Sürgősen eladó ingatlanok Pécs (189 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 189 db
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (84472754)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó felújított, panorámás lakás Kertvárosban a Tildy Zoltán utcában! Eladásra kínálunk Pécs Kertvárosának kedvelt részén, a T...
40 900 000 HUF
1 048 717 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (47973432)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pécsett Kertvárosban, a Nagy Imre úton eladó egy:- 54m2-es- 3. emeleti- napfényes- távfűtéses- 2 szobás- tehermentes lakás. Az ...
39 900 000 HUF
738 888 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (45723333)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Pécsen, a város keleti részén (Pécsbányán) egy jó állapotú, praktikus elosztású, 33 nm-es cseréptetős tégla lakás, amely ...
11 200 000 HUF
339 393 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (53449273)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
39 900 000 HUF
738 888 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (88337343)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
39 900 000 HUF
738 888 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (33967953)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó lakás Pécs Kertváros szívében! Pécsett, a csendes és jól megközelíthető Nagy Imre úton, eladó egy napfényes, 54 m²-es, ...
39 900 000 HUF
738 888 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (84841494)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kiváló befektetés! ! ! Egyetemváros-Belváros határán eladó egy 2026-ban kiváló mibőségben-teljeskörűen felújított, 32 nm-es, té...
39 900 000 HUF
1 246 875 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (77564438)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pécs-kertvárosban eladó 4/3. emeleti, déli tájolású, napfényes, másfél szobás, felújítandó állapotú panel lakás szigetelt épüle...
31 900 000 HUF
911 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (33573394)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kiváló befektetés! ! ! Pécs kertvárosi részén, a Németh László utcában eladó egy iv/3. Em-i, 39 nm-es, másfél szobás, felújítot...
38 900 000 HUF
997 435 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (13773931)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
38 900 000 HUF
997 435 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (84339172)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó felújított panel lakás Pécs kertvárosában – kiváló befektetés! Pécs kedvelt kertvárosi részén, a Németh László utcában ...
38 900 000 HUF
997 435 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (99274635)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Felújított tégla lakás eladó Pécsen – Pákolitz István utcában! Pécs kedvelt részén kínálunk megvételre egy 35 m²-es, 1 szobás...
24 900 000 HUF
711 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi családi ház hirdetés (39113958)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1150 m2
Szobaszám: 2
Alacsony rezsi, amerikai konyhás nappali, hangulatos kilátás. Pécsett, Basamalom városrészen, családi ház eladó. 2 Szoba, fü...
39 900 000 HUF
498 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (78392523)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
A kínált ingatlan egy 36 négyzetméteres, használt lakás, amely tökéletes választás lehet egyedülállóknak, fiatal pároknak, vagy...
27 300 000 HUF
758 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (54848299)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
A Pécs keleti lakóövezetében kínálok megvételre: keleti tájolású, 36 m² alapterületű 1 szobás tégla-lakást, csendes környéken, ...
27 300 000 HUF
682 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (52969175)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó 1. emeleti egyszobás lakás tégla falazatú lakóépületben. A Pécs keleti lakóövezetében kínálok eladásra: keleti tájolású...
27 300 000 HUF
758 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (93359543)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó pécsi 1. emeleti lakás! Eladó Pécsen a Pákolitz István utcában egy 1. emeleti, 36 nm-es 1 szobás téglalakás. Ez az ing...
28 500 000 HUF
791 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (94784242)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
31 900 000 HUF
911 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (68167351)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
40 900 000 HUF
1 048 717 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (47379674)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Pécs Belváros-Egyetemváros között, 2026-ban teljeskörűen és frissen felújított, 5 lakásos társasházban, 4 db, földszinti, klímá...
37 900 000 HUF
1 403 703 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való sürgősen eladó ingatlant Pécsen?

Nem találtad meg a listában a keresett ingatlant? Nézz körül a környéken is!

© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal