Rendezés:

Összes találat: 2 db
Nemesnádudvaron további eladó ingatlanok közül is válogathatsz.
Összes eladó ingatlan Nemesnádudvaron
Eladó Nemesnádudvari családi ház hirdetés (73624442)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: 270 m2
Szobaszám: 1
Könnyen megközelíthető, hangulatos, karakteres ingatlan igazi ritkaság a környéken: múltidéző építészeti érték, jól átgondolt k...
13 900 000 HUF
144 791 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nemesnádudvari hétvégi ház hirdetés (93849375)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 10 m2
Szobaszám: 2
Eladó Nemesnádudvar egyik legszebb részén, a domboldalon, a híres hajósi borvidékhez tartozó területen egy kivételes adottságú ...
12 000 000 HUF
141 176 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
A megadott feltételekkel 2 hirdetést találtunk, ezért a kereséshez kapcsolódó további ingatlanokból kerestünk Neked olyanokat, amik érdekelhetnek.
Eladó Hajósi hétvégi ház hirdetés (44547233)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: 20 m2
Szobaszám: 2
Legolcsóbb befektetés. Bács-Kiskun megye, Hajóson kedvelt, nyugodt pincesorán eladó egy felújítandó, borospince. Fűtése kályháv...
3 200 000 HUF
71 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajósi családi ház hirdetés (33833543)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: 524 m2
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun megye Hajós, azonnal birtokba vehető, 97 nm-es, felújítandó családi ház eladó. a vegyes falazatú ingatlanban találh...
3 490 000 HUF
35 979 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sükösdi családi ház hirdetés (44429945)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1415 m2
Szobaszám: 4
Sükösdön központi helyen 100 m2-es felújítandó családi ház 1415 m2 telekkel eladó. a ház vegyes falazatú, száraz, a falak jó ál...
7 500 000 HUF
75 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajósi családi ház hirdetés (78657725)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 662 m2
Szobaszám: 4
Felújítandó családi ház eladó Hajóson, csendes utcában! Hajós egyik nyugodt, barátságos utcájában kínálunk eladásra egy 130 m...
11 900 000 HUF
91 538 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sükösdi családi ház hirdetés (99275443)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 122 m2
Telekterület: 1024 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Bács-Kiskun megye Sükösd, felújítandó, 122 nm-es családi ház eladó. Az ingatlan vegyes falazatú. Kettő szoba, félszoba, konyha,...
12 500 000 HUF
102 459 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dusnoki családi ház hirdetés (75476313)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 125 m2
Telekterület: 1072 m2
Szobaszám: 4
Dusnokon 2 lakásos családi ház eladó. Az ingatlan a település központjában található, üzletek, posta, orvosi rendelő a közelbe...
12 900 000 HUF
103 200 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sükösdi családi ház hirdetés (58744923)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 111 m2
Telekterület: 1380 m2
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun megye Sükösd, azonnal birtokba vehető, 111 nm-es családi ház eladó. a vegyes falazatú ingatlanban található kettő s...
12 990 000 HUF
117 027 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Sükösdi családi ház hirdetés (96974789)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: 1380 m2
Szobaszám: 2
Felújítandó családi ház 1384 négyzetméteres telken Sükösdön! Sükösd nyugodt, csendes részén eladó egy 1384 négyzetméteres telke...
13 000 000 HUF
113 043 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dusnoki családi ház hirdetés (63244265)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1072 m2
Szobaszám: 4
ÁRCSÖKKENÉS! 14. 900. 000. -Ft helyett 13. 900. 000. -Ft! Dusnok központjában családi ház eladó. 4 Szoba, 2 fürdőszoba, melléképület. Azonnal birtokba vehető.
13 900 000 HUF
139 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Rémi családi ház hirdetés (53784474)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: 2798 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Bács-Kiskun megye Rém, azonnal birtokba vehető, 81 nm-es családi ház eladó. a vegyes falazatú ingatlanban található kettő szoba...
3 500 000 HUF
43 209 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érsekcsanádi családi ház hirdetés (23193844)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 579 m2
Szobaszám: 2
Bajától 10km-re Érsekcsanádon a Hunyadi János utcában eladó egy 579nm-es telek rajta egy bontandó ingatlannal. Telken belül ví...
6 500 000 HUF
108 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fajszi családi ház hirdetés (73579837)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 114 m2
Telekterület: 770 m2
Szobaszám: 4
Bács-Kiskun vármegyében, Fajsz településén eladásra kínálok egy 114 m2 alapterületű családi házat. Az ingatlan beton alapra, té...
11 500 000 HUF
100 877 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Fajszi családi ház hirdetés (95138281)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 129 m2
Telekterület: 1125 m2
Szobaszám: 4
C I T Y C a R T E L INTERNATIONAL real estate AGENCY bemutatja: Kiváló állapotú, részben felújított családi házat kínálunk e...
12 000 000 HUF
93 023 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fajszi családi ház hirdetés (43737755)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: 984 m2
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun megye Fajsz csendes utcájában 74 m2-es családi ház eladó. Az ingatlan beton alapra, kisméretű tégla falazattal kész...
12 500 000 HUF
168 918 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Császártöltési családi ház hirdetés (85625858)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 203 m2
Telekterület: 3809 m2
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun megye Császártöltés, azonnal birtokba vehető, 203 nm-es családi ház eladó. a beton alapra épült ház tégla falazatú,...
12 990 000 HUF
63 990 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sükösdi családi ház hirdetés (53365334)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: 1380 m2
Szobaszám: 2
13 000 000 HUF
113 043 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskei családi ház hirdetés (93857464)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 1851 m2
Szobaszám: 3
Miske Dózsa György utcában, 1851 m2 telekterületen 3 szobás, felújítandó családi ház eladó! Tégla alapon vályogtégla falazat;...
13 500 000 HUF
142 105 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Borotai családi ház hirdetés (46781595)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: 1017 m2
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun megye Borota, felújítandó, 58 nm-es lakóház eladó. a vegyes falazatú ingatlanban található kettő szoba, előszoba, k...
3 499 000 HUF
60 327 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való sürgősen eladó ingatlant Nemesnádudvaron?

