Sürgősen eladó lakások Debrecen (149 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 149 db
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (35363577)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 18 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Sürgős az eladása! Minigarzon - a képeken látható összes bútorral együtt - eladó Debrecenben – kiváló befektetés! IRÁNYÁR: ...
27 500 000 HUF
1 527 777 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (19992774)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó, prémium apartman Debrecen, Kossuth utca – 28 nm, két különálló galériás apartman! Eladó Debrecen egyik legpatinásabb r...
53 000 000 HUF
1 766 666 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (73445375)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Debrecen belvárosában, a főtértől 250m-re, eladóvá vált egy 39 nm-es +10 nm-es galériás teljesen gépesített és bútorozott, jele...
51 900 000 HUF
1 330 769 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (59522577)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
51 900 000 HUF
1 330 769 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (95457327)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
51 900 000 HUF
1 330 769 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (49479973)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
51 900 000 HUF
1 330 769 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (71523147)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecenben a Nagyerdőhöz közel eladó egy 43 m2-es, erkélyes, első emeleti, másfél szobás lakás! Jellemzők: - kis lakóközössé...
53 000 000 HUF
1 177 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (23312675)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecen, Nagyerdőalja városrészen a Kemény Zsigmond utcán 2 szobás, 55 nm-es, gázfűtéses, minimális rezsiköltségű lakás eladó....
49 000 000 HUF
890 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (72653386)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Debrecen belvárosában egy felújított, 35 m²-es, 1. emeleti, társasházi lakás. Kiváló elhelyezkedésének és alacsony fennt...
49 900 000 HUF
1 425 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (77833814)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecen-Belvárosában felújított, kis lakás eladó! a 35 nm-es lakás lifttel rendelkező épület 1. emeletén található. A lakás ...
49 900 000 HUF
1 425 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (36194673)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kíváncsi lett? Ne habozzon, keressen még ma, hogy megtekinthesse ezt a csodálatos ingatlant, és tegye meg az első lépést álmai ...
53 000 000 HUF
1 394 736 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (34115274)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Újkertben, kiváló lokációval 2 szobás, loggiás panellakás ELADÓDebrecen kedvelt városrészében, az Újkertben, a Doberdó buszford...
52 300 000 HUF
1 025 490 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (69874294)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Adott a lehetőség, hogy egy kedves, 2021-ben épült garzonlakás boldog tulajdonosa lehessen, ahová könnyű és jó érzés hazatérni....
53 000 000 HUF
1 394 736 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (32355422)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
53 000 000 HUF
1 394 736 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (45674366)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Újkertben, kiváló lokációval 2 szobás, loggiás panellakás ELADÓ Debrecen kedvelt városrészében, az Újkertben, a Doberdó buszfo...
52 300 000 HUF
1 025 490 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (45733635)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Egyedi gázfűtéses 44 nm-es 1+1 szobás lakás eladó Debrecen Nagyerdő! Leírás: Kiváló alkalom egyedülállóknak, pároknak vagy be...
46 500 000 HUF
1 056 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (53874858)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Debrecen szívében különálló kis ház garázzsal – ritka lehetőség a belvárosban! Debrecen belvárosának szívében eladó egy 40 m²...
51 900 000 HUF
910 526 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (88457157)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecen központjához közel, Hajdú-Bihar megyében, eladásra kínálunk egy téglából épült 4 lakásos társasházban lévő 46 négyzetm...
43 000 000 HUF
934 782 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (34945424)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
53 000 000 HUF
1 394 736 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (25923663)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó 38 nm-es, 2021-ben épült garzonlakás! Megvételre kínálunk egy világos, jó elosztású, 38 nm-es garzonlakást modern, tégl...
53 000 000 HUF
1 394 736 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való sürgősen eladó lakást Debrecenben?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal