Sürgősen eladó ingatlanok Székesfehérvár (95 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 95 db
Eladó Székesfehérvári tégla lakás hirdetés (79756356)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
L-004784 Központi elhelyezkedésű, felújítandó téglalakás eladó! Eladásra kínálunk egy felújítandó, első emeleti, 53 nm-es tég...
42 900 000 HUF
809 433 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári tégla lakás hirdetés (54539974)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó frekventált helyen, a Deák Ferenc utcában, egy 4. emeleti, 41 nm-es, 1 szobás étkezős lakás. A nagy erkélyes, jó állapo...
44 900 000 HUF
1 095 121 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Székesfehérvári panel lakás hirdetés (94933224)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Szedreskerti lakónegyedben, a Palotai úton, 2 szobás, erkélyes lakás eladó! A panellakás nem főútra néző, mely liftes épületb...
45 900 000 HUF
882 692 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári panel lakás hirdetés (19259857)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Székesfehérvár közkedvelt városrészében, a Vízivárosban kínálunk eladásra egy jó állapotú, 2 szoba hallos panellakást egy 4 e...
49 000 000 HUF
924 528 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Székesfehérvári tégla lakás hirdetés (97725863)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Az Openhouse Székesfehérvár Ingatlaniroda kínálatában eladó a #179340 hivatkozási számú székesfehérvári társasházi lakás. Ela...
47 665 500 HUF
1 401 926 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári házrész hirdetés (84294289)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 60 m2
Szobaszám: 2
Eladó Székesfehérváron, a Berényi úton egy felújítandó állapotú, gázkonvektoros fűtésű, 60 nm-es, 2 szobás házrész. Az ingatlan...
28 500 000 HUF
380 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári házrész hirdetés (23685469)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 60 m2
Szobaszám: 2
Eladó Székesfehérváron az egyik forgalmas út mellett egy felújítandó állapotú, gázkonvektoros fűtésű, 60 nm-es, 2 szobás házrés...
28 500 000 HUF
380 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári házrész hirdetés (43239288)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 60 m2
Szobaszám: 2
28 500 000 HUF
380 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Székesfehérvári csúsztatott zsalus lakás hirdetés (33447524)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Az Openhouse Székesfehérvár Ingatlaniroda kínálatában eladó a #180774 hivatkozási számú székesfehérvári társasházi lakás. Fel...
47 900 000 HUF
1 064 444 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Székesfehérvári csúsztatott zsalus lakás hirdetés (64764838)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
47 900 000 HUF
1 064 444 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári tégla lakás hirdetés (34754555)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
L-004774. Havranek József utcában, a Zichy liget közelében, 4 emeletes tégla, szigetelt épületben, 1 emeleti, 37 nm nagyságú Ny...
39 900 000 HUF
1 078 378 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári panel lakás hirdetés (58394433)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
L-004775. Kígyó utcában, a történelmi belvárostól 5 percre, 8. emeleti, 36 m²-es, konyha étkezővel + 1 szobás, (Átalakítással k...
42 000 000 HUF
1 166 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári egyéb lakás hirdetés (79712339)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Székesfehérvár belvárosának szívében vár rád ez a szuper lakás! 3. emeleti, világos, tágas és barátságos lakás, belső gangos ...
47 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári tégla lakás hirdetés (42733243)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Az Openhouse Székesfehérvár Ingatlaniroda kínálatában eladó a #179341 hivatkozási számú székesfehérvári társasházi lakás. Ela...
46 642 500 HUF
1 332 642 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári tégla lakás hirdetés (31934475)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
47 665 500 HUF
1 401 926 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári tégla lakás hirdetés (48774743)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted