Sürgősen eladó ingatlanok Debrecen (272 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 272 db
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (74347437)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 2 szobás lakás Debrecen, Faraktár utcán! Debrecen egyik kedvelt részén, a Faraktár utcán eladó egy 56 nm-es, 4. emeleti,...
42 900 000 HUF
766 071 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (37879654)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: 438 m2
Szobaszám: 3
Eladó egy napfényes, 79 négyzetméteres, kertre néző családi ház Debrecenben, a Nagy Sándor telepen, 47 000 000 huf vételáron, a...
43 000 000 HUF
544 303 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (59436947)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 18 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Debrecen közkedvelt részén, a Dobozikerti lakótelepen eladó egy 17, 63 m²-es, 1 szobás, első emeleti tégla lakás, amely kiváló ...
27 900 000 HUF
1 550 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni házrész hirdetés (59957393)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: 1555 m2
Szobaszám: 1
Eladó házrész Debrecen - Homokkert, teljesen felújított 30 nm-es tégla ingatlan saját tárolóval Helyszín: Debrecen, Homokkert ...
34 900 000 HUF
1 163 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni házrész hirdetés (76353765)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: 100 m2
Szobaszám: 1
Debrecen, Vargakert városrészben eladó egy jó állapotú házrész. – Debrecen egyik legkedveltebb, csendes és rendezett városrés...
32 900 000 HUF
996 969 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (28453535)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1162 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálunk egy Debrecen – Dombos központi részén található, 90 m²-es téglaépítésű Kádár-kocka házat, amely egy 1162 m²-e...
39 990 000 HUF
444 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni házrész hirdetés (44374585)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Debrecen belvárosában eladó egy felújítandó 38 nm-es, utcafronti házrész, praktikus elosztással, 40 nm-es tárolóval és saját ke...
36 900 000 HUF
971 052 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (97796478)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Debrecen-Tócóskerti, István úti, 40m2-es, parkra néző, Tesco-hoz közeli lakás eladó. Csendes, a szomszéd által felszerelt kamer...
45 000 000 HUF
1 125 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (53145777)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: 2100 m2
Szobaszám: 3
Debrecen, Biczó István kert egyik csendes, rendezett utcájában egy olyan lehetőség jelent meg, amit nem érdemes sokáig halogatn...
37 500 000 HUF
765 306 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (56993443)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: 895 m2
Szobaszám: 2
Fedezze fel ezt a remek lehetőséget Debrecen egyik csendes, zöldövezeti részén, a Bayk András kertben! Eladásra kínálunk egy 4...
35 900 000 HUF
834 883 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (59327729)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecenben, a Kassai úti Campus közelében eladó egy 4. emeleti, zárószint 55 nm-es, 2 szobás felújítandó tégla építésű társash...
49 000 000 HUF
890 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (48857246)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Sürgősen eladó – debrecen–bánkon! Debrecen Bánk városrészén eladó egy 690 nm-es telek, rajta lebontandó épülettel – ideális v...
3 900 000 HUF
130 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (37973733)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 17 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Dobozi lakótelepen eladó egy 18 nm-es, felújított, részben bútorozott garzonlakás. Az 1. emeleti lakás főzőfülkés, fürdőszobá...
27 500 000 HUF
1 617 647 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (44359639)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Elhelyezkedése: Zöldövezet Emeleti elhelyezkedés: Emeleten Emelet száma: 4 Épület emeleteinek száma: 4 Tájolása: Dél-nyugai táj...
45 500 000 HUF
1 058 139 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (14275693)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Elhelyezkedése: Lakótelepen Emeleti elhelyezkedés: Emeleten Emelet száma: 3 Épület emeleteinek száma: 6 Tájolása: Keleti tájolá...
41 500 000 HUF
1 296 875 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni egyéb lakás hirdetés (87394766)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted