Rendezés:

Összes találat: 5 db
Hajdúböszörményben további eladó lakások közül is válogathatsz.
Összes eladó lakás Hajdúböszörményben
Eladó Hajdúböszörményi panel lakás hirdetés (37294523)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Hajdúböszörményben eladó, lakótelepen, egy 56 négyzetméteres, panel lakás, 2 külön nyílós szobákkal, klímás, 4. emeleti erkélye...
39 900 000 HUF
712 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúböszörményi tégla lakás hirdetés (99996447)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Hajdúböszörmény központjában, téglaépítésű társasház 3. emeletén, 56 nm-es, 2 külön szobás, gázkonvektor fűtéses, loggiás lakás...
46 500 000 HUF
830 357 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Hajdúböszörményi tégla lakás hirdetés (89998334)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Hajdúböszörmény Belvárosában, csendes, nyugodt környezetben eladó most épülő új építésű, mindössze 5 lakásos társasházak. Kivál...
49 134 750 HUF
1 091 883 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúböszörményi panel lakás hirdetés (94337193)
79 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
39 900 000 HUF
712 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúböszörményi panel lakás hirdetés (57199895)
89 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
39 900 000 HUF
712 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
A megadott feltételekkel 5 hirdetést találtunk, ezért a kereséshez kapcsolódó további ingatlanokból kerestünk Neked olyanokat, amik érdekelhetnek.
Eladó Balmazújvárosi tégla lakás hirdetés (77537848)
86 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Balmazújváros, Belváros, Debreceni utcán eladó egy 43m2-es 1, 5 szobás, erkélyes lakás. Az ingatlan a 2009-es téglaépítésű lift...
44 490 000 HUF
1 034 651 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Téglási egyéb lakás hirdetés (97127232)
79 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Téglás központjában eladó egy 50 m2-es, jó állapotú lakás - saját célra, vagy befektetésnek is ideális. Kinek ideális? - Els...
46 000 000 HUF
920 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balmazújvárosi panel lakás hirdetés (22768594)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Balmazújváros belvárosában, frekventált helyen, zöldövezetben, eladóvá vált egy 48 m2-es 2 szobás, felújított lakás. Fűtése gá...
48 500 000 HUF
1 010 416 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni csúsztatott zsalus lakás hirdetés (78342324)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nagyerdőn az Egyetemtől 10 perc sétára. Teljes mértékben felújított, új vezetékkel ellátott, korszerűsített lakás azonnal költö...
80 HUF
1 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (35363577)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 18 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Sürgős az eladása! Minigarzon - a képeken látható összes bútorral együtt - eladó Debrecenben – kiváló befektetés! IRÁNYÁR: ...
27 500 000 HUF
1 527 777 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (37973733)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 17 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Dobozi lakótelepen eladó egy 18 nm-es, felújított, részben bútorozott garzonlakás. Az 1. emeleti lakás főzőfülkés, fürdőszobá...
27 500 000 HUF
1 617 647 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (59436947)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 18 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Debrecen közkedvelt részén, a Dobozikerti lakótelepen eladó egy 17, 63 m²-es, 1 szobás, első emeleti tégla lakás, amely kiváló ...
27 900 000 HUF
1 550 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (23841895)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Debrecen, csendes, mégis közvetlen belvárosi övezetben, pár perc sétára a főtértől, a Bajcsy Zsilinszky utcán, 34 nm-es házrész...
30 900 000 HUF
908 823 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (65799323)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Debrecen belvárosában hangulatos kis lakás eladó! - a lakás 25 nm-es felújított szigetelt tégla építésű. - a lakásban egy sz...
35 000 000 HUF
1 400 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni egyéb lakás hirdetés (34625545)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
A Hajdú-Bihar vármegyei Debrecen Biczó István kertségében eladó egy 2 szoba, nappalis 62 nm-es lakóház. a lakás beton alapra ve...
36 900 000 HUF
595 161 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (67451417)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecen-Belváros Nagyállomás közeli részében, egy igazán különleges lehetőséget kínálunk Önnek, amely ideális választás lehet ...
37 900 000 HUF
971 794 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (32124535)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 23 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó garzonlakás! Debrecenben az Ibolya utcában eladó, felújított 23 m2-es, 1 szobás garzonlakás a 3. emeleten. Minimális re...
39 900 000 HUF
1 734 782 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (97948587)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Tökéletes egyetemi lakás, kiváló befektetés! Okos befektetést keres, vagy kényelmes otthont az egyetem közelében? Az Ibolya u...
39 900 000 HUF
1 477 777 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (14275693)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Elhelyezkedése: Lakótelepen Emeleti elhelyezkedés: Emeleten Emelet száma: 3 Épület emeleteinek száma: 6 Tájolása: Keleti tájolá...
41 500 000 HUF
1 296 875 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúnánási tégla lakás hirdetés (39537547)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2