Rendezés:

Összes találat: 2 db
Somlóvásárhelyen további eladó ingatlanok közül is válogathatsz.
Összes eladó ingatlan Somlóvásárhelyen
Eladó Somlóvásárhelyi családi ház hirdetés (83845458)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: 1423 m2
Szobaszám: 2
Veszprém vármegyében, a Somló-hegy lábánál Somlóvásárhelyen, településen kínálok megvételre egy 56, 6 m2-es házat 1423 m2 terül...
18 690 000 HUF
333 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Somlóvásárhelyi hétvégi ház hirdetés (62399531)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 15 m2
Telekterület: 1356 m2
Szobaszám: 1
Az Openhouse Pápa Ingatlaniroda kínálatában eladó a #178989 hivatkozási számú somlóvásárhelyi nyaraló. Eladó a Somló-hegy láb...
8 500 000 HUF
566 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
A megadott feltételekkel 2 hirdetést találtunk, ezért a kereséshez kapcsolódó további ingatlanokból kerestünk Neked olyanokat, amik érdekelhetnek.
Eladó Borszörcsöki családi ház hirdetés (57352439)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1987 m2
Szobaszám: 2
Eladó Ház Veszprém Vármegye Borszörcsök Borszörcsökön a Somló hegy tövében eladó egy 70 nm-es családi ház. Az ingatlan szerke...
9 400 000 HUF
134 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Dobai hétvégi ház hirdetés (79543679)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: 2442 m2
Szobaszám: 1
Az Openhouse Pápa Ingatlaniroda kínálatában eladó a #170667 hivatkozási számú dobai nyaraló. a Somló hegy hazánk egyik legkiseb...
10 000 000 HUF
384 615 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tüskevári családi ház hirdetés (93136434)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: 1449 m2
Szobaszám: 2
Eladó Veszprém Megye Tüskevár családi ház Tüskevár csendes utcájában eladó egy 73 nm-es családi ház melléképületekkel. a villan...
12 590 000 HUF
172 465 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Oroszi családi ház hirdetés (43435775)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1442 m2
Szobaszám: 2
Eladó családi ház veszprém megye Oroszi Eladó a Somló lábánál Orosziban egy 70 nm-es felújítás alatt álló ház. a ház tégla épít...
14 900 000 HUF
212 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nemeshanyi családi ház hirdetés (28647232)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 102 m2
Telekterület: 1082 m2
Szobaszám: 2
Eladó Veszprém Vármegye Nemeshany Ház Eladó Nemeshany központjában egy 102 nm-es családi ház. Az ingatlan szerkezete kő és té...
6 900 000 HUF
67 647 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Káptalanfai családi ház hirdetés (45893832)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 1097 m2
Szobaszám: 3
Az Openhouse Pápa Ingatlaniroda kínálatában eladó a #174533 hivatkozási számú káptalanfai családi ház. Eladó egy felújításra v...
7 500 000 HUF
115 384 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Somlószőlősi családi ház hirdetés (39318477)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 979 m2
Szobaszám: 2
Eladó ház Veszprém megye Somlószőlős. Somlószőlősön eladó egy felújítást igényő családi ház. a lakórész jelenleg 53 nm, de bőv...
8 000 000 HUF
133 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Somlószőlősi hétvégi ház hirdetés (57984688)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 1553 m2
Szobaszám: 1
Az Ingatlan Presszó eladásra kínálja a jó állapotú somlószőlősi kis tanyát. Az Ingatlan Presszó által kínált somlószőlősi tan...
8 900 000 HUF
222 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Devecseri tégla lakás hirdetés (36944375)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Városközponti, világos, kedvező elrendezésű lakóház eladó Devecser szívében! Eladásra kínálok egy 46 nm-es, kényelmes elrende...
9 700 000 HUF
210 869 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kisszőlősi családi ház hirdetés (73387397)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: 2402 m2
Szobaszám: 2
Veszprém Vármegye Kisszőlős Eladó Ház Eladó egy 83 nm-es hasznos alapterületű családi ház Kisszőlős központjában. Az ingatlan...
9 800 000 HUF
118 072 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Devecseri tégla lakás hirdetés (94797973)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kizárólag irodánk KÍNÁLATÁBAN! ELADÓ bútorozott téglalakás Devecser KÖZPONTJÁBAN. A CasaNetWork Veszprém Ingatlaniroda megvé...
11 000 000 HUF
174 603 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Devecseri egyéb lakás hirdetés (67266744)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kedvező árú, azonnal birtokba vehető lakás Devecserben - kiváló lehetőség saját otthonnak vagy befektetésnek Veszprém vármegyé...
13 400 000 HUF
194 202 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kertai családi ház hirdetés (64468739)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 860 m2
Szobaszám: 2
A lido home Tapolca eladásra kínál családi ház/üzlethelyiséget/kocsmát KERTÁN A lido home Tapolca által kínált kertai családi h...
14 000 000 HUF
153 846 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Somlószőlősi hétvégi ház hirdetés (73593468)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: 235 m2
Szobaszám: 2
Történelmi BORVIDÉK CSODÁS természeti TÁJ FESTŐI SOMLÓ-HEGY NÁSZÉJSZAKÁK BORA Somlószőlősön, tájvédelmi körzetben, a Somló-heg...
15 000 000 HUF
312 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentimrefalvai családi ház hirdetés (65376159)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 2766 m2
Szobaszám: 2
A lido home Keszthelyi irodája eladásra kínál szentimrefalván családi HÁZAT! A lido home által kínált szentimrefalvai családi...
15 490 000 HUF
172 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bodorfai családi ház hirdetés (56378837)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 3159 m2
Szobaszám: 3
Eladó egy 96 nm-es, 3 szobás családi ház, amely nem csupán egy otthon, hanem egy lehetőség a szabadabb, függetlenebb életre. ...
17 490 000 HUF
174 900 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Veszprémgalsai családi ház hirdetés (34227739)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 4589 m2
Szobaszám: 2
Eladó családi ház hatalmas kerttel Veszprémgalsán. Veszprémgalsa Sümeg és Devecser közelében helyezkedik el. a településtől 3...
17 900 000 HUF
188 421 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Devecseri családi ház hirdetés (44549364)
86 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: 459 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó Veszprém Vármegye Devecser Ház Devecser központjában eladó egy 59 nm-es családi ház. Az ingatlan szerkezete vegyes, kő ...
18 500 000 HUF
313 559 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való sürgősen eladó ingatlant Somlóvásárhelyen?

