Sürgősen eladó ingatlanok Debrecen (272 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 272 db
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (79639566)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Tökéletes egyetemi lakás, kiváló befektetés! Okos befektetést keres, vagy kényelmes otthont az egyetem közelében? Az Ibolya u...
39 900 000 HUF
1 477 777 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni házrész hirdetés (88799534)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: 1555 m2
Szobaszám: 1
Eladó házrész Debrecen - Homokkert, teljesen felújított 30 nm-es tégla ingatlan saját tárolóval Helyszín: Debrecen, Homokkert ...
34 900 000 HUF
1 163 333 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (51235747)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Kossuth tértől nagyjából öt perc sétára a Bethlen utcán, eladó, egy 35 m2-es 1+1 szobás, mért fűtéses, klímás, alacsony rezsive...
43 900 000 HUF
1 254 285 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (92736656)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Debrecen, közkedvelt Tócóskert városrészén, a Derék utcán, 40 nm-es, 1, 5 szobás, erkélyes, korszerűsítésre váró kis lakás várj...
45 900 000 HUF
1 147 500 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni házrész hirdetés (53679343)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: 1555 m2
Szobaszám: 1
34 900 000 HUF
1 163 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (32987734)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: 938 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Debrecen - Nagymacs, 84 nm-es ingatlan 938 nm-es telken, csendes környezetben Helyszín: Debrecen, Nagymacs I...
38 900 000 HUF
463 095 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (94954945)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Debrecenben a Tócóskertben, az István úton (posta mellett) eladó 1. emeleti, 40 m²-es, 1 + 1 félszobás, jó állapotú erkélyes pa...
49 900 000 HUF
1 217 073 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (45152694)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecen, Erzsébet utcai 4 emeletes házban, 3. emeleti, park felé néző, 49 m2-es, 2 szobás (12, 7 és 18, 3 m2) lakás eladó. Abl...
46 900 000 HUF
957 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni egyéb lakás hirdetés (42841774)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladásra kínálunk egy 43 nm alapterületű, 4. emeleti téglalakást a Dienes János utcában, kiváló elhelyezkedéssel. Az ingatlan i...
44 900 000 HUF
1 044 186 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (51352742)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 2725 m2
Szobaszám: 2
Eladó zártkerti ingatlan. Egy igazi gyöngyszem, Debrecen Törő utcában, amely kiváló lehetőséget kínál a saját ízlés szerint tör...
31 000 000 HUF
364 705 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni házrész hirdetés (32243197)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: 144 m2
Szobaszám: 2
Eladó egy teljesen felújítandó házrész Debrecen belvárosában, a Nyíl utcában. Az ingatlan utcafronti, és közel található az Árp...
24 900 000 HUF
529 787 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (97948587)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
39 900 000 HUF
1 477 777 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (64884882)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: 750 m2
Szobaszám: 2
Eladó hangulatos, önálló családi ház Debrecen – Haláp térségében! Csak készpénzes vevőknek! Debrecen Haláp csendes, zöldövez...
12 900 000 HUF
368 571 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (32624143)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Debrecen - Biczó István kertben, a Monostorpályi út közelében, eladó egy 60 m2 es szerkezetkész családi ház, 850 m2 telken talá...
22 900 000 HUF
381 666 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (35363577)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 18 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Sürgős az eladása! Minigarzon - a képeken látható összes bútorral együtt - eladó Debrecenben – kiváló befektetés! IRÁNYÁR: ...
27 500 000 HUF
1 527 777 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (65757598)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 568 m2
Szobaszám: 3+ 3 fél
Debrecen Kerekestelepen, csendes, rendezett, aszfaltos utcában 568 m²-es építési telek, 60 nm-es, tégla építésű, teljes körűen ...
35 000 000 HUF
583 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (23434673)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: 914 m2
Szobaszám: 1
Debrecenben, a Biczó István kertben eladó egy 32nm-es, befejezés előtt álló, a 80-as évek elején épült zártkerti ingatlan. Az ...
14 990 000 HUF
468 437 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (95839824)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: 938 m2
Szobaszám: 3
38 900 000 HUF
463 095 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni házrész hirdetés (77639599)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: 100 m2
Szobaszám: 1
Eladó felújított mini garzon házrész Debrecen belvárosában – kedvező áron! Eladásra kínálok Debrecen Kandia város részen egy ...
30 900 000 HUF
1 030 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (99594422)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 568 m2
Szobaszám: + 3 fél
35 000 000 HUF
583 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való sürgősen eladó ingatlant Debrecenben?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal