Sürgősen eladó ingatlanok Debrecen (272 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 272 db
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (34224733)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 708 m2
Szobaszám: 1
Debrecen Lencztelep városrészében eladó egy felújítandó/lebontandó, 708 nm-es telken épült 40 nm-es, 1 szoba, konyha, kamrás, f...
38 000 000 HUF
950 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (37579476)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 726 m2
Szobaszám: 3
Van egy hely, ahol reggel madárcsicsergésre ébredhet, a saját kertjében termeszthet zöldséget, és nem kell magas rezsitől tarta...
29 000 000 HUF
386 666 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (91278736)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecen egyik keresett városrészében, a Sinai Miklós utcában kínálunk megvételre egy 35 m²-es, 1, 5 szobás, nyugati tájolású, ...
47 900 000 HUF
1 368 571 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (35795972)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecenben a Dobozi lakótelep város felőli részén, 2 szobás, 56 nm-es lakás eladó! Jellemzői: * Belváros 10 perc sétára, * t...
44 900 000 HUF
801 785 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (53358447)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 2 szobás lakás Debrecen, Faraktár utcán! Debrecen egyik kedvelt részén, a Faraktár utcán eladó egy 56 nm-es, 4. emeleti...
42 900 000 HUF
766 071 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (23392357)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: 727 m2
Szobaszám: 2
Eladó egy kis zártkerti családi ház a Biczó István kert remek részén. Ha szereti a friss levegőt és a kertészkedést ez az ön i...
25 900 000 HUF
809 375 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (56992754)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 1256 m2
Szobaszám: 2
Debrecen Monostorpályi út végén a Biczó kertben teljesen felújított 60 nm-es családi ház eladó, 1256 nm-es telken! Zártkerti ...
39 900 000 HUF
665 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (32975747)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 463 m2
Szobaszám: 2
Debrecenben a Császár Péter utcán 463 nm - es telek eladó. A telek főbb jellemzői: - a telken található egy 55 nm-es családi ...
31 900 000 HUF
580 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (33364644)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: 854 m2
Szobaszám: 2
Eladó Debrecen Biczó István kertben található 37 nm-es ház, 854 nm zártkerti telekkel. a házban van víz, telken belül gáz. a há...
23 000 000 HUF
621 621 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (48573854)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: 4636 m2
Szobaszám: 1
Debrecenben Mezőgazdasági Kerteszónában egy gazdálkodásra alkalmas lakóház 4600nm földterülettel eladó. Kiváló lehetőség befek...
26 000 000 HUF
722 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (77777354)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: 727 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok Debrecen, Nagymacson található 61 nm-es családi házat ami, rendkívül családias környezetben helyezkedik el. a ...
45 000 000 HUF
737 704 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (32258379)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Debrecen belvárosában egy felújított, 35 m²-es, 1. emeleti, társasházi lakás. Kiváló elhelyezkedésének és alacsony fennt...
49 900 000 HUF
1 425 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni házrész hirdetés (34512955)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: 115 m2
Szobaszám: 1
Eladó Debrecen Óvárosában egy kiváló állapotú, felújított, kerítéssel elválasztott utcafronti házrész, amely ideális választás ...
42 900 000 HUF
1 225 714 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni házrész hirdetés (23243473)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: 1 m2
Szobaszám: 1
Debrecen Belvárosában házrész eladó! - a ház tégla építésű szigetelt, cserép tetős. - a házban a nappali, konyha egy légtérb...
47 000 000 HUF
979 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni hétvégi ház hirdetés (69228756)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecen- Biczó István kertben, 35 m2 es, 2 szoba, konyha, fürdőszoba elrendezésű zártkerti kis ház, 1046 m2 telken eladó! Ir...
12 500 000 HUF
357 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (43445449)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Aszfaltozott utcában található - Tégla alap, vegyes falazat - Fa nyílászárók - Fűtése: 2 db cserépkályha - Ingatlan helyiségei:...
45 990 000 HUF
753 934 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (63263345)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Debrecen közkedvelt, Tócóskert városrészén, a Derék utcán, 40 nm-es, 1, 5 szobás, erkélyes, korszerűsítésre váró kis lakás várj...
46 900 000 HUF
1 172 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (44994287)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecen - Belváros, 47m2-es, IV. emeleti közepes állapotú lakás. Debrecenben a Salétrom utcában, komfortos társasházi lakás e...
49 000 000 HUF
1 042 553 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (45363147)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecen belvárosában, korszerűsített fűtésrendszerrel eladó egy 49 m2-es, 2 szobás, világos, déli fekvésű, műanyag nyílászárós...
44 900 000 HUF
916 326 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni egyéb lakás hirdetés (37332239)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy 61 nm-es, belső udvarra néző, dél-nyugati tájolású szuterén lakás, amely csendes, meghitt atmoszférájával azonnal mag...
49 000 000 HUF
803 278 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való sürgősen eladó ingatlant Debrecenben?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal