Sürgősen eladó ingatlanok Veresegyház (64 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 64 db
Veresegyházon további eladó ingatlanok közül is válogathatsz.
Összes eladó ingatlan Veresegyházon
Eladó Veresegyházi tégla lakás hirdetés (75773391)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Veresegyház ligetekben újszerű, kertkapcsolatos földszinti 54 m2-es lakás eladó csendes, rendezett társasházban. a lakóközösség...
89 900 000 HUF
1 664 814 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Veresegyházi tégla lakás hirdetés (64473775)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Veresegyházon a hangulatos Öreg-tó közelében kínálunk újépítésű, energiatakarékos, a mai kor minden igényét kielégítő, modern l...
70 547 200 HUF
1 640 632 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Veresegyházi tégla lakás hirdetés (12894854)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Veresegyházon kínálok megvételre egy 47 négyzetméteres, kétszobás, jó állapotú, téglaépítésű lakást, amely praktikus választás ...
69 990 000 HUF
1 147 377 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Veresegyházi tégla lakás hirdetés (95952828)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
89 900 000 HUF
1 664 814 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Veresegyházi tégla lakás hirdetés (85173129)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
89 900 000 HUF
1 664 814 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Veresegyházi tégla lakás hirdetés (33363442)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Veresegyház ligetekben újszerű, kertkapcsolatos földszinti 54 m2-es lakás eladó csendes, rendezett társasházban. A lakóközöss...
89 900 000 HUF
1 664 814 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Veresegyházi tégla lakás hirdetés (84495335)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
77 584 300 HUF
1 650 729 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Veresegyházi tégla lakás hirdetés (43875733)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
89 900 000 HUF
1 664 814 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Veresegyházi tégla lakás hirdetés (85344724)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Veresegyház legszebb részén a Mézesvölgyben kínálunk eladásra egy 61 nm-es, hőszivattyús, kertkapcsolatos, teraszos, 3 szobás, ...
86 910 000 HUF
1 424 754 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Veresegyházi tégla lakás hirdetés (78535788)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Veresegyház legszebb részén a Mézesvölgyben kínálunk eladásra egy 43 nm-es, hőszivattyús, 2 szobás, amerikai konyhás, nappalis,...
60 900 000 HUF
1 416 279 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Veresegyházi tégla lakás hirdetés (44464445)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Veresegyház legszebb részén a Mézesvölgyben kínálunk eladásra egy 34 nm-es, hőszivattyús, 1 szobás, amerikai konyhás, nappalis,...
50 730 000 HUF
1 492 058 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Veresegyházi tégla lakás hirdetés (23916392)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Veresegyház legszebb részén a Mézesvölgyben kínálunk eladásra egy 34 nm-es, hőszivattyús, erkélyes, 1 szobás, amerikai konyhás,...
53 380 000 HUF
1 570 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Veresegyházi családi ház hirdetés (67894367)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: 541 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
Veresegyház Termálfürdő közeli részén eladó nettó 78 nm lakóterületű, 2 lakrészes családi ház 550 nm-es telken. Jelenleg befej...
55 000 000 HUF
705 128 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Veresegyházi tégla lakás hirdetés (64933438)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
89 900 000 HUF
1 664 814 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Veresegyházi családi ház hirdetés (73396779)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 2280 m2
Szobaszám: 3
Veresegyház központhoz közeli részén, kiváló adottságú, kb. 2280 Nm-es telekre épült 70nm-es felújítandó családi ház eladó! Az...
73 000 000 HUF
1 042 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Veresegyházi tégla lakás hirdetés (97999336)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
89 900 000 HUF
1 664 814 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Veresegyházi tégla lakás hirdetés (44446534)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
**Újszerű, kertkapcsolatos földszinti lakás eladó veres­egyház ligetekben – csendes, rendezett KÖRNYEZETBEN** Veresegyház közk...
89 900 000 HUF
1 664 814 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Veresegyházi tégla lakás hirdetés (54474347)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
89 900 000 HUF
1 664 814 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Veresegyházi tégla lakás hirdetés (99694749)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
89 900 000 HUF
1 664 814 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Veresegyházi tégla lakás hirdetés (43355435)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2