Sürgősen eladó ingatlanok Pécs (189 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 189 db
Pécsen további eladó ingatlanok közül is válogathatsz.
Összes eladó ingatlan Pécsen
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (38685531)
1 órája a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pécsett, a Hársfa út vége felé, 48 nm-es, 2, 5 szobás, felújítandó, saját kertkapcsolattal rendelkező lakás eladó. A ház 3 kü...
24 900 000 HUF
518 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (79384437)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Legolcsóbb Pécs-belvárosi lakás! Eladó Pécs történelmi belvárosában, a Kisflórián utcában egy 41 nm-es szép állapotú lakás. Az ...
36 500 000 HUF
890 243 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (45366492)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Pécsett Kertvárosban, a Nagy Imre úton egy:- 54m2-es- 3. emeleti- napfényes- távfűtéses- 2 szobás- tehermentes lakás. Az ...
39 900 000 HUF
738 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi családi ház hirdetés (33543991)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: 1113 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
Baranya megye, Hirden /Pécstől 10 km-re/ kinálok 1113 m2-es zártkerti ingatlant. a telken 59 m2-es 1+2 szobás ház helyezkedik e...
37 900 000 HUF
642 372 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (47974342)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Egyetemvárosban 2. emeleti felújított, folyamatosan karbantartott, igényes, bútorozott 35m2-es középső lakás eladó, szigetelt 4...
41 000 000 HUF
1 171 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (75986823)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó lakás Pécs keleti városrészén, a Kodály Gimnázium közelében Pécs kedvelt keleti városrészén, a Kodály Gimnázium közelébe...
27 900 000 HUF
526 415 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi családi ház hirdetés (83447973)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: 966 m2
Szobaszám: 2
Sürgősen eladó! ! ! Eladó Pécs-Vasason egy 2 szobás felújítandó családi ház eladó. Az ingatlant már elkezdték előkészíteni a a ...
13 500 000 HUF
281 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi ikerház hirdetés (71162533)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 536 m2
Szobaszám: 2
Eladó egy 50 m2-es ikerház Pécs, pécsbányai részén. a ház egy 536 m2 telken helyezkedik el, található rajta egy 15 m2-es terasz...
29 000 000 HUF
580 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (44479694)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Jelentős áresés! ! ! Kiváló befektetés! ! ! Pécs kertvárosi részén, a Németh László utcában eladó egy iv/3. Em-i, 39 nm-es, más...
38 900 000 HUF
997 435 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (36643547)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó felújított, erkélyes lakás Pécs keleti városrészében azonnal költözhető állapotban! Pécs keleti városrészének jól megköze...
33 000 000 HUF
846 153 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi ikerház hirdetés (45644264)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 536 m2
Szobaszám: 2
Pécsett a Csákány utcában zöldövezeti részen ikerház rész eladó! Helyiségek: közlekedő, nappali-étkező-konyha, hálószoba, fürdő...
29 000 000 HUF
580 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (69374226)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Ritka vételi lehetőség Pécs történelmi belvárosában. Pécs belvárosában, a Szent István tér közvetlen szomszédságában, frissen ...
39 900 000 HUF
1 375 862 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (34947433)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó felújított, erkélyes lakás Pécs keleti városrészében – azonnal költözhető állapotban! Pécs keleti városrészének jól meg...
33 000 000 HUF
846 153 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi családi ház hirdetés (23137474)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 829 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Pécs-Szabolcsfaluban zártkerti, kisméretű családi ház ELADÓ. Alapterülete: 40 nm. A vízellátás fúrt kútból történik, amit a...
19 900 000 HUF
497 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (64374336)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pécs-kertvárosban eladó 4/3. emeleti, déli tájolású, napfényes, másfél szobás, felújítandó állapotú panel lakás szigetelt épüle...
31 900 000 HUF
911 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (86844478)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Pécsett, Fehérhegyen, a Pakert közvetlen közelében eladó egy 35 m2-es, földszinti, téglaépítésű lakás. Az ingatlan főbb jelle...
27 900 000 HUF
797 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (88945577)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Pécs-Kertvárosban, a Krisztina Téren, 35 nm-es, 1, 5 szobás, felújított, klímás, 10/2. emeleti lakás eladó. A társasház sziget...
37 900 000 HUF
1 082 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (31776437)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pécs, Fehérhegyi úton teljeskörűen felújított, azonnal költözhető lakás eladó! Az ingatlan kiváló állapotú tégla társasház 2....
37 900 000 HUF
773 469 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (73949447)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Regisztrációs szám: H516452 Kiadásra, befektetésre, vagy a "gyermek" felső fokú intézményben történő tovább tanulásának céljáb...
25 990 000 HUF
721 944 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (95464685)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pécs Kertvárosának egyik legnépszerűbb részén, a Krisztina téren kínálunk megvételre egy 36 m²-es, 1, 5 szobás panelprogramos h...
39 500 000 HUF
1 097 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való sürgősen eladó ingatlant Pécsen?
← Előző oldal1 / 10 Következő oldal →

Hasznos tudnivalók

Sűrgősen eladó ingatlant keresel Pécsen? Akkor ezen az oldalon tuti jó helyen jársz, mert itt listázódnak a sűrgősen új tulajdonosra váró ingatlanok (házak, lakások, nyaralók, telkek stb.) Ha már tudod, hogy milyen típusú sürgősen eladó ingatlant keresel Pécsen, akkor válassz kategóriát a keresőben. Ha úgy gondolod, hogy nem jó oldalon jársz, akkor visszamehetsz a megveszLAK főoldalára, ahonnan kiindulva tudsz választani a menüből. Esetleg egyből megnézheted az eladó ingatlanok aloldalt, ahol az összes eladó ingatlant megtalálod, vagy az eladó Pécsi ingatlanokat listázó oldalt. Ha tudod, hogy milyen ársávban keresel ingatlant, akkor állítsd be a keresőben a minimum és a maximum árat. A legtöbb első otthon keresőnél fontos szempont, hogy hány szobás az ingatlan, ezért javasoljuk, hogy ezt a feltételt is állítsd be a keresőben.