Szobaszám: 2
✨ Eladó hangulatos ingatlan Kesztölcön – csendes, hegyvidéki környezetben! ✨ ✅ Helyszín: Kesztölc, Komárom–Esztergom vármegye ...
24 900 000 HUF
672 972 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kesztölci családi ház hirdetés (28366984)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: 8 m2
Szobaszám: 1
Bájos, azonnal költözhető kisház eladó Kesztölc csendes hegyoldali részén. Kesztölc egyik nyugodt, hegyoldali övezetében kínál...
24 900 000 HUF
957 692 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kesztölci családi ház hirdetés (54723823)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: 122 m2
Szobaszám: 3
Eladó önálló családi ház Kesztölcben – kreatív felújításra, saját ízlés szerint alakítható! Kesztölc csendes, természetközeli...
29 900 000 HUF
524 561 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Piliscsévi családi ház hirdetés (87353994)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 520 m2
Szobaszám: 1
Megvételre kínálok Piliscséven egy családi házat. A 520 nm-es telek a falu egyik zsákutcájában fekszik, így átmenő forgalom ni...
29 900 000 HUF
747 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dorogi egyéb lakás hirdetés (47954452)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Dorogon, új építésű, modern kialakítású 48, 6 m2 földszinti, társasházi lakás családiházas környezetben. A 8 lakásos tár...
55 HUF
1 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilismaróti családi ház hirdetés (24577389)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 107 m2
Telekterület: 203 m2
Szobaszám: 3
Megvételre kínálok a Dunakanyar egyik kedvenc településén, Pilismaróton egy családi házat. Az ingatlan a település főútján tal...
9 990 000 HUF
93 364 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pomázi egyéb nyaraló hirdetés (86744369)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 15 m2
Telekterület: 720 m2
Szobaszám: 1
Pomázon külterületén, Kőhegy oldalában zártkerti nyararaló 720 nm es kerttel, gyümölcsfákkal eladó! A nyaraló csodálatos panor...
11 000 000 HUF
733 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budajenői családi ház hirdetés (59347368)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 90 m2
Szobaszám: 3
Budajenő 19. Században épült védett pincesorán 80 nm-es jó állapotú, rendezett környezetben, kiváló adottságokkal rendelkező, p...
12 900 000 HUF
161 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való sürgősen eladó ingatlant Pilisszántón?

Hasznos tudnivalók

Sűrgősen eladó ingatlant keresel Pilisszántón? Akkor ezen az oldalon tuti jó helyen jársz, mert itt listázódnak a sűrgősen új tulajdonosra váró ingatlanok (házak, lakások, nyaralók, telkek stb.) Ha már tudod, hogy milyen típusú sürgősen eladó ingatlant keresel Pilisszántón, akkor válassz kategóriát a keresőben. Ha úgy gondolod, hogy nem jó oldalon jársz, akkor visszamehetsz a megveszLAK főoldalára, ahonnan kiindulva tudsz választani a menüből. Esetleg egyből megnézheted az eladó ingatlanok aloldalt, ahol az összes eladó ingatlant megtalálod, vagy az eladó Pilisszántói ingatlanokat listázó oldalt. Ha tudod, hogy milyen ársávban keresel ingatlant, akkor állítsd be a keresőben a minimum és a maximum árat. A legtöbb első otthon keresőnél fontos szempont, hogy hány szobás az ingatlan, ezért javasoljuk, hogy ezt a feltételt is állítsd be a keresőben.
Neked ajánlott keresések: sürgősen eladó házak,   sürgősen eladó lakások,   sürgősen eladó nyaralók,   sürgősen eladó olcsó lakások Budapesten

Mire figyelj sürgősen eladó ingatlan vásárlásakor?

Sok családi okok miatt sürgősen eladó ház, lakás vagy nyaraló esetében az eladás hátterében élethelyzet-változás áll: válás, öröklés, költözés, munkahelyváltás vagy több generáció szétköltözése. Ezekben az esetekben az eladó számára gyakran fontosabb a gyors megállapodás, mint a hosszadalmas értékesítési folyamat, ami a vevőnek kedvezőbb tárgyalási lehetőséget jelenthet.