Rendezés:

Összes találat: 3 db
Szuhakállón további eladó ingatlanok közül is válogathatsz.
Összes eladó ingatlan Szuhakállón
Eladó Szuhakállói családi ház hirdetés (43345944)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: 1022 m2
Szobaszám: 4
Szuhakállón eladó egy 4 szobás családi ház, az 1022 nm-es telken lévő vállalkozási épülettel együtt. a lakóház házközponti fűté...
37 500 000 HUF
421 348 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szuhakállói családi ház hirdetés (89343216)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: 1022 m2
Szobaszám: 4
37 500 000 HUF
421 348 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Szuhakállói családi ház hirdetés (72768495)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: 1022 m2
Szobaszám: 4
37 500 000 HUF
421 348 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
A megadott feltételekkel 3 hirdetést találtunk, ezért a kereséshez kapcsolódó további ingatlanokból kerestünk Neked olyanokat, amik érdekelhetnek.
Eladó Kazincbarcikai családi ház hirdetés (35764545)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 12 m2
Szobaszám: 3
Eladò nyaralò kazinczbarcikàn 3 ès fèl millio. Telek nem nagy egy keskeny rèsz van a hàz előtt lekeritve. Belterületi nyaralò k...
3 500 000 HUF
70 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Múcsonyi családi ház hirdetés (94943765)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: 1129 m2
Szobaszám: 1
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye, Múcsony csendes részén, a Petőfi Sándor úton egy 1129 m? -Es telken álló, régi építésű családi h...
5 399 000 HUF
114 872 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sajókazai családi ház hirdetés (25628347)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 190 m2
Telekterület: 2868 m2
Szobaszám: 3
Fedezze fel ezt a különleges lehetőséget, amely fiatal felnőttek számára ideális választás lehet, legyen szó akár első otthonró...
11 000 000 HUF
57 894 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kazincbarcikai egyéb lakás hirdetés (89519639)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kazincbarcika jól megközelíthető részén kínálok megvételre egy barátságos hangulatú lakást, ahol a mindennapok kényelme és a ny...
14 500 000 HUF
308 510 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Izsófalvai családi ház hirdetés (64823342)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: 1052 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Felújítandó családi ház eladó Izsófalván, nyugodt környezetbenIzsófalván, az Építők útján, Kazincbarcikától mindössze 10 km-re ...
15 000 000 HUF
241 935 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kazincbarcikai tégla lakás hirdetés (86764732)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kazincbarcika, Kiserőmű lakótelepen hőszigetelt, korszerűsített, 2 szintes épületben, magasföldszinti, 44 m2-es, 1 szobás, nagy...
15 900 000 HUF
361 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kazincbarcikai tégla lakás hirdetés (74234448)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Felújított lakás - Fantasztikus ár - Azonnal költözhető - Kazincbarcika Ez a szépen megújult lakás Kazincbarcika szívében várj...
16 900 000 HUF
402 380 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kazincbarcikai egyéb lakás hirdetés (59843513)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
✨ Teljesen átalakított, azonnal költözhető lakás eladó kazincbarcikán – béke tér ✨ Kazincbarcika kedvelt részén, a Béke téren ...
17 000 000 HUF
298 245 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kazincbarcikai tégla lakás hirdetés (79415352)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kazincbarcika, Építők útján eladó egy 2 szobás, 47 nm-es, 3. emeleti, tehermentes, felújítandó lakás tégla épületben. Vételár k...
17 000 000 HUF
361 702 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kurityáni családi ház hirdetés (25933674)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: 1728 m2
Szobaszám: 2
Eladó hangulatos parasztház Kurityán szívében! Kurityán fő utcáján, a központhoz közel eladásra kínálok egy 60 m²-es, bájos, pa...
17 500 000 HUF
286 885 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kazincbarcikai csúsztatott zsalus lakás hirdetés (29593349)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó Kazincbarcika frekventált és közkedvelt részén, a Pollack Mihály úton egy kiváló adottságokkal rendelkező, 42 négyzetméte...
17 700 000 HUF
421 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kazincbarcikai tégla lakás hirdetés (43447745)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Kazincbarcikán, a kórház mellett eladó egy 55 nm-es, 1, 5 szobás, 2. emeleti lakás csendes, barátságos környéken. Az ingatlan n...
17 900 000 HUF
325 454 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kazincbarcikai tégla lakás hirdetés (14649477)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kazincbarcikán a Kórház mellett Szabó Ervin utcában csendes tiszta lépcsőházban eladó egy saját tulajdonú, tehermentes 3.Emelet...
18 000 000 HUF
321 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Múcsonyi családi ház hirdetés (33331589)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 965 m2
Szobaszám: 2
Az eladásra meghirdetett ház Múcsony Kazincbarcika felőli oldalán, a Kossuth úton helyezkedik el. Közművesített (gáz, víz, vi...
18 000 000 HUF
225 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kazincbarcikai családi ház hirdetés (43741735)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 144 m2
Telekterület: 1490 m2
Szobaszám: 3
Eladó autentikus tornácos családi ház Kazincbarcikán, Felsőbarcika városrészben csendes, nyugodt környezetben! Egyedülálló le...
18 000 000 HUF
125 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kazincbarcikai tégla lakás hirdetés (89547876)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Kazincbarcikán 51 m²-es, tégla lakás eladó – saját pincével Kazincbarcikán eladásra kínálunk egy 51 m²-es, 3. emeleti lakást t...
19 800 000 HUF
388 235 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kazincbarcikai tégla lakás hirdetés (77559334)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kényelmes otthon, vagy egy kiváló befektetési lehetőség? Eladóvá vált egy központi elhelyezkedésű, 3. emeleti, 2 szobás lakás K...
20 000 000 HUF
357 142 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való sürgősen eladó ingatlant Szuhakállón?