Rendezés:

Összes találat: 6 db
Polgárdin további eladó ingatlanok közül is válogathatsz.
Összes eladó ingatlan Polgárdin
Eladó Polgárdi családi ház hirdetés (27899973)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 2091 m2
Szobaszám: 3
Kizárólag irodánkat bízták meg! A Lido Home Ingatlaniroda kínálatában eladó Polgárdiban egy 2091 m²-es telken elhelyezkedő, 55...
25 000 000 HUF
454 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Polgárdi családi ház hirdetés (84539857)
86 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: 2174 m2
Szobaszám: 2
Felújítandó családi ház nagy telekkel Polgárdin kiváló elhelyezkedéssel! a hirdetésben szereplő képek között látványtervek is m...
19 900 000 HUF
255 128 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Polgárdi tégla lakás hirdetés (99456233)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Polgárdi és Kisláng között Nagycséripusztán felújított 2 szobás lakás eladó! Az ingatlan műszakilag fel lett újítva. * a tel...
22 700 000 HUF
378 333 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Polgárdi családi ház hirdetés (96634478)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 1333 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Kizárólag irodánkat bízták meg! LIDO home Székesfehérvár megvételre kínál Polgárdi családi HÁZAT. A lido home Székesfehérvár ...
36 000 000 HUF
378 947 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Polgárdi tégla lakás hirdetés (38397733)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 125 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Polgárdi szívében, a Munkácsy Lakótelepen eladásra kínálok egy 125 nm-es, 2 szintes tégla falazatú lakást a hozzá tartozó garáz...
45 000 000 HUF
360 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Polgárdi tégla lakás hirdetés (48472271)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 125 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Polgárdi szívében, a Munkácsy Lakótelepen eladásra kínálok egy 125 nm-es, 2 szintes lakást a hozzá tartozó garázzsal! a Polgárd...
45 000 000 HUF
360 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
A megadott feltételekkel 6 hirdetést találtunk, ezért a kereséshez kapcsolódó további ingatlanokból kerestünk Neked olyanokat, amik érdekelhetnek.
Eladó Fülei hétvégi ház hirdetés (93476782)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: 1450 m2
Szobaszám: 2
Füle Balatonakarattyától 9 km-re, Székesfehérvártól 20 km-re található, az M7-es autópályán és vasúton is könnyen megközelíthet...
14 900 000 HUF
196 052 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fülei hétvégi ház hirdetés (26835228)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: 1079 m2
Szobaszám: 1
A Lido Home ingatlanközvetítő iroda eladásra kínálja Fülén ezt a zártkertet! Zártkerti nyugalom, mégis közel a Balatonhoz – e...
25 000 000 HUF
555 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fülei családi ház hirdetés (44484743)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó hangulatos családi ház Füle központjában – állandó otthonnak vagy nyaralónak is tökéletes választás! Fedezze fel Füle s...
39 900 000 HUF
782 352 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csőszi családi ház hirdetés (65378672)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: 1748 m2
Szobaszám: 2
Eladó Ház Csőszön, Székesfehérvár vonzáskörzetében Csősz település központjában, csendes utcában kínálunk eladásra egy 84 m2-es...
10 500 000 HUF
125 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szabadbattyáni családi ház hirdetés (54588949)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Szabadbattyán Enmmarózán eladó családi ház! Emmarózán eladó 1073 nm-es telken kb. 40 Nm-es pince+ 1 szobás ingatlan. a telken fúrt kút és villany. Besorolása: szőlő és gazdasági épület. Az ár irány ár! (Hivatkozási szám: m118059)
14 900 000 HUF
372 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szabadbattyáni családi ház hirdetés (53743469)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 1073 m2
Szobaszám: 1
Vh-004396 Szabadbattyánban, Emmarózán 40m2 hasznos alapterületű, kétszintes présház+ pince épület 1073 m2-es telken eladó! Az...
14 900 000 HUF
372 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Lepsényi családi ház hirdetés (19457294)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1305 m2
Szobaszám: 4
Lepsényben eladó egy 80 m2-es, 3 szoba + nappalis, vegyes falazatú családi ház felújítandó állapotban! a ház 1940-ben épült veg...
17 500 000 HUF
218 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Lepsényi hétvégi ház hirdetés (37595932)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: 4066 m2
Szobaszám: 1
4066 M²-es zártkerti ingatlan eladó a Balatontól mindössze 5 km-re. A balatonkenesei Lido Home megvételre kínál egy zártkerti ...
18 000 000 HUF
600 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jenői családi ház hirdetés (73258542)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Jenőben eladó 2 szobás családi ház! Jenő központjában eladó vegyesfalazatú családi ház, 2200 nm-es telken. Fűtése villany ille...
20 500 000 HUF
512 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jenői családi ház hirdetés (39436845)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: 1765 m2
Szobaszám: 3
Kizárólag nálunk! A lido home székesfehérvári ingatlaniroda eladásra kínálja ezt a családi házat JENŐBEN. Az M7-es autópálya ...
21 000 000 HUF
368 421 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Csőszi családi ház hirdetés (75382373)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: 2411 m2
Szobaszám: 4
Csősz központjától 500m-re egy 88 nm-es vegyes falazatú családi házat kínálok eladásra! a ház felújítása elkezdődött. Az ingatl...
22 000 000 HUF
250 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Szabadbattyáni családi ház hirdetés (46374337)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: 1116 m2
Szobaszám: 3
Az Openhouse Székesfehérvár Ingatlaniroda kínálatában eladó a #177254 hivatkozási számú szabadbattyáni családi ház. Ne hagyja...
22 900 000 HUF
272 619 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Lepsényi családi ház hirdetés (55914478)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: 1775 m2
Szobaszám: 3
🏡 Felújítandó családi ház Lepsényben – kiváló elhelyezkedés, nagy telek Lepsény csendes részén eladó egy 73 nm-es, felújítandó...
23 900 000 HUF
327 397 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Lepsényi hétvégi ház hirdetés (31925353)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 11 m2
Telekterület: 190 m2
Szobaszám: + 1 fél
Balaton-part vonzáskörzetében, Lepsény Szőlőhegyen nyaraló eladó. Az ingatlan a Balaton-parttól, strandoktól 11-12 km-re, autóv...
24 000 000 HUF
2 181 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való sürgősen eladó ingatlant Polgárdin?

Hasznos tudnivalók

Sűrgősen eladó ingatlant keresel Polgárdin? Akkor ezen az oldalon tuti jó helyen jársz, mert itt listázódnak a sűrgősen új tulajdonosra váró ingatlanok (házak, lakások, nyaralók, telkek stb.) Ha már tudod, hogy milyen típusú sürgősen eladó ingatlant keresel Polgárdin, akkor válassz kategóriát a keresőben. Ha úgy gondolod, hogy nem jó oldalon jársz, akkor visszamehetsz a megveszLAK főoldalára, ahonnan kiindulva tudsz választani a menüből. Esetleg egyből megnézheted az eladó ingatlanok aloldalt, ahol az összes eladó ingatlant megtalálod, vagy az eladó Polgárdi ingatlanokat listázó oldalt. Ha tudod, hogy milyen ársávban keresel ingatlant, akkor állítsd be a keresőben a minimum és a maximum árat. A legtöbb első otthon keresőnél fontos szempont, hogy hány szobás az ingatlan, ezért javasoljuk, hogy ezt a feltételt is állítsd be a keresőben.
Neked ajánlott keresések: sürgősen eladó házak,   sürgősen eladó lakások,   sürgősen eladó nyaralók,   sürgősen eladó olcsó lakások Budapesten