Sürgősen eladó lakások Debrecen (149 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 149 db
Debrecenben további eladó lakások közül is válogathatsz.
Összes eladó lakás Debrecenben
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (12491339)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecen Epreskert városrészében, a Mikepércsi út közelében (nem közvetlenül az út mellett), eladó egy 53 m² alapterületű, 2. e...
52 500 000 HUF
990 566 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (63747243)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Debrecenben, 1. emeleti, világos lakás eladó kiváló befektetési lehetőség! Debrecen közkedvelt részén, a Műszaki egyetem közelé...
42 900 000 HUF
1 261 764 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (29368437)
2 napja a megveszLAK-on
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Libakertben eladó erkélyes garzonlakás! Debrecen közkedvelt részén, a Libakertben eladó egy jó állapotú, bútorozott, 1 szobás...
46 900 000 HUF
1 302 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (84939477)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Debrecenben, 1. emeleti, világos lakás eladó kiváló befektetési lehetőség! Debrecen közkedvelt részén, a Műszaki egyetem köze...
42 900 000 HUF
1 261 764 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (93274619)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Csapókertben, az Árpád tértől 900 méterre, kertvárosias övezetben eladó egy 1965-ben épült, étkezőkonyha + 2 szobás, bruttó 68 ...
45 900 000 HUF
675 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (68325278)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
42 900 000 HUF
1 261 764 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (39675491)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Felújított, világos lakás, az egyetem közelében? Ibolya utcában! Debrecen kedvelt részén, az Ibolya utcában kínálunk megvétel...
39 900 000 HUF
1 477 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (57793895)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Befektetők figyelem! ! Megvételre kínálunk a Boka Károly utcában egy liftes társasházban lévő 5. emeleti, 55 m2-es, nappali+ ...
52 000 000 HUF
928 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (41234777)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecenben eladó felújítandó tégla lakás! Debrecenben eladó egy 58 m²-es, téglaépítésű lakás a 3. emeleten. Az ingatlan elos...
52 000 000 HUF
896 551 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (43388354)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
52 000 000 HUF
896 551 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (31734392)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Debrecen Belvárosában eladó egy tégla építésű lakás eladó! - a lakás 38 m2-es, tégla építésű társasház 2. emeletén található....
50 000 000 HUF
1 315 789 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni egyéb lakás hirdetés (43948533)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Világos lakás eladó Debrecenben – kiváló befektetés! Debrecen közkedvelt részén, az Ótemető utcában, az egyetemek közelében e...
42 900 000 HUF
1 261 764 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni egyéb lakás hirdetés (77484779)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Elhelyezkedése: Lakótelepen Emeleti elhelyezkedés: Emeleten Emelet száma: 2 Épület emeleteinek száma: 5 Tájolása: Dél-nyugai tá...
52 000 000 HUF
945 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (48669854)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Fényesudvar 1. Szám alatti, panelprogramos lakás keresi új tulajdonosát. Az ingatlan per és teher mentes, azonnal költözhető! ...
46 000 000 HUF
1 277 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni egyéb lakás hirdetés (34625545)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
A Hajdú-Bihar vármegyei Debrecen Biczó István kertségében eladó egy 2 szoba, nappalis 62 nm-es lakóház. a lakás beton alapra ve...
36 900 000 HUF
595 161 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (49215233)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kiváló lokációval várja új tulajdonosát ez a libakerti első emeleti 35 nm-es, erkélyes lakás, a Malompark szomszédságában. A ...
49 900 000 HUF
1 425 714 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (74347437)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 2 szobás lakás Debrecen, Faraktár utcán! Debrecen egyik kedvelt részén, a Faraktár utcán eladó egy 56 nm-es, 4. emeleti,...
42 900 000 HUF
766 071 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (59436947)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 18 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Debrecen közkedvelt részén, a Dobozikerti lakótelepen eladó egy 17, 63 m²-es, 1 szobás, első emeleti tégla lakás, amely kiváló ...
27 900 000 HUF
1 550 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (97796478)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Debrecen-Tócóskerti, István úti, 40m2-es, parkra néző, Tesco-hoz közeli lakás eladó. Csendes, a szomszéd által felszerelt kamer...
45 000 000 HUF
1 125 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (59327729)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecenben, a Kassai úti Campus közelében eladó egy 4. emeleti, zárószint 55 nm-es, 2 szobás felújítandó tégla építésű társash...
49 000 000 HUF
890 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való sürgősen eladó lakást Debrecenben?
← Előző oldal1 / 8 Következő oldal →

Hasznos tudnivalók

Sűrgősen eladó lakást keresel Debrecenben? Akkor ezen az oldalon tuti jó helyen jársz, mert itt listázódnak a sűrgősen új tulajdonosra váró lakások. Ha úgy gondolod, hogy nem jó oldalon jársz, akkor visszamehetsz a megveszLAK főoldalára, ahonnan kiindulva tudsz választani a menüből. Esetleg egyből megnézheted az eladó ingatlanok aloldalt, ahol az összes eladó ingatlant megtalálod, vagy az eladó Debreceni ingatlanokat listázó oldalt. Ha tudod, hogy milyen ársávban keresel ingatlant, akkor állítsd be a keresőben a minimum és a maximum árat. A legtöbb első otthon keresőnél fontos szempont, hogy hány szobás az ingatlan, ezért javasoljuk, hogy ezt a feltételt is állítsd be a keresőben.
Neked ajánlott keresések: sürgősen eladó házak,   sürgősen eladó nyaralók,   sürgősen eladó olcsó lakások Budapesten

Mire figyelj sürgősen eladó ingatlan vásárlásakor?

Sok családi okok miatt sürgősen eladó ház, lakás vagy nyaraló esetében az eladás hátterében élethelyzet-változás áll: válás, öröklés, költözés, munkahelyváltás vagy több generáció szétköltözése. Ezekben az esetekben az eladó számára gyakran fontosabb a gyors megállapodás, mint a hosszadalmas értékesítési folyamat, ami a vevőnek kedvezőbb tárgyalási lehetőséget jelenthet.