Rendezés:

Összes találat: 17 db
Nagykátán további eladó ingatlanok közül is válogathatsz.
Összes eladó ingatlan Nagykátán
Eladó Nagykátai családi ház hirdetés (33864344)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 3100 m2
Szobaszám: 3
Nagykáta külterületen eladó egy 73 nm-es, téglaépítésű ház 3100 nm-es telken a természet kellős közepén! A ház 2 szobával, fü...
14 900 000 HUF
206 944 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykátai családi ház hirdetés (49737339)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: 1351 m2
Szobaszám: 2
Eladó zártkerti ingatlan Nagykátán két épülettel, nagy telekkel! Nagykáta csendes, természetközeli részén, 1351 m²-es, telken...
5 900 000 HUF
196 666 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Nagykátai ikerház hirdetés (52452428)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: 528 m2
Szobaszám: 2
Nagykátán Eladó Ikerházfél! A központtól egy erősebb sétatávolságra eladó egy vályogszerkezetű ingatlan. A tetőtér szét van ...
11 990 000 HUF
307 435 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykátai családi ház hirdetés (31231565)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 1329 m2
Szobaszám: 2
Nagykátán vasútállomás közelében másfél szobás 40nm-es ház eladó! Az épület beton alapra épült vegyes falazattal, fa tetőszerk...
15 900 000 HUF
397 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykátai hétvégi ház hirdetés (63524825)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: 4602 m2
Szobaszám: 2
Ha elvonulna a város zajától, és egy csendes nyugodt környéket keres? Itt a lehetőség! Ha gazdálkodásra, nyaralóra, állandó l...
12 000 000 HUF
214 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykátai családi ház hirdetés (19244336)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: 806 m2
Szobaszám: 3
Nagykáta belterületén eladó 1996-ban téglából épült - tetőtér beépítési lehetőséggel külső feljáróval, melynél 1 szoba, nappali...
10 000 000 HUF
126 582 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykátai családi ház hirdetés (74998748)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 3100 m2
Szobaszám: 3
Eleged van a zajból, a rohanásból és a betonból? Nagykáta külterületen eladó egy 73 nm-es, téglaépítésű ház 3100 nm-es telken...
14 900 000 HUF
206 944 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykátai családi ház hirdetés (35937935)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 3100 m2
Szobaszám: 3
Eleged van a zajból, a rohanásból és a betonból? Nagykáta külterületen eladó egy 73 nm-es, téglaépítésű ház 3100 nm-es telken a...
14 900 000 HUF
206 944 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykátai ikerház hirdetés (37182485)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: 528 m2
Szobaszám: 2
Nagykátán Eladó Ikerházfél! a központtól egy erősebb sétatávolságra eladó egy vályogszerkezetű ingatlan. a tetőtér szét van vál...
11 990 000 HUF
307 435 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykátai családi ház hirdetés (87443745)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 1329 m2
Szobaszám: 2
Nagykátán vasútállomás közelében másfél szobás 40nm-es ház eladó! Az épület beton alapra épült vegyes falazattal, fa tetőszerke...
15 900 000 HUF
397 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykátai családi ház hirdetés (42725939)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 3100 m2
Szobaszám: 3
14 900 000 HUF
206 944 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykátai családi ház hirdetés (78866349)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 3100 m2
Szobaszám: 3
14 900 000 HUF
206 944 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykátai családi ház hirdetés (39739627)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 3100 m2
Szobaszám: 3
14 900 000 HUF
206 944 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykátai családi ház hirdetés (75634339)
79 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 1329 m2
Szobaszám: 2
15 900 000 HUF
397 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykátai ikerház hirdetés (99547423)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: 528 m2
Szobaszám: 2
11 990 000 HUF
307 435 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykátai családi ház hirdetés (53396795)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: 806 m2
Szobaszám: 3
10 000 000 HUF
126 582 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykátai hétvégi ház hirdetés (64525838)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: 4602 m2
Szobaszám: 2
Eladó alpesi stílusú faház erdős környezetben Tápiószentmárton és Nagykáta között. Különleges lehetőség a természet lágyán! Ha ...
12 000 000 HUF
214 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
A megadott feltételekkel 17 hirdetést találtunk, ezért a kereséshez kapcsolódó további ingatlanokból kerestünk Neked olyanokat, amik érdekelhetnek.
Eladó Tápióbicskei családi ház hirdetés (64233342)
79 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: 2158 m2
Szobaszám: 2
Tápióbicske Sági úton 2 szobás 54nm-es felújítandó ház eladó! Az épület vegyes falazatú fa tetőszerkezettel és cserép fedéssel....
5 900 000 HUF
109 259 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiószentmártoni hétvégi ház hirdetés (76416315)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 23 m2
Telekterület: 2198 m2
Szobaszám: 2
Tápiószentmárton zártkerti részén eladó egy 22 nm hasznos lakóterű hétvégi ház. 2198 Nm-es telek által ideális kertészkedésben...
6 000 000 HUF
260 869 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiószentmártoni hétvégi ház hirdetés (91342652)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: 817 m2
Szobaszám: 1
Tápiószentmárton Sashegyben, zártkerti részen eladó egy könnyűszerkezetes 23 nm-es kis faházas ingatlan, mely nyaralóként funkc...
7 500 000 HUF
300 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való sürgősen eladó ingatlant Nagykátán?

Hasznos tudnivalók

Sűrgősen eladó ingatlant keresel Nagykátán? Akkor ezen az oldalon tuti jó helyen jársz, mert itt listázódnak a sűrgősen új tulajdonosra váró ingatlanok (házak, lakások, nyaralók, telkek stb.) Ha már tudod, hogy milyen típusú sürgősen eladó ingatlant keresel Nagykátán, akkor válassz kategóriát a keresőben. Ha úgy gondolod, hogy nem jó oldalon jársz, akkor visszamehetsz a megveszLAK főoldalára, ahonnan kiindulva tudsz választani a menüből. Esetleg egyből megnézheted az eladó ingatlanok aloldalt, ahol az összes eladó ingatlant megtalálod, vagy az eladó Nagykátai ingatlanokat listázó oldalt. Ha tudod, hogy milyen ársávban keresel ingatlant, akkor állítsd be a keresőben a minimum és a maximum árat. A legtöbb első otthon keresőnél fontos szempont, hogy hány szobás az ingatlan, ezért javasoljuk, hogy ezt a feltételt is állítsd be a keresőben.
Neked ajánlott keresések: sürgősen eladó házak,   sürgősen eladó lakások,   sürgősen eladó nyaralók,   sürgősen eladó olcsó lakások Budapesten

Mire figyelj sürgősen eladó ingatlan vásárlásakor?

Sok családi okok miatt sürgősen eladó ház, lakás vagy nyaraló esetében az eladás hátterében élethelyzet-változás áll: válás, öröklés, költözés, munkahelyváltás vagy több generáció szétköltözése. Ezekben az esetekben az eladó számára gyakran fontosabb a gyors megállapodás, mint a hosszadalmas értékesítési folyamat, ami a vevőnek kedvezőbb tárgyalási lehetőséget jelenthet.