Rendezés:

Összes találat: 3 db
Remeteszőlősön további eladó ingatlanok közül is válogathatsz.
Összes eladó ingatlan Remeteszőlősön
Eladó Remeteszőlősi családi ház hirdetés (44566961)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 102 m2
Telekterület: 379 m2
Szobaszám: 4
Kivételes lehetőség remeteszőlősön! Formálja saját ízlésére házát festői környezetben, mindössze 10 km budapesttől (Széll Kálmá...
83 000 000 HUF
813 725 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Remeteszőlősi családi ház hirdetés (99844439)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: 896 m2
Szobaszám: 1
Jól megközelíthető helyen, felújítandó ingatlant kínálunk eladásra Remeteszőlősön. A ház természetvédelmi terület környezetébe...
82 000 000 HUF
2 342 857 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Remeteszőlősi családi ház hirdetés (47535532)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 102 m2
Telekterület: 379 m2
Szobaszám: 4
83 000 000 HUF
813 725 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
A megadott feltételekkel 3 hirdetést találtunk, ezért a kereséshez kapcsolódó további ingatlanokból kerestünk Neked olyanokat, amik érdekelhetnek.
Eladó Solymári tégla lakás hirdetés (94322286)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Gyöngyszem! - Eladó Újépítésű teraszos lakás Solymár központjában – Kizárólag a Családi Ingatlan iroda Kínálatában! Eladó Sol...
39 560 000 HUF
1 412 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Solymári tégla lakás hirdetés (47378876)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Csak Készpénzes vevők részére! Eladó, Solymár, lakás, újépítésű, hőszivattyú, kis rezsi, csend, központ, közlekedés, iskola(V...
47 650 000 HUF
1 489 062 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Solymári hétvégi ház hirdetés (45729437)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 796 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Közvetlen az erdő mellett - panorámás, ős fás családi ház solymáron! ! ! Szereti a friss levegőt, a madárcsicsergést, és vágy...
59 900 000 HUF
1 497 500 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Solymári családi ház hirdetés (24355356)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: 736 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
Álmai otthona itt megvalósulhat - SOLYMÁRi panorámás ház eladó! ! ! El tudja képzelni, hogy reggel madárcsicsergésre ébred, m...
68 000 000 HUF
2 125 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykovácsi családi ház hirdetés (31734444)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: 489 m2
Szobaszám: 2
A Pest vármegye szívében, Nagykovácsiban található ez a két szintes, könnyűszerkezetes, szigetelt, felújítandó ház, amely szint...
68 000 000 HUF
809 523 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykovácsi családi ház hirdetés (24765323)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 789 m2
Szobaszám: 5
Felújítandó családi házat kínálunk eladásra Nagykovácsiban, gyönyörű természeti környezetben! A tégla építésű ingatlan két sz...
74 900 000 HUF
832 222 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Solymári családi ház hirdetés (67271619)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 746 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Panorámás családi ház Solymár Hutweide részén, erdő közelében - azonnal birtokba vehető Solymár közkedvelt Hutweide részén, cs...
80 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Solymári családi ház hirdetés (83594444)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 746 m2
Szobaszám: 2
Solymár hangulatos, csendes utcájában kínálunk eladásra egy 70 nm-es, 1 nappali 2 hálószobás, felújítandó családi házat. A té...
80 000 000 HUF
1 142 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisvörösvári egyéb lakás hirdetés (74787165)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 108 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Már leköthetők! Megfizethető árú új építésű ikerház felek, Pilisvörösvár központi részén 2026 év végi átadással/birtokbavétel...
99 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budakeszi családi ház hirdetés (45794282)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 191 m2
Telekterület: 766 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
Budakeszi legdinamikusabban fejlődő részén Darányiban, erdő közeli, kiváló infrastruktúrájú, nyugodt, csendes, családi házas kö...
229 HUF
1 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (37683363)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 3 fél
Cserére kínáljuk 3. kerületi önkormányzati lakásunkat lakható ingatlanra értékegyeztetéssel. Kolosy tér közelében, frekventált ...
10 000 000 HUF
100 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budajenői családi ház hirdetés (59347368)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 90 m2
Szobaszám: 3
Budajenő 19. Században épült védett pincesorán 80 nm-es jó állapotú, rendezett környezetben, kiváló adottságokkal rendelkező, p...
12 900 000 HUF
161 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (55974731)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Kedves Érdeklődők! Gyönyörű, azonnal elszállítható tiny house-ok eladók! Eladó két, teljesen egyforma, 8 méter hosszú, prémiu...
17 900 000 HUF
716 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (95188454)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó ingatlan - csillaghegy - III. kerület - közel a DUNÁHOZ! Budapest III. kerület, Csillaghegy részén ajánlom figyelmébe e...
23 625 000 HUF
502 659 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (79411783)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Óbudán, az Óbudai Egyetem közelében, 26 nm-es, jól kiadható, felújított ingatlan eladó! Ajánlatunk elsősorban azok számára ideá...
26 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (48314942)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 22 m2
Telekterület: 1350 m2
Szobaszám: 2
Buda egyik legcsendesebb részén, Csúcshegyen található ez a kiváló adottságokkal rendelkező ingatlan, amely most új tulajdonosá...
27 500 000 HUF
1 250 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budakeszi hétvégi ház hirdetés (52942797)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 20 m2
Telekterület: 620 m2
Szobaszám: 1
Budakeszin hegyvidéki környezetben, csendes zsákutcában 620 nm-es zártkerti ingatlan eladó. A teleken egy téglaépítésű, felúj...
27 500 000 HUF
1 375 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való sürgősen eladó ingatlant Remeteszőlősön?

Hasznos tudnivalók

Sűrgősen eladó ingatlant keresel Remeteszőlősön? Akkor ezen az oldalon tuti jó helyen jársz, mert itt listázódnak a sűrgősen új tulajdonosra váró ingatlanok (házak, lakások, nyaralók, telkek stb.) Ha már tudod, hogy milyen típusú sürgősen eladó ingatlant keresel Remeteszőlősön, akkor válassz kategóriát a keresőben. Ha úgy gondolod, hogy nem jó oldalon jársz, akkor visszamehetsz a megveszLAK főoldalára, ahonnan kiindulva tudsz választani a menüből. Esetleg egyből megnézheted az eladó ingatlanok aloldalt, ahol az összes eladó ingatlant megtalálod, vagy az eladó Remeteszőlősi ingatlanokat listázó oldalt. Ha tudod, hogy milyen ársávban keresel ingatlant, akkor állítsd be a keresőben a minimum és a maximum árat. A legtöbb első otthon keresőnél fontos szempont, hogy hány szobás az ingatlan, ezért javasoljuk, hogy ezt a feltételt is állítsd be a keresőben.