Rendezés:

Összes találat: 1 db
Nagyhajmáson további eladó ingatlanok közül is válogathatsz.
Összes eladó ingatlan Nagyhajmáson
Eladó Nagyhajmási családi ház hirdetés (69485238)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 4577 m2
Szobaszám: 3
A lido home Dombóvár eladásra kínálja ezt kitűnő adottságokkal rendelkező nagyhajmási családi HÁZAT! Eladásra kínálunk egy jó...
25 000 000 HUF
347 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
A megadott feltételekkel 1 hirdetést találtunk, ezért a kereséshez kapcsolódó további ingatlanokból kerestünk Neked olyanokat, amik érdekelhetnek.
Eladó Mekényesi családi ház hirdetés (43728427)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 2225 m2
Szobaszám: 5
Mekényes csöndes falujában eladó ez a klasszikus, 110 nm-es sváb parasztház. A ház felújítandó, de minden részletében eredeti,...
9 900 000 HUF
90 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mágocsi családi ház hirdetés (14998244)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 585 m2
Szobaszám: 1
A lido home Dombóvár eladásra kínálja ezt kitűnő adottságokkal rendelkező mágocsi családi HÁZAT! Mágocs csendes részén kínálun...
4 500 000 HUF
112 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Döbröközi családi ház hirdetés (43839333)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 123 m2
Telekterület: 1200 m2
Szobaszám: 4
Az Openhouse Kaposvár Ingatlaniroda kínálatában eladó a #168412 hivatkozási számú döbröközi családi ház. Döbrököz csendes utc...
12 900 000 HUF
104 878 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mázai családi ház hirdetés (13939192)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 1100 m2
Szobaszám: 3
Mázán eladó egy 1100 nm-es belterületi telken fekvő vályogház. Az ingatlan víz és villany közművekkel rendelkezik. Felújítan...
3 490 000 HUF
58 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csibráki családi ház hirdetés (44354943)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 2877 m2
Szobaszám: 2
A ház hasznos alapterülete kb. 80 Nm, telek terület 2877 nm. Felujjitásra szorul, két szoba, nappali konyha, fürdőszoba, külön ...
7 000 000 HUF
87 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dombóvári családi ház hirdetés (24288392)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 122 m2
Telekterület: 621 m2
Szobaszám: 3
Tolna vármegye Dombóvár dél-nyugati városrészen 122 nm komfort nélküli, vegyes falazatú (az alja tégla, felette vályog), bontan...
7 900 000 HUF
64 754 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vékényi családi ház hirdetés (73547947)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: 1264 m2
Szobaszám: 2
Baranya vármegyében, csendes, biztonságos környezetben kínálunk megvételre egy 60 m²-es családi házat, amely egy 1264 m²-es tág...
8 000 000 HUF
131 147 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csikóstőttősi családi ház hirdetés (48646657)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 182 m2
Telekterület: 1418 m2
Szobaszám: 4
Eladásra kínálunk Csikóstőttősön, egy nettó 131 m2-es, a tulajdoni lapon „kivett lakóház, udvar” megnevezésű ingatlant. A tele...
8 900 000 HUF
48 901 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dúzsi családi ház hirdetés (57218495)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 2765 m2
Szobaszám: 3
Tolna vármegye, Dúzs központjában eladó 2765 nm területen lévő 95 nm-es, vegyes falazatú, felújítandó családi ház. a ház közeli...
10 000 000 HUF
105 263 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Magyaregregyi családi ház hirdetés (33627773)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 693 m2
Szobaszám: 2
(Kizárólag nálunk! Köszönjük! ) Magyeregregyen eladó felújítandó családi ház. Pécstől 29 km-re. Az ingatlan Komlóhoz tartozik m...
10 500 000 HUF
175 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dombóvári tégla lakás hirdetés (94536253)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó 35m2 1, 5 szobás lakás! a társasháznak nagy és csendes kertje van, itt le lehet menni gyönyörű biztonságos, van a lakáshoz egy 30 m2 garázs nem veri meg a jég az autót. Hívjon és kérdezzen!
11 500 000 HUF
328 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Döbröközi családi ház hirdetés (13359393)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 123 m2
Telekterület: 1200 m2
Szobaszám: 4
12 900 000 HUF
104 878 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dúzsi családi ház hirdetés (33355737)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 532 m2
Szobaszám: 3
Eladó Dúzs nyugodt utcájában egy takarosan felújított, 85 négyzetméteres családiház. Az ingatlanon látszik a gondos és hozzáért...
14 500 000 HUF
170 588 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csikóstőttősi családi ház hirdetés (77343333)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 102 m2
Telekterület: 1838 m2
Szobaszám: 3
Az Openhouse Kaposvár Ingatlaniroda kínálatában eladó a #171642 hivatkozási számú csikóstőttősi családi ház. Eladásra kínálok...
14 900 000 HUF
146 078 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csikóstőttősi családi ház hirdetés (73396627)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 125 m2
Telekterület: 1838 m2
Szobaszám: 3
Eladó Tolna megyében, Dombóvár mellett, Csikóstőttősön egy 3 szobás családi ház nagy telekkel. Nyugodt település, erdős vidék -...
14 900 000 HUF
119 200 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vásárosdombói családi ház hirdetés (79361446)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: 2681 m2
Szobaszám: 2
Vásárosdombón eladó ez a 69 négyzetméteres családi ház, 4000 négyzetméteres telekkel. A házban egy nagy előszoba, két szoba, f...
14 990 000 HUF
217 246 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Magyaregregyi családi ház hirdetés (35532735)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 503 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Magyaregregyen, Kossuth utcában eladó egy 65 nm-es, 1 háló + konyha-étkezős, részben felújított, csatornával, vízzel, villannya...
16 000 000 HUF
246 153 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dombóvári családi ház hirdetés (34233763)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: 435 m2
Szobaszám: 2
ÁRCSÖKKENÈS! A lido home ingatlan Dombóvár irodája kínálja eladásra ezt a dombóvári családi HÁZAT! 63 m2-es tégla építésű csa...
17 900 000 HUF
284 126 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dombóvári hétvégi ház hirdetés (42423443)
79 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: 32 m2
Szobaszám: 1
A lido home Dombóvár eladásra kínálja ezt kitűnő adottságokkal rendelkező Dombóvár gunarasfürdői TÉGLALAKÁST! Dombóvár közkedv...
18 900 000 HUF
590 625 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való sürgősen eladó ingatlant Nagyhajmáson?

Hasznos tudnivalók

Sűrgősen eladó ingatlant keresel Nagyhajmáson? Akkor ezen az oldalon tuti jó helyen jársz, mert itt listázódnak a sűrgősen új tulajdonosra váró ingatlanok (házak, lakások, nyaralók, telkek stb.) Ha már tudod, hogy milyen típusú sürgősen eladó ingatlant keresel Nagyhajmáson, akkor válassz kategóriát a keresőben. Ha úgy gondolod, hogy nem jó oldalon jársz, akkor visszamehetsz a megveszLAK főoldalára, ahonnan kiindulva tudsz választani a menüből. Esetleg egyből megnézheted az eladó ingatlanok aloldalt, ahol az összes eladó ingatlant megtalálod, vagy az eladó Nagyhajmási ingatlanokat listázó oldalt. Ha tudod, hogy milyen ársávban keresel ingatlant, akkor állítsd be a keresőben a minimum és a maximum árat. A legtöbb első otthon keresőnél fontos szempont, hogy hány szobás az ingatlan, ezért javasoljuk, hogy ezt a feltételt is állítsd be a keresőben.