Hasznos tudnivalók

Sűrgősen eladó ingatlant keresel Somlóvásárhelyen? Akkor ezen az oldalon tuti jó helyen jársz, mert itt listázódnak a sűrgősen új tulajdonosra váró ingatlanok (házak, lakások, nyaralók, telkek stb.) Ha már tudod, hogy milyen típusú sürgősen eladó ingatlant keresel Somlóvásárhelyen, akkor válassz kategóriát a keresőben. Ha úgy gondolod, hogy nem jó oldalon jársz, akkor visszamehetsz a megveszLAK főoldalára, ahonnan kiindulva tudsz választani a menüből. Esetleg egyből megnézheted az eladó ingatlanok aloldalt, ahol az összes eladó ingatlant megtalálod, vagy az eladó Somlóvásárhelyi ingatlanokat listázó oldalt. Ha tudod, hogy milyen ársávban keresel ingatlant, akkor állítsd be a keresőben a minimum és a maximum árat. A legtöbb első otthon keresőnél fontos szempont, hogy hány szobás az ingatlan, ezért javasoljuk, hogy ezt a feltételt is állítsd be a keresőben.
Neked ajánlott keresések: sürgősen eladó házak,   sürgősen eladó lakások,   sürgősen eladó nyaralók,   sürgősen eladó olcsó lakások Budapesten

Mire figyelj sürgősen eladó ingatlan vásárlásakor?

Sok családi okok miatt sürgősen eladó ház, lakás vagy nyaraló esetében az eladás hátterében élethelyzet-változás áll: válás, öröklés, költözés, munkahelyváltás vagy több generáció szétköltözése. Ezekben az esetekben az eladó számára gyakran fontosabb a gyors megállapodás, mint a hosszadalmas értékesítési folyamat, ami a vevőnek kedvezőbb tárgyalási lehetőséget jelenthet.