Rendezés:

Összes találat: 3 db
Kartalon további eladó lakások közül is válogathatsz.
Összes eladó lakás Kartalon
Eladó Kartali tégla lakás hirdetés (43433227)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó új építésű energiatakarékos lakások Kartal csendes, központjában! - Minőségi kivitelezés prémium alapanyagokból- Hőszivat...
69 990 000 HUF
843 253 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kartali tégla lakás hirdetés (63412262)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó új építésű energiatakarékos lakások Kartal csendes, KÖZPONTJÁBAN! - Minőségi kivitelezés prémium alapanyagokból - Hősz...
69 990 000 HUF
843 253 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kartali tégla lakás hirdetés (57563588)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
69 990 000 HUF
843 253 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
A megadott feltételekkel 3 hirdetést találtunk, ezért a kereséshez kapcsolódó további ingatlanokból kerestünk Neked olyanokat, amik érdekelhetnek.
Eladó Aszódi tégla lakás hirdetés (45542637)
70 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó 1723 nm-es telken található 36 nm-es felújítandó (bontandó) társasházi lakás! a tágas telek kiváló lehetőséget kínál befe...
22 000 000 HUF
611 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Aszódi tégla lakás hirdetés (99443874)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó garzon Aszód központjában! A 35 négyzetméteres földszinti társasházi lakás Aszód főutcáján található, de a kb. 10 Méter...
38 000 000 HUF
1 085 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Aszódi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (54334839)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Aszód kellemes, élhető, zöld környezetében kínálunk megvételre egy 60, 25 nm-es, kitűnő állapotú, igényes 2 szobás lakást, amel...
59 900 000 HUF
921 538 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Turai egyéb lakás hirdetés (29349333)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Pest Megye, Tura, új építésű, könnyűszerkezetes, kertkapcsolatos, sorházi lakás eladó! 60 Nm-es alapterületű, praktikus elrend...
49 900 000 HUF
831 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Turai egyéb lakás hirdetés (63272966)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
53 900 000 HUF
898 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Turai egyéb lakás hirdetés (54878426)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
54 900 000 HUF
915 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hatvani tégla lakás hirdetés (34944795)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Városi élet, vidéki nyugalom - Hatvanban! Hatvan Kis Boldogi városrészén eladó jól megközelíthető tégla falazatú két szobás t...
22 000 000 HUF
343 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hatvani panel lakás hirdetés (44382836)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Heves vármegyében, Hatvan város központi részén egy 4. emeleti, felújítandó lakás! Kialakításra került benne két tágas, v...
33 000 000 HUF
611 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gödöllői tégla lakás hirdetés (43125746)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Gödöllő központjában, közös udvarral rendelkező társasházban jó állapotú lakás eladó! A 36nm-es lakásban konyha-étkező, egy s...
34 000 000 HUF
944 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hatvani egyéb lakás hirdetés (73927262)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A Budapesttől 55 km-re elhelyezkedő, jelentős ipari parkkal rendelkező Hatvan város központjában tulajdonostól eladó egy panelp...
34 500 000 HUF
594 827 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hatvani tégla lakás hirdetés (35253752)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Hatvan belváros közelében ajánlom figyelmébe ezt a felójított lakást. A lépcsőház rendezett, karbantartott, lakás tehermentes...
37 500 000 HUF
625 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hatvani tégla lakás hirdetés (15397272)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 250 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 9
Eladó egy helyrajzi számon nyilvántartott, 4 lakásos társasház egyben, amely kiváló lehetőséget kínál befektetők és fejlesztők ...
39 900 000 HUF
159 600 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Hatvani panel lakás hirdetés (79432497)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A jó elhelyezkedés soha nem megy ki a divatból! Hatvan központjában kínálok megvételre egy 53 m²-es, világos, erkélyes lakást...
39 999 990 HUF
754 716 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Galgamácsai tégla lakás hirdetés (84524863)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a