Sürgősen eladó ingatlanok Zalaszentlőrinc
REGISZTRÁCIÓ

Sürgősen eladó ingatlanok Zalaszentlőrinc

Rendezés:

Összes találat: 1 db
Zalaszentlőrincen további eladó ingatlanok közül is válogathatsz.
Összes eladó ingatlan Zalaszentlőrincen
Eladó Zalaszentlőrinci családi ház hirdetés (42333342)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 967 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálok Zalaegerszegtől csupán 11 km-re, Zalaszentlőrincen egy 967 nm-es, két utcafrontos telken álló, közel 100 nm la...
19 900 000 HUF
199 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
A megadott feltételekkel 1 hirdetést találtunk, ezért a kereséshez kapcsolódó további ingatlanokból kerestünk Neked olyanokat, amik érdekelhetnek.
Eladó Egervári hétvégi ház hirdetés (33143537)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 2429 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok az Egervár-i hegyen, Kápolnához közeli csendes helyen, egy nagyrészt sík 2429m2 területet, egy fél épület réss...
2 900 000 HUF
72 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pethőhenyei családi ház hirdetés (48299718)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 638 m2
Szobaszám: 1
Zalaegerszegtől 9 km-re, Pethőhenye átmenő forgalomtól mentes mellékutcájában, erdő széli, 65 m2 -es családi ház eladó! ! ! Á...
6 000 000 HUF
92 307 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagypáli családi ház hirdetés (63913457)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: 5302 m2
Szobaszám: 2
Zalaegerszegtől mindössze 10 km-re található településen Nagypáliban kínálom megvásárlásra ezt a 2 szobás teljeskörűen felújíta...
9 900 000 HUF
176 785 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egervári családi ház hirdetés (83314492)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: 1081 m2
Szobaszám: 1
Az Openhouse Zalaegerszeg Ingatlaniroda kínálatában eladó a #176653 hivatkozási számú egervári családi ház. Egervár Zala megy...
10 500 000 HUF
201 923 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Alibánfai családi ház hirdetés (41446443)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: 4140 m2
Szobaszám: 2
Eladó Családi Ház Alibánfán – Ideális Befektetés és Álmai Otthona! MEGTEKINTÉSRE ajánljuk ezt az azonnal birtokba vehető, ám ...
12 500 000 HUF
158 227 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaszentiváni családi ház hirdetés (95321439)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: 2483 m2
Szobaszám: 2
Az Openhouse Zalaegerszeg Ingatlaniroda kínálatában eladó a #178126 hivatkozási számú zalaszentiváni családi ház. Eladó Zalas...
13 500 000 HUF
173 076 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaegerszegi tégla lakás hirdetés (97757998)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Modern Furnished 61 m² Apartment in the Heart of Zalaegerszeg Prime Central Location at Deák Ferenc Square – the vibrant heart...
229 000 HUF
3 754 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nemesapáti hétvégi ház hirdetés (78936763)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: 4029 m2
Szobaszám: 1
Eladásra kínálunk egy különleges adottságokkal rendelkező, összesen 4029 nm-es, három helyrajzi számon fekvő birtokot, csendes,...
2 990 000 HUF
85 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaistvándi hétvégi ház hirdetés (74471245)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 16 m2
Telekterület: 322 m2
Szobaszám: 1
Keszthelytől 40 km- re Zalaistvándon eladó zártkerti ingatlan: gyümölcsös és gazdasági épület! Zalaistvánd település Zalaeger...
3 900 000 HUF
243 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nemesapáti hétvégi ház hirdetés (47588194)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: 10983 m2
Szobaszám: 1
Eladásra kínálunk egy különleges adottságokkal rendelkező, összesen 10. 983 Nm-es, 5 helyrajzi számon fekvő birtokot, csendes, ...
3 990 000 HUF
114 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaegerszegi hétvégi ház hirdetés (37884218)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 13 m2
Telekterület: 1076 m2
Szobaszám: 1
Az Openhouse Zalaegerszeg Ingatlaniroda kínálatában eladó a #178251 hivatkozási számú zalaegerszegi nyaraló. Eladó hétvégi há...
4 600 000 HUF
353 846 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaegerszegi hétvégi ház hirdetés (42782739)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 1976 m2
Telekterület: 1976 m2
Szobaszám: 1
Az Openhouse Zalaegerszeg Ingatlaniroda kínálatában eladó a #167993 hivatkozási számú zalaegerszegi nyaraló. Kizárólag a zalaeg...
5 500 000 HUF
2 783 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaegerszegi hétvégi ház hirdetés (52437529)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 24 m2
Telekterület: 1700 m2
Szobaszám: 1
Hatalmas árcsökkenés! ! Új ár: 6. 500. 000, - Ft! ! Tégla építésű, lakható, panorámás házikó Zalaegerszeg Csácsi hegyén - F...
6 500 000 HUF
270 833 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaistvándi hétvégi ház hirdetés (38732767)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: 1649 m2
Szobaszám: 1
Eladó hétvégi ház Zalaistvándon! Eladásra kínálok a Zala vármegyében fekvő Zalaistvándon 1649 m2-es telken lévő hétvégi házat. ...
7 000 000 HUF
148 936 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaegerszegi hétvégi ház hirdetés (28492837)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 20 m2
Telekterület: 1368 m2
Szobaszám: 1
Zalaegerszeg- (Botfa) Karácsony-hegyi úton egy 1368 m2-es "kert" - kis épülettel csodás panorámávál eladó! Az épületen belül ...
7 490 000 HUF
374 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaegerszegi hétvégi ház hirdetés (44538339)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: 1193 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kinálok Zalaegerszeg magasbükki részén, közel a Tv-toronyhoz egy hétvégi házat. Az ingatlanhoz kettő terület is tartoz...
7 900 000 HUF
316 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaegerszegi családi ház hirdetés (99549472)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 20 m2
Telekterület: 1117 m2
Szobaszám: 1
Építési telek kis házzal az Akácfa soron nyugodt környezet, kiváló lehetőségek Az Akácfa soron kínálok megvételre egy 1117 m²-...
8 000 000 HUF
400 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaegerszegi hétvégi ház hirdetés (93793827)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 1308 m2
Szobaszám: 1
Eladásra kínálok Egerszeghegyen, egy csendes utcában, 1308m2-en elhelyezkedő, tégla építésű, cserép borítású kis házat, melléké...
8 500 000 HUF
170 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaegerszegi családi ház hirdetés (84793693)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 16 m2
Telekterület: 701 m2
Szobaszám: 2
Eladó hétvégi ház Zalaegerszegen, közel a belvároshoz. Megvételre kínálom ezt a zártkerti, 16 nm alapterületű kis házat a lőt...
8 900 000 HUF
556 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való sürgősen eladó ingatlant Zalaszentlőrincen?