Hasznos tudnivalók

Sűrgősen eladó ingatlant keresel Nemesnádudvaron? Akkor ezen az oldalon tuti jó helyen jársz, mert itt listázódnak a sűrgősen új tulajdonosra váró ingatlanok (házak, lakások, nyaralók, telkek stb.) Ha már tudod, hogy milyen típusú sürgősen eladó ingatlant keresel Nemesnádudvaron, akkor válassz kategóriát a keresőben. Ha úgy gondolod, hogy nem jó oldalon jársz, akkor visszamehetsz a megveszLAK főoldalára, ahonnan kiindulva tudsz választani a menüből. Esetleg egyből megnézheted az eladó ingatlanok aloldalt, ahol az összes eladó ingatlant megtalálod, vagy az eladó Nemesnádudvari ingatlanokat listázó oldalt. Ha tudod, hogy milyen ársávban keresel ingatlant, akkor állítsd be a keresőben a minimum és a maximum árat. A legtöbb első otthon keresőnél fontos szempont, hogy hány szobás az ingatlan, ezért javasoljuk, hogy ezt a feltételt is állítsd be a keresőben.
Neked ajánlott keresések: sürgősen eladó házak,   sürgősen eladó lakások,   sürgősen eladó nyaralók,   sürgősen eladó olcsó lakások Budapesten

Mire figyelj sürgősen eladó ingatlan vásárlásakor?

Sok családi okok miatt sürgősen eladó ház, lakás vagy nyaraló esetében az eladás hátterében élethelyzet-változás áll: válás, öröklés, költözés, munkahelyváltás vagy több generáció szétköltözése. Ezekben az esetekben az eladó számára gyakran fontosabb a gyors megállapodás, mint a hosszadalmas értékesítési folyamat, ami a vevőnek kedvezőbb tárgyalási lehetőséget jelenthet.