Eladó felújítandó ház - Biatorbágy (83232137)
+ 18 fotó
hirdetés 1. fotó

Eladó felújítandó ház Biatorbágy

árcsökkenés figyelő
Kedvencbe Megosztás Árfigyelő
FIX 3% lakáshitelre megvehető
19 000 000 HUF

Ingatlan adatai

  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Biatorbágy
  • Kategória:Ház
  • Alkategória:Családi ház
  • Alapterület:33 m2
  • Telekterület:774 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Építés éve:1980
  • Szobaszám:1
  • Állapot:Felújítandó
  • Hány szintes az ingatlan:Földszintes
  • Tetőtér:nincs megadva
  • Komfortosság:nincs megadva
  • Parkolási lehetőség:nincs megadva
  • Fűtés:Egyéb
  • Bútorozottság:nincs megadva
  • Fényviszony:
  • Tájolás:DK
  • Kilátás:nincs megadva
  • Internet:nincs megadva
  • Akadálymentesített:nincs megadva
  • Energiatanúsítvány:nincs megadva
  • Villany:Utcában
  • Víz:Nincs
  • Gáz:Nincs
  • Csatorna:Nincs
INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
  • Üzenetküldés
  • Hívás
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom
Horváth Bence
Horváth Bence
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: HZ085771
ingatlan mutatása térképen

Hitel ajánlat

Ingatlan hirdetés leírása

Eladó ház, Biatorbágy

Ha ezt az ingatlant választja nem kell hétvégéig várnia, hogy felmenjen a hegyekbe! Biatorbágy Öreg-hegyén található Sóskúti kőből épített örök panorámás ingatlana!

Az ingatlan jellegzetes küllemét a Sóskúti kőből készített falazatának köszönheti, ami kitűnően beleillik a sziklák, erdő és szőlős kertek környezetébe.
Kiváló választás a gazdálkodni vágyóknak vagy akik csak a természet közelségére tiszta, friss levegőre vágynak, hiszen az ingatlan szomszédságában található a Nyakaső-Ürgehegy Természetvédelmi terület és körül öleli Dobogó-hegy, Iharos és Kő-hegy is.

774Nm-es zártkerti telken (nem kifüggesztés köteles) magas alapra részben alápincézve került felépítésre ez a masszív, jó szerkezeti adottságokkal rendelkező ingatlan.
Jelenleg a földszinten található előszoba, főző helyiség, fürdőszoba és hálószoba. a tetőtérre egy belső lépcső vezet fel, ami lehetőséget ad további 33nm hasznosítására (szobák-egyéb helyiség kialakítására).
Az egykor borospinceként üzemeltetett helységet a házon belülről és kívülről egyaránt megközelíthetjük.

Az elhelyezkedése végett az ingatlanba elektromos hálózat köthető be az utcáról (korábban rendelkezett már villanyórával, vezetékelés jelenleg is van az ingatlanban), vezetékes víz vagy fúrt kút nem megoldható, így a víz szükségleteiket az ott lakóknak egy vízhordó szolgáltatással biztosítják.

Amennyiben egyetlen kérdés is felmerült önben az ingatlannal kapcsolatban várom megtisztelő hívását!
Érd. : Horváth Bence +36304694413 email: horvath. Bence1@dh. Hu

Referencia szám: hz085771 FIX 3% lakáshitelre megvehető

Tetszett ez az eladó Biatorbágyi felújítandó 1 szobás családi ház? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó családi házról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó ház Biatorbágy oldal hirdetései között. Ennek az eladó háznak az ára 19000000 Ft és mivel az alapterülete 33 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 575758 HUF/m2.

Az eladó házak menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Horváth Bence összes hirdetése között, vagy akár a/az Duna House Home Center összes hirdetése között is.





Felhívom
© megveszLAK.hu
Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal