Rendezés:

Összes találat: 1 db
Keszün további eladó ingatlanok közül is válogathatsz.
Összes eladó ingatlan Keszün
Eladó Keszüi családi ház hirdetés (32444758)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 220 m2
Telekterület: 2200 m2
Szobaszám: 5
Exkluzív Elegancia és Modern Kényelem Keszü Szívében! Eladásra kínálunk egy minden igényt kielégítő, prémium kategóriás, kétszi...
319 000 000 HUF
1 450 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
A megadott feltételekkel 1 hirdetést találtunk, ezért a kereséshez kapcsolódó további ingatlanokból kerestünk Neked olyanokat, amik érdekelhetnek.
Eladó Pellérdi családi ház hirdetés (27755777)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: 863 m2
Szobaszám: 1
Pellérd-Szőlőhegyen, Ördögvölgyben 863 nm-s telek, 30 nm-s házzal és pincével eladó. A ház betonfödémes, jó állapotú, a telek...
7 900 000 HUF
263 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pellérdi családi ház hirdetés (38998993)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: 971 m2
Szobaszám: 2
Eladó telek felújítandó házzal Pellérdi Szőlőhegyen. Pécstől mindössze 9 km-re, a Pellérdi Szőlőhegyen eladó egy 971 nm-es tele...
8 900 000 HUF
153 448 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyódi hétvégi ház hirdetés (55397334)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: 1085 m2
Szobaszám: 1
Baranya vármegyében, Gyód szőlőhegyen eladásra kínálunk egy hétvégi házas nyaralót, telekkel! a nyaraló 30 nm-es két szintes ép...
22 000 000 HUF
733 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pellérdi családi ház hirdetés (24834349)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: 2200 m2
Szobaszám: 3
Pellérd fő utcai felújítandó 3 szobás, 55m2-es családi ház 2200m2-es telekkel 24, 9 millió forintért eladó. a ház egy régi típu...
24 990 000 HUF
446 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pellérdi családi ház hirdetés (24743769)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: 841 m2
Szobaszám: 1
Eladásra kínálok Pellérd Szőlőhegyen egy - 2024-ben épült, - 35nm-es, - könnyűszerkezetes és tégla falazatú, - szigetelt, ...
29 990 000 HUF
856 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pellérdi családi ház hirdetés (29452951)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 560 m2
Szobaszám: 5
Pellérd frekventált környezetében kínálunk megvételre egy jó adottságokkal rendelkező, öt lakószobás családi házat. Az épület e...
64 900 000 HUF
721 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pellérdi tégla lakás hirdetés (12947346)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 135 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Modern otthon Pellérd csendes részén két szint, kert, garázs, napelem! Eladó egy igazán különleges, újépítésű lakás Pellérd n...
149 900 000 HUF
1 110 370 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pellérdi tégla lakás hirdetés (67867446)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Modern, energiatakarékos otthon eladó Pellérd csendes részén – kerttel, garázzsal, napelemmel! Pellérd nyugodt, családi házas...
154 900 000 HUF
1 290 833 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pellérdi családi ház hirdetés (55278776)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 601 m2
Szobaszám: 4
Eladó Pellérden! - 110 M²-es családi ház - 600 m²-es parkosított telken, - nappali + 2 szobás elosztással, - konyha étkező ...
159 000 000 HUF
1 445 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi sorház hirdetés (49585326)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: 822 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
Pécsbányán felújítandó vagy bontandó sorházi szélső lakás eladó. Az ingatlan rendelkezik vezetékes víz, villanyáram, illetve gá...
3 000 000 HUF
48 387 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi családi ház hirdetés (68458458)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: 700 m2
Szobaszám: 1
Eladó kis faház Pécs Múrom Eladásra kínálunk Pécsen múromi városrészben, egy 1500 nm-es telken fekvő, kis átalakítással lakhat...
3 400 000 HUF
113 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi családi ház hirdetés (53449361)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: 750 m2
Szobaszám: 1
Eladó Pécs-Zsebdombon, egy 32 nm-es, tégla építésű művelés alól kivont zártkerti ingatlan. Az ingatlan 750 nm-es telken épült ...
7 500 000 HUF
234 375 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi családi ház hirdetés (28919849)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 834 m2
Szobaszám: 2
Pécsen, Cserkút alatt a Felhő utcában 180 fokos panorámával rendelkező, állandó lakhatásra alkalmas kis házat ajánlok Önnek. a ...
8 000 000 HUF
123 076 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Zóki családi ház hirdetés (23434167)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: 1134 m2
Szobaszám: 2
Pécshez közel Zókon, eladó egy átlagos állapotú, 37 m2-es, vegyes építésű, kis családi ház 1134 m2-es telken. Az ingatlan elosz...
8 900 000 HUF
240 540 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pellérdi családi ház hirdetés (53315943)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: 971 m2
Szobaszám: 2
Eladó telek felújítandó házzal Pellérdi Szőlőhegyen. Pécstől mindössze 9 km-re, a Pellérdi Szőlőhegyen eladó egy 971 nm-es te...
8 900 000 HUF
153 448 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi sorház hirdetés (83936139)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó egy komfortnélküli sorházi házrész Pécsett, a Csákány utcában. Az ingatlan alapterülete 36 m2, állapotát tekintve telje...
9 900 000 HUF
275 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Cserkúti hétvégi ház hirdetés (73793745)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: 6372 m2
Szobaszám: 2
Cserkút kedvelt, csendes részén, a Kis-Má dűlőben kínálok eladásra egy 6372 m²-es, panorámás zártkerti telket, Pécs közvetlen k...
10 990 000 HUF
366 333 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi családi ház hirdetés (74434573)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 339 m2
Szobaszám: 3
Bontandó ház eladó Pécsen az alsó utcában! 60 Négyzetméteres, vályogból épült, és igen rossz állapotban van. 339 Négyzetmétere...
11 000 000 HUF
220 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (45723333)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Pécsen, a város keleti részén (Pécsbányán) egy jó állapotú, praktikus elosztású, 33 nm-es cseréptetős tégla lakás, amely ...
11 200 000 HUF
339 393 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való sürgősen eladó ingatlant Keszün?

Hasznos tudnivalók

Sűrgősen eladó ingatlant keresel Keszün? Akkor ezen az oldalon tuti jó helyen jársz, mert itt listázódnak a sűrgősen új tulajdonosra váró ingatlanok (házak, lakások, nyaralók, telkek stb.) Ha már tudod, hogy milyen típusú sürgősen eladó ingatlant keresel Keszün, akkor válassz kategóriát a keresőben. Ha úgy gondolod, hogy nem jó oldalon jársz, akkor visszamehetsz a megveszLAK főoldalára, ahonnan kiindulva tudsz választani a menüből. Esetleg egyből megnézheted az eladó ingatlanok aloldalt, ahol az összes eladó ingatlant megtalálod, vagy az eladó Keszüi ingatlanokat listázó oldalt. Ha tudod, hogy milyen ársávban keresel ingatlant, akkor állítsd be a keresőben a minimum és a maximum árat. A legtöbb első otthon keresőnél fontos szempont, hogy hány szobás az ingatlan, ezért javasoljuk, hogy ezt a feltételt is állítsd be a keresőben.
Neked ajánlott keresések: sürgősen eladó házak,   sürgősen eladó lakások,   sürgősen eladó nyaralók,   sürgősen eladó olcsó lakások Budapesten

Mire figyelj sürgősen eladó ingatlan vásárlásakor?

Sok családi okok miatt sürgősen eladó ház, lakás vagy nyaraló esetében az eladás hátterében élethelyzet-változás áll: válás, öröklés, költözés, munkahelyváltás vagy több generáció szétköltözése. Ezekben az esetekben az eladó számára gyakran fontosabb a gyors megállapodás, mint a hosszadalmas értékesítési folyamat, ami a vevőnek kedvezőbb tárgyalási lehetőséget jelenthet.