Sürgősen eladó ingatlanok Miskolc (159 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 159 db
Eladó Miskolci családi ház hirdetés (75727136)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 605 m2
Szobaszám: 2
Felújítandó családi ház eladó Miskolcon – nagy lehetőség kis áron! Cím: Miskolc, Gyár utca Telek méret: 605 m² Ház méret: kb....
19 900 000 HUF
265 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci hétvégi ház hirdetés (68434475)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: 900 m2
Szobaszám: 1
Eladó ház Miskolc-Pereces csendes részén? Beépíthető tető, páratlan panoráma Eladásra kínálok egy 2010-ben épült, 30 m? -Es, té...
9 900 000 HUF
330 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Miskolci családi ház hirdetés (49333349)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: 103 m2
Szobaszám: 1
Eladó Miskolc Bodó tető felé vezető úton lévő kis lakóház. a 28 nm alapterületű épülethez tartozik egy kis udvar és pince. a sz...
8 900 000 HUF
356 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (64236935)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Otthon start HITELPROGRAM Eladó 1. emeleti, 54 nm-es, 2 szobás lakás Miskolc-Perecesen a Debreczeni Márton téren 2 szintes épü...
10 500 000 HUF
194 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (64745435)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
10 500 000 HUF
194 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci egyéb lakás hirdetés (37897342)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Miskolc egyik kedvelt, jól megközelíthető városrészében eladó egy 53 m²-es, tégla építésű lakás, amely a 4 emeletes lépcsőház e...
22 900 000 HUF
432 075 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (45523253)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
10 500 000 HUF
194 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci hétvégi ház hirdetés (48217776)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: 9800 m2
Szobaszám: 2
Miskolc, Lyukóvölgy elején eladóvá vált egy 1980-as évek végén épűlt, 2 szobás, 2 szintes, 128 m2-es (64+64), 9800 m2-es nagy t...
8 500 000 HUF
132 812 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci családi ház hirdetés (44579386)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 477 m2
Szobaszám: 3
Ha egy olyan otthont keresel, amely már most is lakható és otthonos, ugyanakkor lehetőséget ad arra, hogy saját ízlésedre alakí...
17 000 000 HUF
170 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci családi ház hirdetés (33645251)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: 605 m2
Szobaszám: 3
Megvásárlásra kínálok Miskolcon a Gyár utcában egy teljesen felújítandó 77 nm-es családiházat. ELHELYEZKEDÉS - Belváros közel...
18 000 000 HUF
233 766 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (33985279)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 1. emeleti, 54 nm-es, 2 szobás lakás Miskolc-Perecesen a Debreczeni Márton téren 2 szintes épületben közvetlenül az erdő ...
10 500 000 HUF
194 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (76853456)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
10 500 000 HUF
194 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci hétvégi ház hirdetés (73167724)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: 900 m2
Szobaszám: 1
9 900 000 HUF
330 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci hétvégi ház hirdetés (83997923)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: 900 m2
Szobaszám: 1
9 900 000 HUF
330 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci családi ház hirdetés (38448294)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: 1015 m2
Szobaszám: 2
Megvásárlásra kínálok áron alul, hőszivattyúval, riasztóval ellátott Miskolc csendes utcájában, 1980-ban épült 64 nm-es, két sz...
21 000 000 HUF
328 125 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci hétvégi ház hirdetés (85342844)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: 2210 m2
Szobaszám: 1
Miskolc Görömböly városrészen eladásra kínálunk, egy lakókörnyezetben elhelyezkedő, frekventált nagy méretű telket, pici tégla építésű nyaralóval. 12990000 Ft Referencia szám: hz041017
12 990 000 HUF
463 928 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci családi ház hirdetés (56654315)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 780 m2
Szobaszám: 2
Megvásárlásra kínálok Miskolcon a Mester utcában, egy 68 nm-es, két szobás, 780 nm-es telken elhelyezkedő családi házat. Az ing...
20 900 000 HUF
307 352 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci üdülő hirdetés (17859829)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: 1052 m2
Szobaszám: 3
Eladó nyaraló Miskolctapolca közelében – Csendre és nyugalomra vágyóknak! Szeretne egy helyet, ahol távol a város zajától pih...
24 000 000 HUF
289 156 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci hétvégi ház hirdetés (32772957)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: 680 m2
Szobaszám: 1
Miskolctapolcán, Barlang fürdőhöz közel, bekerített, panorámás, gondozott zartkerti telek, gazdasági épülettel eladó. Barlangfü...
4 000 000 HUF
133 333 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való sürgősen eladó ingatlant Miskolcon?
← Előző oldal8 / 8 Következő oldal →
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal