Sürgősen eladó ingatlanok Debrecen (272 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 272 db
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (33227222)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: 539 m2
Szobaszám: 2
A József Attila telep forgalommentes, csendes utcájában kínáljuk eladásra ezt a kis mentésre váró családi házat, amely a maga e...
45 000 000 HUF
1 046 511 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (73974482)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: 539 m2
Szobaszám: 2
45 000 000 HUF
1 046 511 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (23312675)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecen, Nagyerdőalja városrészen a Kemény Zsigmond utcán 2 szobás, 55 nm-es, gázfűtéses, minimális rezsiköltségű lakás eladó....
49 000 000 HUF
890 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni házrész hirdetés (32979147)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: 115 m2
Szobaszám: 1
Debrecen- Belváros, hűszigetelt, 25 m2-es, tégla építésű, gázfűtéses, teljes körűen felújított, belső házrész, 115 m2 telekréss...
21 900 000 HUF
591 891 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (36272873)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: 438 m2
Szobaszám: 3
Eladó egy napfényes, 79 négyzetméteres, kertre néző családi ház Debrecenben, a Nagy Sándor telepen, 47 000 000 huf vételáron, a...
43 000 000 HUF
544 303 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (35244246)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: 438 m2
Szobaszám: 3
47 000 000 HUF
594 936 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (99666711)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecen Harsteinkertben eladó egy 1160nm-es telken 55nm-es lakhatásra alkalmas szigetelt faház, mellette 45nm-es présházzal, 3...
39 900 000 HUF
725 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (68393433)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: 1679 m2
Szobaszám: 1
Debrecenben, a Monostorpályi út elején eladó egy 45 m²-es, felújítandó családi ház. Az ingatlan egy 1679 m²-es, osztatlan közös...
33 200 000 HUF
737 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (72653386)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Debrecen belvárosában egy felújított, 35 m²-es, 1. emeleti, társasházi lakás. Kiváló elhelyezkedésének és alacsony fennt...
49 900 000 HUF
1 425 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (72922333)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecen- Apafa, 25 m2 es, 1 szoba, konyha, fürdőszoba, előszoba elrendezésű zártkerti kis ház, 744 m2 telken eladó! Irányár:...
17 900 000 HUF
716 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (77833814)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecen-Belvárosában felújított, kis lakás eladó! a 35 nm-es lakás lifttel rendelkező épület 1. emeletén található. A lakás ...
49 900 000 HUF
1 425 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni házrész hirdetés (34834757)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: 1555 m2
Szobaszám: 1
Eladó házrész Debrecen - Homokkert, teljesen felújított 30 nm-es tégla ingatlan saját tárolóval Helyszín: Debrecen, Homokkert ...
34 900 000 HUF
1 163 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (21434335)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: 846 m2
Szobaszám: 1
Értékesítésre kínálunk Debrecenben a Biczó-István kertben egy 39 m2 alapterületű, egy szobás zártkerti ingatlant, amely 846 m2 ...
29 900 000 HUF
766 666 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (45733635)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Egyedi gázfűtéses 44 nm-es 1+1 szobás lakás eladó Debrecen Nagyerdő! Leírás: Kiváló alkalom egyedülállóknak, pároknak vagy be...
46 500 000 HUF
1 056 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni hétvégi ház hirdetés (74536325)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecen- Biczó István kertben, a Csárda utca közelében, 30 m2 es, 1 szoba, konyha, fürdőszoba, előszoba elrendezésű könnyűszer...
15 900 000 HUF
530 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (93524346)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: 1063 m2
Szobaszám: 1
Debrecen Júlia-telep csendes, kertvárosias utcájában, erdőközeli környezetben eladó egy 1063 m²-es, teljes közműves telken talá...
40 000 000 HUF
1 142 857 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (88457157)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecen központjához közel, Hajdú-Bihar megyében, eladásra kínálunk egy téglából épült 4 lakásos társasházban lévő 46 négyzetm...
43 000 000 HUF
934 782 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni házrész hirdetés (64571543)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó házrész Debrecen Burgundia városrészben! Kivételes lehetőség! Eladó egy 39 m²-es, 1, 5 szobás, felújítandó házrész a Deb...
28 000 000 HUF
717 948 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni egyéb lakás hirdetés (22732294)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a