Hasznos tudnivalók

Sűrgősen eladó ingatlant keresel Zalaszentlőrincen? Akkor ezen az oldalon tuti jó helyen jársz, mert itt listázódnak a sűrgősen új tulajdonosra váró ingatlanok (házak, lakások, nyaralók, telkek stb.) Ha már tudod, hogy milyen típusú sürgősen eladó ingatlant keresel Zalaszentlőrincen, akkor válassz kategóriát a keresőben. Ha úgy gondolod, hogy nem jó oldalon jársz, akkor visszamehetsz a megveszLAK főoldalára, ahonnan kiindulva tudsz választani a menüből. Esetleg egyből megnézheted az eladó ingatlanok aloldalt, ahol az összes eladó ingatlant megtalálod, vagy az eladó Zalaszentlőrinci ingatlanokat listázó oldalt. Ha tudod, hogy milyen ársávban keresel ingatlant, akkor állítsd be a keresőben a minimum és a maximum árat. A legtöbb első otthon keresőnél fontos szempont, hogy hány szobás az ingatlan, ezért javasoljuk, hogy ezt a feltételt is állítsd be a keresőben.
Neked ajánlott keresések: sürgősen eladó házak,   sürgősen eladó lakások,   sürgősen eladó nyaralók,   sürgősen eladó olcsó lakások Budapesten

Mire figyelj sürgősen eladó ingatlan vásárlásakor?

Sok családi okok miatt sürgősen eladó ház, lakás vagy nyaraló esetében az eladás hátterében élethelyzet-változás áll: válás, öröklés, költözés, munkahelyváltás vagy több generáció szétköltözése. Ezekben az esetekben az eladó számára gyakran fontosabb a gyors megállapodás, mint a hosszadalmas értékesítési folyamat, ami a vevőnek kedvezőbb tárgyalási lehetőséget jelenthet.