Rendezés:

Összes találat: 1 db
Zabaron további eladó ingatlanok közül is válogathatsz.
Összes eladó ingatlan Zabaron
Eladó Zabari családi ház hirdetés (91344698)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 2098 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó családiház Zabarban! Eladásra kínálom kizárólag a Gyémánt Ingatlaniroda portfóliójából Zabarban található 55nm-es család...
12 000 000 HUF
218 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
A megadott feltételekkel 1 hirdetést találtunk, ezért a kereséshez kapcsolódó további ingatlanokból kerestünk Neked olyanokat, amik érdekelhetnek.
Eladó Szilaspogonyi családi ház hirdetés (88279763)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 1487 m2
Szobaszám: 2
Nógrád megye, Szilaspogony, Dankó utcában eladó egy 55 m2-es, 1960-ban, vályogból és tégla blokkból épült családi ház, 1487 m2-...
8 900 000 HUF
161 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bárnai családi ház hirdetés (94289957)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 992 m2
Szobaszám: 2
Eladó egy hangulatos családi ház Bárnán, amely ideális választás lehet családok számára. Az ingatlan 90 négyzetméteres alapterü...
9 000 000 HUF
128 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bárnai családi ház hirdetés (37152254)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 844 m2
Szobaszám: 4
Eladásra kínálom Kizárólag a Gyémánt Ingatlaniroda portfóliójából Nógrád vármegye Észak-keleti részén Salgótarjántól mindössze ...
10 500 000 HUF
87 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Istenmezejei családi ház hirdetés (75499738)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 675 m2
Szobaszám: + 3 fél
Eladó Istenmezején egy 60 nm-es családi ház 675 nm-es telken, csendes kis zsákutcában, gyönyörű erdei és panorámás környezetben...
10 900 000 HUF
181 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pétervásárai családi ház hirdetés (42844634)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 1174 m2
Szobaszám: 2
Heves vármegye, Pétervására, a Táncsics Mihály utcában eladásra kínálunk egy vályog falazatú, 1174 m2-es telken álló ingatlant,...
9 000 000 HUF
163 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pétervásárai családi ház hirdetés (33327284)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 2753 m2
Szobaszám: 2
Heves megye, Pétervására, 2753 m2-es panorámás telken, 60 m2-es, összközműves családi ház eladó. Az ingatlan kő alapon, vályog ...
11 000 000 HUF
183 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pétervásárai családi ház hirdetés (45237636)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1249 m2
Szobaszám: 3
Heves megye, Pétervására, Mogyoróska utcában, 1249 m2-es telken található családi ház eladó. Az ingatlan 1950-ben épült vályogb...
12 000 000 HUF
120 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pétervásárai családi ház hirdetés (33973226)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1856 m2
Szobaszám: 3
Heves vármegye, Pétervására, Köztársaság utcában eladásra kínálunk egy 1960-as években épült, vályog falazatú, 1856 m2-es telke...
12 000 000 HUF
171 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Salgótarjáni tégla lakás hirdetés (37264923)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Salgótarjánban, a Zöldfa utcában 2. emeleti, 48 nm-es, 1 + 2 félszobás, gázkonvektoros, korábban felújított, korábban jó állagú...
2 300 000 HUF
47 916 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Salgótarjáni családi ház hirdetés (35293944)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 1200 m2
Szobaszám: 2
Salgótarjánban a Jónásh telepen, eladásra kínálok egy szebb napokat látott ingatlan zsákutcában, a város szélén, egy erdőkapcso...
2 300 000 HUF
30 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nemti családi ház hirdetés (47332237)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1420 m2
Szobaszám: 3
Eladó családiház Nemtiben! Eladásra kínálom a Gyémánt Ingatlaniroda portfóliójából Nemtiben található 80nm-es családi házat, m...
2 500 000 HUF
31 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ózdi sorház hirdetés (73823369)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: 600 m2
Szobaszám: 1
Ár:2, 9 millió Ft Érdeklődni: +36-20-2002596 Leírás: Ózd-Somsályfőn kínálunk eladásra egy rendezett tulajdoni viszonyokkal rend...
2 750 000 HUF
61 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Salgótarjáni családi ház hirdetés (45873378)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 250 m2
Szobaszám: n/a
Eladásra kínálok kizárólag a Sion Ingatlan kínálatából Salgótarján Baglyasalja városrészében egy telken elhelyezkedő 2 családi ...
3 500 000 HUF
58 333 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Ózdi családi ház hirdetés (46436695)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: 2330 m2
Szobaszám: 2
Fedezze fel ezt a különleges lehetőséget Ózdon, Borsod-Abaúj-Zemplén vármegyében, ahol egy 81 négyzetméteres használt ház várja...
3 900 000 HUF
67 241 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Salgótarjáni tégla lakás hirdetés (76425739)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Salgótarjánban, a Zöldfa utcában 3. emeleti, 48 nm-es, 1 + 2 félszobás, gázkonvektoros, felújított, jó állagú lakás eladó a csa...
4 700 000 HUF
97 916 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Salgótarjáni ikerház hirdetés (93725936)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: 766 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladásra kínálok egy igazi lehetőséget Salgótarján Baglyasalján, ahol egy 53 négyzetméteres ikerház, beépitett tetőtérrel várja...
4 800 000 HUF
90 566 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ózdi családi ház hirdetés (57539199)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 2500 m2
Szobaszám: 2
Erdőszéli nyugalom és gazdálkodási lehetőség Ózd-Szenna szívében! ​Eladásra kínálunk egy különleges adottságokkal rendelkező,...
4 900 000 HUF
81 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ózdi tégla lakás hirdetés (57538458)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok Ózdon Újtelep városrészben egy 2 szobás 55m2 es kertkapcsolatos társasházi lakást. Az ingatlan átlagos állapo...
4 990 000 HUF
90 727 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ózdi családi ház hirdetés (75338453)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: 858 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Érdeklődni a +36 30 8399367-es telefonszámon lehet! Ózd-Susa városrészen eladó egy különleges adottságú ingatlan, amely eddig...
5 500 000 HUF
112 244 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való sürgősen eladó ingatlant Zabaron?