Eladó telek - Spanyolország, Pinoso
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Pinoso
- Kategória:Telek
- Alkategória:Lakóövezeti
- Alapterület:nincs megadva
- Telekterület:10000 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Villany:nincs megadva
- Víz:nincs megadva
- Gáz:nincs megadva
- Csatorna:nincs megadva
- Kapcsolatfelvétel

Dorina
+36 30 684 7087
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: 69018
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Eladó telek Pinoso, Eladó telek - Spanyolország, Pinoso
Terület eladásra - 10 000 m ² Örömmel mutatjuk be ezt a tágas 10 000 m ² (1 hektár) telek most eladó. Főbb jellemzők: Méret: 10000 m ² (1 hektár) Hozzáférés: Kényelmes közúti hozzáférés minden járműtípushoz Víz- és villamosenergia-csatlakozások rendelkezésre álló kerítés: Részben a biztonság növelése és a fejlődés megkönnyítése érdekében Ez az ingatlan kiváló lehetőséget kínál a lakásfejlesztésre, a mezőgazdasági használatra vagy a hosszú távú beruházásokra. a már meglévő alapvető közművek és a jó hozzáférhetőség ritka lehetőséget jelentenek a sokoldalú és jól elhelyezett telket kereső vásárlók számára. További részletekért vagy a megtekintés megszervezéséért kérjük, forduljon hozzánk. Hitel.hu - Hasonlítsa össze a bankok lakáshitel ajánlatait
Tetszett ez az eladó Spanyolországi telek? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó telekről! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó Spanyolországi telek oldal hirdetései között.
Az spanyolországi ingatlanok menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Dorina összes hirdetése között, vagy akár a/az Luxy Living összes hirdetése között is.

