Sürgősen eladó ingatlanok Miskolc (159 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 159 db
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (94558692)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Miskolcon az avas kedvelt részén, a Középszer utca elején eladó egy 35 nm-es, 1+félszobás, részben felújított lakás egy panelpr...
24 500 000 HUF
700 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (34323234)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Miskolc kedvelt részén a Szent István úton eladó tégla épületben egy normál állapotú garzon lakás. - Csendes, nyugodt környék z...
21 500 000 HUF
796 296 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (44457729)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Miskolcon a Hegyalja utcában, Diósgyőr városrészben, földszint+ 10 emeletes panelprogramos egyedi hőmennyiségmérős alacso...
19 450 000 HUF
694 642 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci sorház hirdetés (63237535)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: 110 m2
Szobaszám: 1
Eladásra kínálunk Diósgyőr kertes házas övezetében, csendes utcáben egy 41 nm-es, egyszobás, jó állapotú, gázkonvektor fűtésű n...
22 000 000 HUF
536 585 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (73335157)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladásra kínálok Miskolcon az Avasi városrészben a Középszer utca elején, egy 35 nm-es, részben felújított, 1 + félszobás lakás...
24 500 000 HUF
700 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (93315375)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Miskolc Bulgárföld kedvelt részén, egy 4 emeletes panelépítésű társasház 4. emeletén, egy 35 m2 alapterületű 1, 5 szobás teljes...
23 900 000 HUF
682 857 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci családi ház hirdetés (47724626)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 1426 m2
Szobaszám: n/a
Kivételes lehetőség Miskolc perecesen – lakóház + üzleti potenciál EGYBEN! Miskolc Pereces városrészén kínálunk megvételre eg...
19 900 000 HUF
99 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (23259338)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Az Openhouse Miskolc Szentpáli utcai Ingatlaniroda kínálatában eladó a #177261 hivatkozási számú miskolci társasházi lakás. A...
23 500 000 HUF
635 135 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci ikerház hirdetés (84731432)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 399 m2
Szobaszám: 4
Erdei idill – városi kényelemmel, Miskolc-Perecesen! Eladó egy hangulatos, kétszintes, 100 nm-es ikerház, ahol a természet bé...
19 800 000 HUF
198 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci csúsztatott zsalus lakás hirdetés (94744781)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Első emeleti, 52 m²-es lakás eladó Komlóstetőn – gondozott környezet, barátságos lakóközösség Komlóstetőn, csúszózsalus techno...
24 490 000 HUF
470 961 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (98588451)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó erkélyes, tégla lakás két saját pincével Eladásra kínálunk egy 41 m²-es, 1, 5 szobás, második emeleti tégla lakást rende...
24 200 000 HUF
590 243 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci egyéb ház hirdetés (46473757)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: 1800 m2
Szobaszám: 2
Eladó Miskolcon egy tégla építésű 2 szintes, 64 nm-es, 2 szobás jó állapotú családi ház a Szegfű Dűlő utcában. a tárgyi ingatla...
18 500 000 HUF
289 062 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (49943475)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Világos, felújított, erkélyes garzonlakás saját pincetárolóval - remek lehetőség otthonra vagy befektetésre Eladó egy 37 m2-es...
24 500 000 HUF
662 162 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (95744442)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nagyszerű árban eladó egy másfél szobás, 38 m2-es lakás a Torontáli utcában! Azon vevőknek ajánlom, akik nem kompromisszumot, h...
17 800 000 HUF
468 421 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (79196435)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Egy lakás, ami nem felújított hanem újragondolt és most pont úgy fejezheti be, ahogy mindig is szerette volna! Eladó Újdiósgyő...
17 800 000 HUF
468 421 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (77365559)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Az ingatlan jellemzői: - Tégla építésű társasház - 61 m2 - 2+1 félszoba - Tágas nappali - a félszoba a konyhával és a kisebbik...
18 900 000 HUF
309 836 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (73793589)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
17 800 000 HUF
468 421 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (68942836)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
24 500 000 HUF
700 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (58469817)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
17 800 000 HUF
468 421 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (33363847)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Az Openhouse Miskolc Soltész Nagy Kálmán utcai Ingatlaniroda kínálatában eladó a #179908 hivatkozási számú miskolci társasházi ...
20 700 000 HUF
591 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való sürgősen eladó ingatlant Miskolcon?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal